Teknoloji Haberleri

SMS, Whatsapp ve Telegram Sahte (Fake) Numara Alma

Whatsapp Fake Sahte Numara Alma

SMS, Whatsapp ve Telegram Sahte (Fake) Numara Alma; Whatsapp ve Telegram uygulamaları artık hayatımızın bir parçası haline geldi. İletişim kurmak için bir çok uygulama bizlere hizmet vermektedir. Kendi telefon numaralarımız ile üye olabileceğimiz Whatsapp ve Telegram uygulamaları sayesinde listemizde ekli olan kişilerle sohbet edebiliyoruz.

Bu uygulamaları kullanırken yani başkalarına mesaj gönderip, onlarla sohbet ederken telefon numaramız; karşı tarafla paylaşılıyor.

Başkalarına telefonumuzdan sms gönderdiğimizde de sms gönderdiğimiz kişiler, telefon numaramızı görebiliyor.

Yani telefon numaralarımız aracılığıyla kim olduğumuza erişebiliyorlar.

Whatsapp ve Telegram uygulamalarında ekli olan diğer kişiler, numaralarımız üzerinden bize mesaj göndererek, bizi rahatsız edebiliyorlar.

Bazen eski sevgilimize sms yollamak istediğimizde sahte yani fake bir numaraya da ihtiyaç duyabiliyoruz.

Bu noktada fake numara alabilmemize öncülük eden birtakım siteler ve uygulamalar karşımıza çıkıyor.

Birtakım yabancı sitelere giriş yaparak ya da bazı uygulamaları Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarımıza indirerek, fake numaralar alabiliyorsunuz.

Bazı site ve uygulamalar, alabileceğimiz sahte numaraların sayısında bizlere sınırlama getirirken bazı site ve uygulamalardan ise dilediğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz sayıda fake numara alabiliyoruz.

Bu yazımızda merak edenler için sms, Whatsapp ve Telegram sahte numara nasıl alınır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Whatsapp İndiremiyorum Ne Yapmalıyım? Telefona Whatsapp İndiremiyorum

Telegram Fake Numara Alma 2023

2013 yılında yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra en popüler anlık mesajlaşma servislerinden biri olan ve kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artan Telegram uygulamasında kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız; telefonunuza indirebileceğiniz birtakım uygulamalar sayesinde dilediğiniz sahte numarayı alabilirsiniz.

Yani Telegram’a bu numara üzerinden kayıt olabilir, diğer kullanıcıların sizin asıl numaranızı öğrenmelerini ve sizi rahatsız etmelerini önleyebilirsiniz.

Bu noktada telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamalara TextNow uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.

Textnow uygulaması sayesinde birden çok sahte numara alabiliyor ve bu numaraları kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Yani hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda bu uygulamanın kullanılabildiğini ifade edebiliriz.

Ancak uygulama dili İngilizce olduğundan az da olsa bu programı kullanabilmeniz için İngilizce dil bilginiz olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Textnow uygulaması, Amerika’da kullanılabilen bir uygulama olduğu için bu uygulama sayesinde 484 ile başlayan numaraları alabiliyorsunuz.

Uygulamayı kolaylıkla akıllı telefonunuza indirebiliyor, kurulumunu da rahatlıkla tamamlayabiliyorsunuz.

Sahte numara almanız içinse uygulamadaki numara ekleme kısmına tıklamanız gerekiyor.

Whatsapp Fake Numara Alma 2023

Textnow uygulaması, Telegram uygulamasının yanı sıra Whatsapp uygulaması için de sahte numara alabilmenize olanak tanıyor.

Uygulamayı Google Play Store veya Apple STORE üzerinden akıllı cihazınıza indirdikten ve kurduktan sonra Choose a Phone Number seçeneğine tıklayarak da sahte numara alabiliyorsunuz.

Android bir akıllı telefon kullanıyorsanız; alternatif olarak Receive Free SMS sitelerinden birine giriş yapabilir, bu site üzerinden de sahte Whatsapp numarası alabilirsiniz.

Site üzerinden United States, Canada vb. yabancı  ülkelerde geçerli olan telefon numaralarından birine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Ancak bu sitelerde sınırlı sayıda numara alabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz.

Bu site üzerinden alabileceğiniz telefon numaralarınızı Whatsapp uygulamasının yanı sıra Telegram, Facebook uygulamalarında kullanabilme şansınız bulunuyor.

İnternette sahte SMS ve Whatsapp numarası alabileceğiniz sitelere erişmek için arama motoruna RECEIVE FREE SMS yazabilirsiniz.

Bu sitelerden biri olan Receive SMSS sitesinden yeni bir sahte Whatsapp numarası alabilmek için https://receive-smss.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Whatsapp fake numara alabileceğiniz bir diğer internet sitesi olan Secure Messenger SAFEUM uygulaması sayesinde de sahte numara alabiliyorsunuz.

Aldığınız fake numaraları bir miktar ödeme karşılığında başka numaraları ararken yani yapacağınız telefon görüşmelerinde de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamada da İngilizce bir uygulama olduğundan biraz da İngilizce bilmeniz gerekiyor.

Kolay kullanımı ile de dikkat çeken uygulamayı rahatlıkla telefonunuza indirip, kurabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı telefonunuza Google Play Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

SMS Fake Numara Alma 2023

Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize mesaj gönderirken kullandığınız numaranızı başkalarına mesaj gönderken kullanmak istemiyorsanız ya da mesaj gönderdiğiniz kişilerin size ve kimlik bilginize erişmesini istemiyorsanız bu durumda bazı siteler ve uygulamalar üzerinden fake sms numarası da alabilirsiniz.

İnternette RECEIVE FREE SMS yazdığımızda karşımıza pek çok site çıktığından daha önce de bahsetmiştik.

Bu sitelerin büyük çoğunluğu, hem sms hem Telegram hem de Whatsapp’ta kullanabileceğiniz farklı numaralar alabilmenizi sağlıyorlar.

Sahte Numara Alma Ücretsiz

Sahte numara alma yada fake numara ücretiz almak için oldukça zor olmaktadır. Ancak sahte numara alma uygulaması olan “TextNow” bu konuda kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Genelde whatsapp için kullanılan sahte numara almak için “TextNow” uygulaması nasıl kullanılır sizlere bilgi vermek istiyorum.

  • İOS işletim sistemine uygun olan bu programı kullanmak için telefonunuza indirin
  • Üye olma işlemi tamamlayın ve kullanıcı giriş yapın
  • Kurulum işlemini tamamlayın
  • Kurulumu işlemi sonrası ‘’Choose a phone number’’ kutusuna her hangi bir sayı girin
  • Belli aralıklarla uygulamaya giriş yaparak yeni numaranızı almanız yeterlidir

Telegram Hesap Açma ve Silme

Whatsapp, Telegram, SMS Fake Numara Alma Fiyatları

İnternette sahte numara alabileceğiniz, Google Play Store ve Apple Store’da sahte numara almak için telefonunuza indirebileceğiniz birden çok uygulama bulunuyor.

Ancak bu uygulamalar, İngilizce olduklarından uygulama ve siteleri kullanabilmeniz için az da olsa İngilizce bilmeniz gerekiyor.

Uygulamaların bir kısmı ücretsiz olmakla birlikte bazı siteler ve uygulamalar ise sizden belirli bir ödeme talep ediyor.

Yani alacağınız her sahte numara için ödeme yapmanız gerekiyor.

5 TL, 10TL gibi oldukça ekonomik rakamlara sahte numara satın alabiliyorsunuz.

Fiyatlar, son derece düşük olduğundan birden çok numara alabilme şansınız da bulunuyor.

Whatsapp Sahte Konum Nasıl Yapılır?

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebileceğiniz bazı uygulamalar; Whatsapp durumunuzda sahte içerikler paylaşabilmenizi ve listenizdeki kişileri yanıltabilmenizi de sağlıyorlar.

Örnek olarak Whatsapp’a son girme saatinizi bu uygulamalar sayesinde değiştirebiliyorsunuz.

Hatta bazı uygulamaları indirerek, sahte konum bile atabiliyorsunuz.

Whatsapp’ta konumunuzu farklı göstermek için birçok uygulamayı akıllı telefonunuza indirip, kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamalara Fake Location uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.

Whatsapp İki Adımlı Doğrulama Nedir? Nasıl Kullanılır? Şifre Sıfırlama

Whatsapp Sahte Konuşma Hazırlama

Bazı uygulamalar kullanarak, Instagram’da sahte konuşmalar yani sohbetler de düzenleyebiliyorsunuz.

Bu uygulamaları kullandığınızda hazırladığınız konuşmaların iki tarafını da siz yönetiyorsunuz.

Yani mesaj gönderdiğiniz kişinin yerine sizler mesaj hazırlayabiliyorsunuz.

Ardından oluşturduğunuz bu mesajları arkadaş listenizdeki diğer arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize göndererek, onları yolladığınız görüntünün gerçek olduğuna inandırabiliyorsunuz.

Günümüzde pek çok kişi, gerek arkadaşlarını şaşırtmak gerekse onlara şaka yapmak amacıyla Whatsap sahte chat oluşturma programlarından kullanıyor.

Bu programlar da Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlara indirilebiliyorlar.

Fake Chat Conversations uygulamasını bu uygulamalara örnek olarak gösterebilmemiz mümkün.

Bu yazımızda SMS, Whatsapp ve Telegram sahte numara alma, sahte Whatsapp konuşma yaratma yöntemlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, sahte numara alma önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Telegram Kullanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Telegram uygulamasını telefonunuza indirin ve numaranızla bir hesap oluşturun. Sonrasında uygulamayı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Telegrama Kaç Gün Girmezsem Kapanır?

Telegram hesabınıza 6 ay içerisinde hiç giriş yapmazsanız otomatik olarak silinecektir.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kimlere Gider?

Rehberinizdeki tüm kişilere gider.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu