Teknoloji Haberleri

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Sanal Numara Alma Ücretsiz 2023; Teknolojinin hızlı değişim ve dönüşümü ile birlikte bizlerinde kullanım alışkanlıkları ve yaşam anlayışı değişmiştir. Sanal numara kullanımı yurt dışı seyahati edenler için oldukça cazip bir uygulamadır. Son günlerde bir çok kişi yurt dışı seyahatlerinde sim kart almak yerine ücretiz olarak verilen sanal numara alma yollarını tercih etmektedir.

Ücretsiz sanal numaralar ile arama yapabilir, mesaj atabilir hatta dilerseniz sanal telefon numaraları ile WhatsApp, Facebook ve Instagram uygulamalarda doğrulama işlemi yapabilirsiniz. Kendi numaranızı başka yerler vermek istemiyorsanız yada işletmenize ait whatsapp numarası lazımsa sanal numara alma yöntemlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda ücretsiz sanal numara alma yollarını anlatacağım. Bazı uygulamalardan sanal numara alabilirsiniz ancak bazıları ücretli olduğu için sizlere hiç bir ücret ödemeden alabileceğiniz sanal telefon numarası alma ücretsiz yollarından bahsedeceğim.

Papara Nedir? Papara Güvenilir Mi? Yasal Mı?

Sanal Telefon Numara Alma

Özellikle whatsapp sanal numara alma bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Sizlere verdiğim uygulamalardan sanal telefon numarası aldıktan sonra whatsapp numarasını aktifleştirmek için numarayı girdikten sonra onay kodunu girmeniz yeterlidir.

En çok whatsapp için sanal numara kullanımı tercih edildiği için  Ücretsiz Sanal Numara Alma 2023Whatsapp fake Numara 2023Sanal numara Alma için tercih edilen uygulamalar.

Sanal Telefon Numara Alma Programları

1. Secure Messenger SafeUm (Sanal Telefon Numarası)

Secure Messenger SafeUm uygulamasını Android ya da İOS’un marketten telefonunuza indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra size verdiği sanal numarayı doğrulamak için kullanabilirsiniz. Eğer arama yapmak ve mesaj atmak istiyorsanız uygulama içerinden kredi almanız gerekmektedir.

2.  Virtual SIM

Bir çok ülkeye ait sanal numara hizmeti veren Virtual SIM tam olarak 38 ülkeye ait sanal numarası vermektedir. Özellikle gün içinde +1 (ABD) kodlu ücretsiz sanal telefon numarası alma imkanı tanımaktadır. Yurt dışına çıkan biriyseniz mutlaka Virtual SIM kullanabilirsiniz. Virtual SIM kullanıcıları kendi aralarından ücretsiz olarak kullanma imkanı bulunmaktadır.

3.  SMS Recieve Free

Tamamen ücretsiz olan SMS Recieve Free sanal telefon numarası hizmeti bilgisayardan girebileceğiniz mobil uygulaması bulunmayan bir sitedir. WhatsApp  ve benzeri uygulamalarda doğrulama hizmeti yapmak için tercih edebilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu sitedeki numaralar her ay yeniliyor ve ücretsizdir.

4. TextNow

Özellikle ABD ve Kanada için kullanabileceğiniz sanal numara servisi olan TextNow sanal telefon numarası alama hizmeti ABD ve Kanada yönüne yapılan aramalar için tamamen ücretsizdir. ABD ve Kanada dışına yapılan aramalar için ücret talep edilir.

5. Grasshoper

Amerika’da ve Hindistan’da oldukça fazla talep gören Grasshoper sanal numara alma servisi ücretsiz doğrulama ve iletişi çözümü sunmaktadır. Aylık üyelik ücreti bulunan bu servisi 7 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

6. Phone.com

Dünya üzerinden oldukça fazla müşteri bulunan Phone.com sanal telefon numarası alma uygulaması ile kolay şekilde numara alabilirsiniz. Aylık üyelik ücreti bulunana bu sanal telefon numarası alma servisi size özel panelden numaranızı yönetmenize olanak tanımaktadır.

KVK Garanti ve Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Whatsapp Sanal Numara Alma 2023

Whatsapp ve benzeri uygulamalar telefon numarası almak için yukarıda programların yanında aşağıda verdiğim sanal numara ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

1Talkatone Sanal Telefon Numarası Alma

Amerika veya Kanada’ya ait whatsapp numarası ücretsiz almak için kullanabileceğiniz Android uygulaması bulunan bir servistir. Kullanımı kolay ve doğrulama yapmak için tercih edilebilir.

  • Talkatone uygulamasını Android mağazasından indirin.
  • Uygulamaya üye olabilir yada Facebook ile giriş yapabilirsiniz
  • Giriş yaptıktan sonra size sanal telefon numarası verecektir
  • Whatsapp uygulamasına giriş yapıp telefon numarasını ekle diyerek doğrulama yapınız
  • Doğrulama kodu uygulamaya gelecektir
  • Aldığınız doğrulama kodu girin ve ücretsiz whatsapp sanal numara‘ya sahip olun

Sanal Numara Alma Bedava

Sanal numara alma bedava ve Sanal telefon numarası alam bedava bir çok site bulunmasına karşın genelde çoğu aylık yada tek sefer ücret talep etmektedir. Fake numara alma ücretsiz olarak yukarıda verdiğim siteleri ve uygulamaları kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda sanal numara alma ücretsiz, sahte numara alma, fake numara alma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Sanal Numara Nerede Kullanılmaktadır?

Sanal numara internet üzerinden kullanıldığı için bu isimle anılmaktadır. Ama gerçek bir telefon numarasıdır.

Sanal Numara Almak Yasal mı?

Evet

Sanal Telefon Numara Ne Demektir?

Cihaza bağlı olmadan çalışan fiziksel bir konumu olmadan internet üzerinden kullanılan numara demektir.

9 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu