reklam
Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile iPhone Telefonlarına Özel Hassasiyet Ayarı

PUBG iPhone İçin Hassasiyet Ayarı

PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı; Dijital oyun dünyası bilgisayarlarımızla sınırlı kalmayıp mobile olarak telefonlarımızda da aktiftir. Iphone kullanıcılarına PUBG mobile oyununu indirdikten sonra oyunun özel ayarlarını nasıl yapacağını yazımızda anlattık. PUBG Mobile oyununda daha iyi nişan almak için hassasiyet ayarlarını arayan iPhone kullanıcılarına özel grafik ve parmak ayarlarının nasıl yapılması gerektiğini anlatıyoruz.

En İyi Ücretsiz Oyunlar

PUBG Mobile iPhone Telefonlarına Özel Hassasiyet Ayarı

Mobil oyunlar arasında hızla yükselerek oyun dünyasını alt üst eden oyunların başında PUBG Mobile oyunu geliyor. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanarak mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile oyunundaki ana amaç olan oyunda hayatta kalan son kişi olmak için bazen oyun içerisindeki kontrollerdeki hassasiyet ayarlarının güncellenmesi, iPhone kullanıcıları için de PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı yapılması gerekebilir.

PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı yaparken hem oyun içerisindeki ayarları güncellemek hem de PUBG Mobile Emulator için ayrı ayrı ayarların güncellenmesi gerekiyor. PUBG oyun hassasiyetini en iyi şekilde güncellemek ve nişan alma yeteneğinizi geliştirerek oyun zevkinizi artırmak için yapmanız gerekenleri tek tek aşağıda anlatıyoruz. Oyun içerisinde hızlı olmak için iPhone kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı en doğru PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarlarını kullanarak yeteneklerini sergile!

PUBG iPhone için hassasiyet ayarı yapmanın yanında, PUBG Mobile Sekmeme Config İndirerek veya PUBG Mobile 90 FPS Config İndirerekde oyun içerisindeki pro oyuncuların kullandığı ayarları kullanmaya başlayabilirsiniz. İlgili yazılarımızı ziyaret ederek hangi adımları takip etmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

pubg mobile, yasağa uyarak resmi olarak faaliyetlerini durdurdu - spor  haberleri / espor

PUBG iPhone İçin Hassasiyet Ayarı

PUBG Mobile hassasiyet ayarları yapmak için aslında her oyuncunun oynayışına göre kendi ayarlarını geliştirmesi daha doğru oluyor. Ancak sizin için aşağıda paylaştığımız ayarlar, pek çok kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği en optimum oyun ayarları oluyor. Ancak sen de istediğin değerleri değiştirerek kendin için en iyi ayarlara ulaşabilirsin.

Eğer sıkı bir PUBG Mobile oyuncusu olarak sınırsız kaynak edebileceğiniz PUBG Mobile UC Hilesini kullanmak ister misin? Böylece oyun için satın alımlarını daha rahat yaparak hem karakterini geliştirebilir hem de diğer oyuncular arasında daha öne çıkabilirsin.

Yaptığın ayarları da yazımızın yorumlar kısmında, diğer oyuncular ile paylaşabilirsin. PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarının nasıl olması gerektiğini başlıklar halinde paylaşıyoruz. PUBG Mobile oyununda kamera hassasiyeti, ateş etme animasyon hassasiyeti ve jiroskop hassasiyetini ayarlamanız için yapmanız gereken ayarlar şu şekilde:

PUBG Mobile iPhone Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile oyunu oynarken, daha iyi nişan almak ve isabetli atışlar yapmak için sizin için paylaştığımız kılavuzu baz alarak kendi ayarlarınızı da optimize edebilirsiniz. PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı nasıl yapılır?

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti

Kamera ayarları içerisinde, kameranızı çekim yapmadan hareket ettirdiğinizde uygulanan hassasiyet ayarını yapabilirsiniz. PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı yapmanız ve aynı zamanda da keskin nişancılık yeteneklerinizi geliştiren bu ayarlar şu şekildedir:

3. Şahıs Dürbünsüz: %150

Kamera: %150

1. Şahıs Dürbünsüz: %84

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti

PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı yaparken ateş etme animasyon hassasiyeti içerisinde, kamera ateş ederken döndürüldüğünde kamera hassasiyetini etkiliyor. Bu ayarlar namlu hassasiyeti için kullanılabilir. Yapabileceğiniz ayarlar şu şekildedir:

3. Şahıs Dürbünsüz: %265

1. Şahıs Dürbünsüz: %265

Lazer % Holografik nişangah, Nişan yardımcıları: %130

2x Dürbün: %40

3x Dürbün: %45

4x Dürbün, VSS: %30

6x Dürbün: %19

8x Dürbün: %10

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

PUBG Mobile Dürbün Hassasiyeti

Dürbün hassasiyeti, çekim veya püskürtme sırasında kamerayı hareket ettirdiğiniz zaman uygulanıyor. PUBG Mobile oyununda, ateş etme sırasında geri tepme kontrolü yapmak için düzenlenmesi gereken hassasiyet ayarları burada yer alıyor. PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı içerisinde dürbün ayarları şu şekilde:

3. Şahıs Dürbünsüz: %200

1. Şahıs Dürbünsüz: %200

Lazer % Holografik nişangah, Nişan yardımcıları: %110

2x Dürbün: %80

3x Dürbün: %38

4x Dürbün, VSS: %35

6x Dürbün: %25

8x Dürbün: %14

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti

PUBG Mobile iPhone telefonlarına özel hassasiyet ayarı yapmak için jiroskop hassasiyet ayarları, jiroskop açıkken kullanılıyor, telefon tuşlarıyla kontrol edilen kamera hassasiyetini buradan ayarlayabilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında jiroskopu açmak, yaptığınız atışlar sırasında hedefinizi vurma olasılığınızı büyük ölçüde artırıyor. Bununla birlikte atış sırasında telefonu aşağı doğru eğmek de geri tepme kontrolünü artırmanız size yardımcı olabilir. En optimum jiroskop ayarları şu şekilde:

3. Şahıs Dürbünsüz: %300

1. Şahıs Dürbünsüz: %300

Lazer % Holografik nişangah, Nişan yardımcıları: %300

2x Dürbün: %252

3x Dürbün: %170

4x Dürbün, VSS: %77

6x Dürbün: %66

8x Dürbün: %51

PUBG Mobile iPhone İçin Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılmalı?

PUBG Mobile oyununda çok daha iyi nişan almak ve yaptığınız atışlar ile hedefinizi 12’den vurabilmek için PUBG Mobile iPhone’lara özel hassasiyet ayarını tutturman gerekiyor. Her kullanıcıya göre de değişiklik gösterebilen bu ayarları yaparken, size destek olması ve diğer oyuncular tarafından da kullanılan en optimum ayarları yukarıda sizin için paylaştık. Ancak bu ayarları uyguladıktan sonra da bol bol ayar değişikliği yapmalı ve bunları test etmelisin.

Bu şekilde bol alıştırma ve çeşitli ayarları deneme çalışmaları yaparak kendiniz için en doğru ve en uygun ayarları bulabilirsin. Kendini test etmek için de PUBG Mobile oyunu içerisindeki Eğitim, Eğlence, Evo Alanı ve Arena seçeneklerini deneyebilirsin. Diğer oyuncularla kapışmaya hazır olduğunda ise klasik maçlara giriş yapabilirsin. Keyifli oyunlar!

 

PUBG Mobile Oyunu İçin İOS Kaç Olmalıdır?

İOS 9 veya üzeri telefonlar PUBG oyununu kaldırabilir.

PUBG Oyununda Sohbet Var mıdır?

Sesli sohbet kısmı bulunmaktadır.

Dijital Dünyada Oyun Oynama Yaşı Var mıdır?

Evet, genellikle de 18 yaş ve üzeri içindir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu