Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

Selfy Bedava İnternet Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom Selfy abonelerine özel olarak hazırladığımız bu konu sayesinde 2023 yılına ait halen güncelliğini koruyan Selfy Hediye İnternet kampanyalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. 7 veya 25 yaş arasında gençlerin tercih ettiği bu tarifede ücretsiz kampanyalar hiç bitmiyor. Selfy tarifesi hakkında detaylı bilgileri ve Selfy Bedava İnternet Faturalı veya Selfy Bedava İnternet Faturasız kampanyalarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz. Bu kampanyalardan herhangi birine abone olarak hediye internet paketini anında hattına yükleyebilirsiniz.

selfy bedava internet kampanyalariPin
Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

Selfy Nasıl Üye Olunur❓

7 ile 25 yaş sınırı içerisindeysen çok şanslısın. Selfy dünyasında yerini hemen almak ve indirimli paketleri satın alabilmek için telefonundan mesaj kısmına gelerek hat kullanıcısının T.C kimlik numarasını yazarak 4545 numarasına SMS atabilirsin. Alternatif olarak Online İşlemler uygulaması üzerinden veya 4441444 müşteri hizmetlerini arayıp Selfy geçiş işlemini yapabilirsiniz.

Selfy Bedava İnternet Kampanyaları🎁

Selfy Tambu 1 GB Bedava İnternet

Selfy aboneleri telefonuna Tambu uygulamasını yükleyerek anında 1 ay geçerli 1 GB hediye internet kazanıyor. Daha önce Tambu uygulamasını kullanmadıysanız çok şanslısın. Google Play Store veya AppStore mağazasına bağlanarak Tambu uygulamasını indirip kayıt olarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Tambu uygulaması tamamen ücretsiz olup Türk Telekom GSM operatörü tarafından hazırlanmış uygulamadır.

Selfy Bedava WhatsApp ve Bip📲

Selfy aboneleri WhatsApp veya Bip gibi anlık yazışma uygulamalarına herhangi bir ücret vermeden bedava bağlanıyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanım sağlayabileceği bu servise ücretsiz kayıt olmanız için ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gelecek onay mesajının ardından ücretsiz WhatsApp ve Bip üyeliğiniz başlayacaktır.

Selfy Bedava 1 GB İnternet

Selfy faturasız hattına tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız durumunda 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet paketini hattına yükleyebilirsin. Bu kampanya üzerinden hediyeni alabilmen için yükleme yaptıktan sonra telefonunuzdan DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545 numarasına SMS göndermen gereklidir. Göndermiş olduğun mesaj sonrası hattına kısa süre içerisinde mobil internet paketi tanımlanacaktır.

Selfy Gece Bedava İnternet

Selfy Gece Kampanyasıyla 00:00 ve 06:00 saatleri arasında internet erişimini bedava yapabilmeniz mümkündür. Her gece internete sınırsız ve bedava erişmek için GECENET yazıp 4545 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

Selfy Bedava İnternet Kazan

Selfy Mor paketlerinden herhangi birine geçiş yaparak anında 1GB hediye internet kazanabilirsin. Katılım için mesaj kısmına gelerek MOR HEDIYE yazıp 4545 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Gelecek onay mesajının ardından ücretsiz internet paketinin keyfini çıkartabilirsin.

Selfy Bedava 10 GB İnternet

Numaranızı taşıyarak Türk Telekom Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10 veya Selfy Sosyal 16 paketlerinden herhangi birine geçiş yapmanız durumunda 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Selfy 10 GB kampanyası faturalı veya faturasız hat sahipleri için hazırlanmıştır. Katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj kısmına GEL DENE yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Selfy Bedava İnternet Kampanyaları 2023 konusu şimdilik bu kadardır. Kısa süre içerisinde çıkacak olan yeni kampanyaları aynı gün bu konuda görmeniz mümkündür. Ayrıca hediye internet paketlerinden haberdar olmanız için konuyu takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular📌

Türk Telekom 1 GB hediye nasıl alınır?

elfy faturasız hattına tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız durumunda 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet paketini hattına yükleyebilirsin.

Türk Telekom 5 GB bedava internet nasıl yapılır?

Numaranızı taşıyarak Türk Telekom Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10 veya Selfy Sosyal 16 paketlerinden herhangi birine geçiş yapmanız durumunda 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom gece 3 GB 1 tl nasıl yapılır?

Selfy Mor paketlerinden herhangi birine geçiş yaparak anında 1GB hediye internet kazanabilirsin.

Yorum yapın