reklam
Sosyal Medya

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? ( iOS ve Android )

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır Android

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır iOS ve Android; Teknolojinin hayatımıza bu denli dahil olması ile birlikte uygulama kullanımı ve telefonlarımıza indirimi de artmıştır. Severek kullandığımız uygulamalardan biri olan Snapchat karanlık modu nasıl yapabilirsiniz diye sizler için araştırdık. Senin için hazırladığımız bu yazımızda hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? (iOS ve Android) işlemlerini anlatıyoruz.

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? (iOS ve Android)

Dünyaca ünlü fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Snapchat, yeni paylaşmış olduğu Snapchat karanlık mod sayesinde uygulamayı gece kullanan kişiler için büyük kolaylık sağlıyor. Daha önceki yazılarımızda Snapchat uygulaması ile alakalı Snapchat’da Silinen Mesajları Geri Getirme konusuna değinmiş ve Bedava Snapchat Premium Hesap almak için yapman gerekenleri anlatmıştık. Özellikle Snapchat dark mode veya Snapchat siyah tema nasıl yapılır konusunu araştıran okurlarımız için bu işlemlerin en kısa yoldan nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Uygulamaların geliştirdikleri siyah tema, dark mode veya karanlık mod görünümleri giderek popülerleşmeye başladı. Çünkü pek çok kullanıcı göz yormaması ve daha ilgi çekici bir görünüm sunduğu için genellikle Snapchat karanlık mod nasıl yapılır diye merak ediyor ve araştırıyor. Snapchat yayıncılarının sunduğu yeni özellik sayesinde de hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda Snapchat karanlık modu etkinleştirebilirsin.

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır Android

Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihaz üzerinden Snapchat uygulamasını kullanıyorsan ve karanlık moda geçişin nasıl yapılacağını merak ediyorsan, yapman gereken bütün işlemleri bu yazımızda görebilirsin. Bütün detayları öğrenerek sende kendi cihazın üzerinden gerekli ayarları yaparak Snapchat karanlık modu kullanabilirsin. Tek yapman gereken aşağıdaki gerekli adımları takip etmek ve ayarları kaydetmek oluyor.

Şimdi ilk önce karanlık mod temasının kendi uygulamanızda aktif olup olmadığını öğrenmemiz gerekiyor. Çünkü bazı Android sürümler için bu güncelleme gelmemiş olabilir. Uygulamnın sın sürümünü kullanıp kullanmadığını öğrenmek için de Google Play Store’u açtıktan sonra uygulamayı seçmeli ve eğer güncelleme var ise ilk önce güncelleme işlemini tamamlamalısın.

snapchat karanlık mod nasıl açılır? - technotoday

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır Xiaomi

Snapchat karanlık mod nasıl yapılır görmek için uygulamanın güncel modunu kullandığınızdan emin olduktan sonra ise Snapchat uygulamasını açmalısın. Sonrasında ana ekranın sol üst kısmında bulunan avatar veya Bitmoji butonun tıkla. Açılacak olan pencerenin sağ üst köşesinde yer alan Ayarlar simgesine tıkla. Buradaki seçenekler arasından “Görünüm” seçeneğini seçerek devam et.

Eğer bu seçenekler arasında Görünüm seçeneği bulunmuyorsa maalesef Snapchat karanlık modu telefonunda kullanamazsın. Bunun bir nedeni telefonunun Android sürümünün güncel olmaması veya uygulamanın kendisinin güncel olmaması olabilir. Ancak Görünüm seçeneği aktif ise Snapchat karanlık mod nasıl yapılır adımlarını takip edebilirsin. Görünüm seçeneğini açtıktan sonra “Her Zaman Karanlık” seçeneğine tıklayarak artık Snapchat karanlık modu aktif hale getirebilirsin.

Whatsapp Mesajları Başka Telefona Nasıl Aktarılır?

Snapchat Gece Modu Nasıl Açılır?

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? (iOS ve Android) öğrendikten sonra işletim sisteminizin temasına uyacak şekilde kalıcı olarak da karanlık modu kullanabilirsin. Bunun için istersen cep telefonunun da karanlık modu açarsan, Snapchat uygulaması da karanlık moda geçer veya bunun tersini yapmak da mümkündür. Bu durum iPhone kullanıcıları için geçerli iken Android cihaz kullanan kişiler için otomatik karanlık mod seçeneğinin aktif olup olmadığı henüz paylaşmadı.

Eğer otomatik olarak karanlık modu kullanamasan bile yukarıdaki adımları takip ettikten sonra manuel olarak karanlık mod seçeneğin aktif ise istediğin gibi kullanabilirsin. Bu nedenle, akıllı cihazında Snapchat’ta karanlık moda geçme adımlarını takip etmen için birkaç güncelleme beklemen de gerekebilir. Ancak her uygulamada olduğu gibi Snapchat uygulaması da popüler akımlara uyum sağlayarak Snapchat karanlık modu geliştirmek üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır Huawei

Pek çok Snapchat kullanıcının merakla beklediği ve araştırdığı Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? (iOS ve Android) konuna açıklık getirmek istedik. Pek çok kullanıcı aynı senin yaptığın gibi Snapchat siyah tema veya Snapchat dark mode nasıl yapılır diye internet üzerinden araştırma yaparak site site dolaşıyor. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi Snapchat siyah tema, karanlık mod veya dark mode adıyla araştırma yapsan da hepsi aynı kapıya çıkıyor.

Senin için hazırladığımız bu yazımızda hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanmak için Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? (iOS ve Android) konusunu paylaştık. Hem telefon hem de uygulamanın son sürümünü kullanıyor olsan da henüz karanlık modu aktif hale getirilmemiş olabilir. Ancak geceleri göz sağlığını korumak isteyen ve sosyal medyada daha fazla zaman harcayanlar kesinlikle Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır diye araştırıyor ve gözleri yormayan karanlık moda geçiş yapmak istiyor.

Instagram Harika Öne Çıkanlar Kapakları Hikaye Kapakları

Snapchat Karanlık Mod Yok

Snapchat uygulamasında genellikle kullanılan özellikler ve muhteşem efektler gibi ilgili özellikler ön planda olduğu için Snapchat karanlık modu henüz farketmemiş olabilirsin. Ancak aşağıdaki adımları takip ederek, oldukça kolay bir şekilde Snapchat karanlık mod aktfileştirme işlemini yapabilir ve sadece birkaç saniye içerisinde uygulamayı karanlık modda kullanma şansına sahip olabilirsin.

Snapchat karanlık mod nasıl yapılır diye merak edenler, ilk önce iOS işletim sistemine sahip cihazlara bu özelliğin geldiğini görecekler. Sonrasında da Android cihazlar için yavaş yavaş bu özellik eklenmeye başlandı. Telefonunun genel temasını karanlık modda kullanabildiğin gibi Snapchat uygulamasını da karanlık moda alabilirsin. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli oluyor.

Snapchat Görünüm Nerede?

İlk önce Snpachat uygulamasını açmalısın Uygulamayı açtıktan sonra da ekranın sol üst köşesinde bulunan avatarına tıklamalısın. Buradan da “Ayarlar” seçeneğini açman gerekiyor. Ayarlar içerisinde de “Uygulama Görünümü” seçeneğini seçerek karanlık modu aktif hale getirebilirsin. İstersen telefon karanlık modu ile senkronize hale getirebilir; her zaman açık veya her zaman karanlık seçeneklerinden istediğini seçebilirsin.

 

Snapchatte Video Çekme Süresi Kaç Saniyedir?

10 sn.

Snap Puanı Ne Demektir?

Ne kadar çok aktif olduğunuz anlamına gelir.

Whatsappta Son Görülme Özelliği Var mı?

Evet, bulunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu