reklam
Teknoloji Haberleri

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Hassasiyet Kodu

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları; Dijital oyun dünyasında severek oynanan ve hemen hemen her yaş grubundan insanın oynadığı oyunların başında PUBG gelmektedir. Vaktimizin nasıl geçtiğini bile anlamadığımız ve severek oynadığımız oyunların başında PUBG Mobile gelmektedir. Hiçbirimizin elinden düşmeyen ve saatlerimizi harcadığımız PUBG Mobile oyununa özel hassasiyet ayarlarını seninle paylaşıyoruz. Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları kullan ve yeteneklerini göster!

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları paylaşıyoruz. Günümüzde hemen hemen herkesin cebinde olan FPS oyunların başında tabii ki PUBG Mobile geliyor. PUBG Mobile oyunu, özellikle aksiyon ve macera türü başta olmak üzere, nişancılık yeteneklerini de sergileyebileceğin ve online olarak arkadaşlarınla keyifli zaman geçirebileceğin yegane oyunlardan birisi oldu. Ancak Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları yapmadan da oyunda geri plana düşüyorsun.

Çünkü PUBG Mobile oyununda nişangah kontrolü yapmak artık son derece önemli oldu ve hemen hemen herkes, telefonu için gerekli hassasiyet ayarlarını yaparak oyunda çok daha etkili bir nişancılık deneyimi elde etmenin yollarını arıyor. Hem sadece Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları ile değil PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu Nasıl Yapılır? diye merak edip gerekli ayarları yaparak oyundaki performansını daha üste taşıyabilirsin.

PUBG Hassasiyet Kodu 2023

Sadece ülkemizde değil dünya çapında da milyonlarca oyuncuya ulaşan PUBG Mobile, FPS türündeki oyunlar arasında dünyanın en popüler mobil oyunları arasına hızlı bir şekilde girmeyi başardı. Oyunda başarının sırrı sadece iyi bir telefon ya da keskin nişancılık yetenekleri değil, Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları yaparak telefonun için en iyi hassasiyet ayarlarını kullanarak daha hızlı nişan alma ve rakibinden önce silahını ateşlemen oluyor.

Çünkü bu sayede oyunu çok daha hızlı bir şekilde oynayabilir ve daha hızlı karar verme becerilerini de geliştirmelisin. Bu ayarları kullanmak istersen hem telefon, hem de PUBG Mobile Emulator için Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarını ayrı ayrı yapmalı ve kaydetmelisin. Buradaki hassasiyet ayarlarını mobil cihazın için en optimum şekilde ayarlamalısın. Bu sayede hedef ve nişan alma yeteneğini daha da geliştirebilir ve rakiplerinden bir adım önde olabilirsin.

pubg mobil'de 2.3 milyon hileci banlandı - 5mid

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Telefon

PUBG en iyi hassasiyet ayarlarını yaptıktan sonra nişangahını rakibinden çok daha hızlı şekilde hareket ettirebilir ve ona göre daha hızlı hareket ederek rakibinden önce silahını ateşleyerek 1. sen olabilirsin. Çünkü PUBG Mobile oyununda hız artık her şey diyebiliriz. Çünkü silahları gelişmesi ile bu alanda rekabet kalmadı diyebiliriz; ancak asıl rekabet artık hız alanında olmaya başladı. Oyunda daha hızlı hareket etmek için de telefonun için en doğru Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarını kullanmalısın.

Cep telefonun ya da kendi oynayış tarzına göre PUBG Mobile en iyi hassasiyet ayarları konusunda en doğru ayarlar diye bir şey yok diyebiliriz. Ancak en çok kullanılan ve tercih edilen ayarları senin için araştırarak paylaştık ve bu ayarlar üzerinden küçük düzeltmeler yaparak kendin ve telefonun için en doğru ayarları kullanabilirsin. Yazımızın devamında da hemen hemen herkes tarafından kullanılan optimum ayarları paylaştık. Bu ayarlar içerisinde kamera hassasiyeti, ateş etme animasyon hassasiyeti ve jiroskop hassasiyeti için ayrı ayrı başlıkları listeledik.

101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma Hilesi

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu

PUBG Mobile oyunu içerisindeki nişan sistemi ve nişan hassasiyetinin düzenlenmesi, diğer oyunculara göre çok daha iyi hedef alma ve daha hızlı nişangah hareketi kazandırarak, rakibinin üzerine daha hızlı nişan almana ve ateş etmene yardımcı olur. Bu sayede oyun içi hızın artacağı için rakibinden önce davranabilir ve oyunun kazananı sen olabilirsin. Bu ayarlar herkese açık olmakla birlikte eğer oyunu tamamen kendin kontrol etmek istersen de bu özelliği istediğin zaman geri alabilirsin.

Ayrıca PUBG Mobile ayarlarında sadece Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları değil, eğilme, dürbün açma veya jiroskop hassasiyeti ayarları gibi daha pek çok farklı başlık bulunuyor. Çünkü hemen hemen herkes, PUBG Mobile’da başarıya ulaşmak ve oyunun tek galibi olmak için çarpışıyor! Oyun sırasında ekranda olabilecek anlık donma ya da gecikme maalesef rakibinin senden önce davranıp silahı ateşlemesine sebep olabilir.

PUBG Hassasiyet Ayarları Jiroskopsuz

Telefon ekranında anlık olsa bile bir kasma olması, PUBG Mobile oyununda senin için maçın sonunu getirebilir. Bu nedenle de herkes elindeki mobil cihaza göre en iyi grafik ayarlarını bulmak istiyor. Biz de bunun için Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarını paylaşmak istedik. Sende aşağıdaki ayarları kullanarak PUBG hassasiyetini optimize edebilir; istersen buradaki ayarlar üzerinde küçük oynamalar yaparak kendin için en iyi ayarları elde edebilirsin.

Kendin için yakaladığın ve en iyi olduğunu düşündüğün ayarları da yazımızın en altında yer alan Yorumlar kısmında hem bizimle hem de diğer oyun severlerle paylaşabilirsin. Çünkü PUBG Mobile oyun geliştiricileri, bütün oyunculara ve bütün mobil cihazlara bu şekilde özelleştirilebilir kontrol / parmak ayarları seçenekleri sunuyor. Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarını baz alarak herkes kendi oyun tarzı ve mobil cihazı için en iyi ayarı yakalayabilir.

PUBG New State Şekilli İsimler Şekilli Nickler

PUBG Mobile Sekmeyen Hassasiyet Kodu

Bununla birlikte PUBG Mobile oyununda kimi oyuncu, iki parmak/başparmak düzenini, kimi oyuncular da 3/4 parmak düzenini kullanmak isteyebilir. Ancak hangi parmak düzeni ile oynarsan oyna, her zaman oyun içerisinde galibiyeti elde etmek için oyun içerisinde ücretli satın almalar yapman da gerekebilir. Bu durumda ise para harcamak istemiyorsan PUBG Mobile Redeem Kodları (Redeem Code) kullanarak ücretsiz hediyeler kazanabilirsin. Başarının bir diğer sırrı ise Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları kullanmak. Keyifli oyunlar!

PUBG Mobile Nişangah Kontrolü Ayarları

Şahış Dürbünsüz: %70
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %50
3x Dürbün, Win94: %22
6x Dürbün: %10
1. Şahıs Dürbünsüz: %70
2x Dürbün: %50
4x Dürbün, VSS: %12
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %80
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %60
3x Dürbün, Win94: %35
6x Dürbün: %16
1. Şahıs Dürbünsüz: %80
2x Dürbün: %60
4x Dürbün, VSS: %20
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %200
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %300
3x Dürbün, Win94: %220
6x Dürbün: %40
1. Şahıs Dürbünsüz: %200
2x Dürbün: %200
4x Dürbün, VSS: %65
8x Dürbün: %30

PUBG Mobile Emulator Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %20
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %20
3x Dürbün, Win94: %10
6x Dürbün: %5
1. Şahıs Dürbünsüz: %20
2x Dürbün: %15
4x Dürbün, VSS: %8
8x Dürbün: %3

PUBG Mobile Emulator Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %20
3x Dürbün, Win94: %10
6x Dürbün: %5
1. Şahıs Dürbünsüz: %20
2x Dürbün: %14
4x Dürbün, VSS: %8
8x Dürbün: %3

 

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarını Nasıl Sıfırlayabilirim?

Ayarlar kısmından hassasiyete tıklayarak low sekmesini seçerek özelleştirme sekmesine geri dönün ayarlarınız sıfırlanacaktır.

PUBG Oyununda Ayarlar Nerede?

Oyuna girip sağ üst kısımda ayarları bulabilirsiniz.

PUBG Oyun Yaşı Sınırı Kaçtır?

En az 17 yaşında olunmalı

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu