Teknoloji Haberleri

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları

Red Dead Redemption 2 Hileleri

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları; Bilgisayarda ve mobil üzerinde oynanan sanal oyunlar oyunseverler tarafından merakla takip edilmektedir. Büyük ilgi gören oyunların başında gelen Red Dead Redemption hileleri hakkında sizlere bazı bilgiler verdik. Red Dead Redemption 2 oyunu, piyasaya sürüldüğü günden itibaren büyük yankı uyandırdı ve hem PC versiyonunda hem de console sürümlerinde büyük beğeni topladı. Biz de bu yazımızda Red Dead Redemption 2 hile kodlarını seninle paylaşıyoruz.

Brawl Stars Yopmail Hesapları – En İyi Yopmail Hesapları

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları 2023

Red Dead Redemption 2 oyunun PC versiyonu, bu kadar büyük yankı uyandırmasının ve çok fazla ilgi görmesinin sebeplerinden birisi de tabii ki de aynı konsol sürümünde olduğu gibi Red Dead Redemption 2 hile kodlarının kullanılmasına izin verilmesidir. Sen de Red Dead Redemption 2 hileleri yapmak istiyorsan oyun içerisindeki menüden “Settings”i açmak ve ardından da “Cheats” yani “Hileler” kısmına girmek olacak.

Senin için yazımızın devamında paylaştığımız hile kodlarını kullanarak istediğin hileyi aktif hale getirebilirsin. Aşağıda bulabileceğin birbirinden farklı Red Dead Redemption 2 hile kodları sayesinde istediğin zaman hileyi aktif hale getirebilir, istediğin zaman da hileyi kapatabilirsin. Red Dead Redemption 2 oyunun console sürümünde olduğu gibi PC sürümünde de Red Dead Redemption 2 hile kodlarını aktifleştirdiğin zaman deneyim puanı kazanamayacaksın. Sadece eğlence amaçlı olarak bu kodları kullanabilirsin.

Red Dead Redemption 2 Hileleri

Hepimizin bilgisayar oyunlarına olan merakından dolayı kimi Bedava Oyunlu Steam Hesapları bularak veya Bedava Steam Cüzdan Kodları (YENİ LİSTE) araştırarak istediğimiz oyunları oynamak istiyor; console oyunlarına merakı olanlar Bedava PSN Hesapları Oyunlu PSN Hesapları istiyor. Red Dead Redemption 2 gibi beğenerek oynadığımız bir oyun bulunca da oyun hilelerini merak ediyor ve oyunda daha çok eğlence arıyoruz. Red Dead Redemption 2 oyununda da 30’dan fazla ve her biri de oyuna ayrı birer eğlence katan pek çok farklı türde hile kodu bulabilirsin.

İstersen aşağıda paylaştığımı Red Dead Redemption 2 hile kodları yazarak oyun hilelerini aktifleştirebilir; istersen de bu hile kodlarını kullanmak yerine oyun içerisinde farklı yerlerde seni bekleyen gizli yerleri keşfedebilir ve yine hileleri kullanabilirsin. Zaten aşağıdaki hile kodlarından bazılarını çalıştırmak için de bu şekilde bir ön şart koşulduğu için oyun içerisindeki çeşitli adımları tamamlaman gerekiyor.

red dead redemption - vikipedi

Red Dead Redemption 2 Hile Kodları PC

Red Dead Redemption 2 hile kodları PC kullanmak için, bazı hilelere özel olarak ön şartları da yerine getirmen gerekiyor. Peki nedir bu şartlar? Örnek vermek gerekirse Red Dead Redemption 2 hile kodlarından birisini kullanmak için ilgili gazeteyi daha önce envanterine katmış olman gerekiyor; aksi takdirde de bu hile kodu çalışmıyor. Bu tür trickleri yakalaman ve oyun hilelerini daha aktif bir şekilde kullanman için her gazeteyi satın almanda yarar olduğunu düşünüyoruz.

Oldukça basit olan hileleri bir aktif etmek için bazen bu tür ön şartları sağlaman gerektiği için yakındaki bir gazete satıcısına giderek gazete satın alabilirsin. Gazeteyi aldıktan sonra da gazetenin arka kısmında bulunan sözlere bakman gerekiyor. Bu oyunda hile kullanman için istenen tek şart da gazeteler olmayabilir. Oyunda zaman zaman karşılaşacağın ve beklenmedik eşyaların içerisinde de farklı hileler için kaynak bulabilirsin. Bunun için karşılaştığın fotoğrafları, haritaları ya da diğer belgeleri mutlaka “flip” özelliğini kullanarak çevirin ve her tarafını dikkatlice inceleyin. En çok istediğin hileyi bunu yapmadığın için kullanmamak çok üzücü olur.

Red Dead Redemption 2 Hile Kaydetme

Red Dead Redemption 2 oyununda hile kodlarını çalıştırmak için kısa bir işlem yapman gerekiyor. Şu adımları takip ederek sen de Red Dead Redemption 2 hile kodları aktifleştirebilirsin. Bunun için ilk önce oyunu durdurman ve “Settings” seçeneğini seçmen gerekiyor. Ardından da PlayStation 4’te üçgen, Xbox One’da Y düğmesine basabilirsin; bilgisayarda da “Cheats” adımına ilerlemen gerekiyor.

Ancak şunu belirtmek istiyoruz ki oyundaki bilgilerini ve ilerlemeni kaybetmemen için herhangi bir hile kodunu kullanmadan önce oyunu kaydederek son ayarlarını ve ilerlemeni kaybetmemeni öneriyoruz. Çünkü Red Dead Redemption 2 oyununda hile kullanmaya başladığın andan itibaren Kupa kazanamayacaksın. İstediğin hileyi de her zaman “Cheats” menüsü üzerinden açabilir ya da kapatabilirsin. Rockstar Games’in en güncel ve en beğenilen oyunları arasına giren Red Dead Redemption 2 oyununu daha da eğlenceli kılmak için aşağıdaki hile kodlarından istediğini kullanabilirsin.

Brawl Stars Kostüm Hilesi

Red Dead Redemption 2 Para Hilesi PC

Rockstar Games serisinde, GTA başta olmak üzere oyun hileleri çok fazla öne çıkıyor oyunu her oynayan kişi hileleri deneyerek farklı bir oyun deneyimi elde etmek istiyor. Özellikle GTA oyunundaki hileleri neredeyse ezbere bildiğimiz için Red Dead Redemption 2 oyunu da piyasaya çıkar çıkmaz Red Dead Redemption 2 hile kodları da paylaşılmaya başladı. Oyun dünyasının gördüğü en eğlenceli ve en farklı oyun deneyimi yaşatan oyunlardan birisi olan RDR 2 oyun hile kodları aşağıda seni bekliyor.

Şu konuya tekrar değinmek istiyoruz ki Red Dead Redemption 2 hile kodları kullanmaya başladıktan sonra oyundaki ilerlemeniz kaydedilmiyor! Bu nedenle hilelerden herhangi birisini açtıktan sonra tekrar hilesiz olarak oyunu oynarken bilgilerinin kaybolmaması için oyunu kaydedebilirsin. Kazandığın başarı veya kupaları kaybetmemek için tekrardan kaydettiğin bu yere geri dönebilir oyunu hilesiz olarak da oynayabilirsin.

RDR2 Ölümsüzlük Hilesi PC

Rdr2 ölümsüzlük hilesi başta olmak üzere pek çok Red Dead Redemption 2 hile kodları aşağıda seni bekliyor. Sen de oyunda daha fazla eğlence arıyorsan buradaki hilelerden istediğini alarak oyuna başlayabilirsin. Uzun zamandır bu tür bir oyunun bu kadar kaliteli şekilde ortaya konulamaması ve hilelerin de bu kadar beğenilmemesi nedeniyle RDR2 büyük iş başardı diyebiliriz.

Abundance is the dullest desire (Sınırsız cephane sağlar)

Greed is American Virtue (Envanterinize ağır silahlar ekler)

Greed is now a virtue (500$ verir)

Eat of Knowledge (Tüm tarifleri öğretir)

Share (Tüm kamp geliştirmelerini açar)

You Long for Sight but See Nothing (Sisi kaldırarak tüm haritayı gösterir)

Guide me better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 1 yapar)

Make me better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 2’ye çıkarır)

I shall be better (Deadeye yeteneğinin seviyesini 3’e çıkarır)

I still seek more (Deadeye yeteneğinin seviyesini 4’e çıkarır)

I seek and I find (Deadeye yeteneğinin seviyesini 5’e çıkarır)

Be greedy only for foresight (Sınırsız Deadeye)

Seek all the bounty of this place (Sağlık, dayanıklılık ve deadeye çubuklarını arttırır)

You flourish before you die (Sağlık, dayanıklılık ve deadeye çubuklarını doldurur)

Better than my dog (Atınızı her mesafeden çağırabilmenizi sağlar)

A fool on command (Anında sarhoş olmanızı sağlar)

My kingdom is a horse (Atınızla bağınızı güçlendirir)

Run! Run! Run! (Bir yarış atı yaratır)

Keep your dreams simple (Tek atlı bir araba yaratır)

Virtue Unearned is not virtue (Honor derecenizi arttırır)

You revel in your disgrace, I see (Honor derecenizi minimuma indirir)

You Seek More Than The World Offers (Tüm çubuklarınızı doldurur ve güçlendirir)

You are a beast built for war (Bir savaş atı yaratır)

The best of the old ways (Bir at arabası yaratır)

You want more than you have (Rose Grey Bar Arap Atı yaratır)

You want something new (Rasgele bir at yaratır)

Keep your dreams light (Bir at ve vagon yaratır)

Would you be happier as a clown? (Bir sirk arabası yaratır)

A simple life, a beautiful death (Temel silahları verir)

Death is silence (Gizliliğe yönelik silahlar verir)

History is written by fools (Silahşör silahları verir)

Vanity. All is vanity (Arthur’un gardrobundaki tüm giysileri açar)

Balance. All is balance (Honor seviyesini sıfırlar)

The lucky be strong evermore (Stamina sınırsız olur)

You want punishment (Aranan derecenizi yükseltir)

You want freedom (Aranan derecenizi azaltır)

You want everyone to go away (Aranan derecesini ve konulan ödülleri kaldırır)

 

Red Dead Redemption Oyunu Kaç GB Yer Kaplar?

Oyun 150 GB yer kaplar.

Red Dead Redemption 2 Oyunu Kaç Yaş Üstü İçin Uygundur?

Oyun için oynama yaşı ortalama 18 yaş ve üstü olduğu söylenmektedir.

Dijital Oyunlarda Yaş Neden Önemli?

Küçüğün menfaatini korumak için önemlidir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu