Snapchat Silinen Mesajları Geri Getirme

Snapchat silinen mesajları geri getirme; uygulamayı kullanan kişiler tarafından merak edilen bir husustur. Her ne kadar mesajlar ve diğer unsurlar kişinin kendi isteği ile silinse de bazı durumlarda yanlışlıkla silinmesi de olasılık dahilindedir. Bu tarz bir durum ya da eski mesajlara ihtiyaç duyulduğunda geri getirme seçeneği de araştırılan bir konudur. Silinen mesajların nasıl geri getirileceği ile ilgili bazı uygulamalar bulunmaktadır.

Snapchat Silinen Mesajları Geri Getirme

Snapchat silinen mesajları geri getirme programları genellikle dosya yöneticisindeki dosyaları geri getirerek işlemleri yapmaktadır. Piyasada her ne kadar birçok program bu işlemi yaptığını söylese de çok az uygulama bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmak ve kullanıcı yorumlarını okumak gerekmektedir.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat uygulaması birçok mesajlaşma uygulamasına göre oldukça zengin içeriğe sahiptir bu içeriklerden biri de fotoğraflardır. İlginç filtreler ve birçok komik durum ile herkesin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme konusu da merak edilen konulardan biridir.

Bunun ana nedenleri arasında ise medyaların bazı kullanıcılar tarafından süreli olarak paylaşılması ya da gönderilmesidir. Eğer cihaza kayıt etmek özelliği açık ise sorun olmayacaktır. Ancak cihaza kayıt seçeneği kapalı ise fotoğraflar kalıcı bir şekilde silinecektir.

Snapchat silinen resimleri geri getirme işlemi uygulama içerisinde yapılmayan bir işlemdir. Bu nedenle farklı uygulamalar ile çözüm bulunabilmektedir. Esas olarak mobil cihazlar bu dosyaları kendi bünyelerinde barındırmaktadır. Farklı uygulamalar da bu kayıtları ortaya çıkarmakta ve silinen resimleri ortaya çıkarabilmektedir.

Özellikle Android cihazlarda b durum oldukça kolaydır. Dosya yöneticisi kısmında Android klasöründe yer alan com.snapchat.android.folder klasöründe yer alan catch klasörüne giriş yapılmaktadır. Programlar burada yer alan ve silinen resimleri ortaya çıkarabilmektedir.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme

snapchat silinen mesajları geri getirmePin
snapchat silinen mesajları geri getirme

Snapchat Silinen Hesabı Geri Getirme

Genellikle sosyal medya kullanıcıları bir hesabı bir daha kullanmak istemediklerinde tamamen silmeyi tercih etmektedirler. Bu nedenle tekrar geri döndüklerinde silinen hesap ile bağlanma şansları olmamaktadır. Snapchat silinen hesabı geri getirme hususu da bunlardan biridir. Bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu işlemlerden ve yöntemlerden önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlara dikkat edilmelidir.

Öncelikle Snapchat uygulamasının başka yerde kullanılmaması gerekmektedir.

Spam ve rahatsız edici mesaj kullanımından kaçınılması gerekmektedir.

Uygulamaya üye olurken mutlaka mail ya da telefon ile kayıt olunması gerekmektedir.

Bu işlemlerin tamamı ayarlandıktan sonra hesabın açılması için uygulamalara geçilebilmektedir. Ancak tüm bunlardan mutlaka emin olunması ilk şarttır. Daha sonrasında Snapchat resmi sayfasında yer alan yardım bölümüne destek mesajı yazılabilir. Ancak daha öncesinde uygulama ile ilgili tüm şartların yerine geldiğinden emin olunması gerekmektedir. Yine destek mesajı içerisinde tüm sorunları işaretlemek ve yazmak en doğrusu olacaktır. Hesap ile ilgili bilgilerin eksiksiz girilmesi ise diğer bir şarttır.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme

Yanlışlıkla ya da bilerek bazı durumlarda uygulama üzerinde yer alan arkadaşlar silinebilmektedir. Bu nedenle Snapchat silinen arkadaşları geri getirme konusu da merak edilmektedir. Öncelikle silinen arkadaşların bulunması gerekmektedir. Bunu yapmak ise oldukça kolaydır. Kişinin kullanıcı adını arattırmak yeterli olmaktadır.

Ancak bilinmesi gereken konu ise şudur. İstenen kişinin kullanıcı adının mutlaka biliniyor olması gereklidir. Daha sonra kişiyi ekle diyerek yeniden arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Yine kişinin profiline girerek sizin eklemek istediğiniz kişi olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu nedenle arama bölümüne mutlaka kişinin kullanıcı adının girilmesi gerekmektedir. Silinen resimler ya da mesajlar gibi herhangi bir geri getirme programına gerek kalmadan kısa sürede silinen arkadaşları geri getirebilirsiniz.

Snapchat Geri Getirme Programları Nasıl Kullanılır?

Snapchat uygulamasında silinen herhangi bir veri ya da medyayı geri getirmek için farklı programlar kullanmak en doğru yöntemdir. Özellikle Android programlarda bu durum daha da kolaydır. Snapchat geri getirme programları nasıl kullanılır sorusu bu noktada ortaya çıkan bir konudur.

Uygulamaların kullanımı genel olarak aynı olmaktadır. Dosya yönetici alanına girerek silinen dosya ya da medyaları geri getirme işlemleri yapılmaktadır. Bu kapsamda programlar gerekli tüm çalışmayı arka planda yapacaktır. Yapılan çalışmalar neticesinde silinen veriler ve mesajlar geri getirilmektedir. Ancak tüm bunlardan önce Dosya yöneticisi Android klasörünün silinmemiş olması da gereken bir diğer husustur.

Snapchat silinen mesajlarını geri getiremeyen olursa yorumda yardım isteyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular❓

YouTube video
Yorum yapın