Bedava Hesap

PUBG Bedava UC Kazanma (Hilesiz Kesin Yöntem)

PUBG Bedava UC Kazanma (Hilesiz Kesin Yöntem); Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sanal oyun oynayanların sayısı oldukça fazladır. Bu oyunlardan en bilineni ve en çok oynananı Pubg Mobile dır. Milyonlarca insan tarafından rağbet gören PUBG oyunu, kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. PUBG Mobile’de oyuncular karakterlerini ve silahlarını istedikleri gibi geliştirebilir ve oyun içi bir çok özelliği PUBG Mobile UC Kodları sayesinde satın alabilmektedir. Battle Royale alanında dünyanın en fazla oynanan oyunlarının başında gelen PUBG mobil sürümüyle de oldukça fazla talep görmektedir.

Dünyayı kasıp kavuran mobil oyunların başında gelen PUBG hala günde milyonlarca insan tarafından aktif olarak oynanmakta ve oldukça fazla talep görmektedir. Oyun içi satın alımlarda kullanılan para birimine PUBG Mobile UC denmektedir. Kredi kartı veyahut diğer satın alma yöntemleriyle alınabilen UC’nin Ücretsiz ve Hilesiz bir şekilde alınması mümkün. Bu yazımızda sizlere Bedava PUBG Mobile UC Kodu nasıl alınır bunu anlatacağız.

Bedava PSN Hesapları Oyunlu PSN Hesapları

Bedava PUBG Mobile UC Kazanma

Şimdi sizlere hile hurda yapmadan bedava ve ücretsiz olarak PUBG Mobil UC kazanma yöntemini anlatalım. ForApp Online tarafından sunulan UC Kazan adlı uygulama aracılığıyla ücretsiz bir şekilde UC kazanabileceksiniz.

Saatte bir loot toplayarak coin kazanabilir ve bu coinleri de PUBG Mobile UC ye dönüştürerek ücretsiz bir şekilde UC kazanmış olacaksınız.

pubg mobil bedava uc kazan
bedava pubg mobil uc kazanma

PUBG Bedava UC Kazanma (Hilesiz Kesin Yöntem)

UC Kazan adlı uygulamayı telefonumuza yükledikten sonra yapmamız gereken saatte bir lootları toplamak ve 2 coin kazanabilirsiniz bu şekilde. Eğer daha hızlı ve daha fazla coin kazanmak istiyorsanız düşük bir ücret karşılığında hesabınızın seviyesini yükseltebilir ve bu şekilde 3 – 5 – 7 coin kazanabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken buna mecbur değilsiniz sadece kazanım sayınızı arttırmak isterseniz hesabınızın seviyesini arttırabilirsiniz.

Saatlik 2 adet coin size düşük gelirse eğer isterseniz izle kazan bölümünden reklam izleyebilir bu şekilde de ekstradan coin kazanabilirsiniz. Yalnızca unutmamalısınız ki günlük 4 adet reklam izleme hakkı verilmektedir. Eğer izle kazan dışında coin kazanmak isterseniz görevler bölümünden sizlere verilen görevleri yapabilirsiniz.

Pubg Mobile Ban Kaldırma (KESİN ÇÖZÜM)

Bedava UC Kazanma Güvenli midir?

Bedava PUBG Mobile UC iyi hoş ama acaba güvenli midir? Kazandığımız coinleri nasıl UC ye çevireceğiz hangi bilgileri sizlerden istiyorlar gelin bir de bunlara göz atalım.

Kazandığınız coinleri UC’ye dönüştürmek için bazı kurallar bulunmaktadır. Bakiyenizin en az 500 coin olması gerekmektedir. Bakiyeniz eğer 500 coine ulaşırsa karşılığında 33 UC kazanabileceksiniz. 700 coinde 60 UC, 1000 Coinde 70 UC, 1500 coindeyse 108 UC Kazanabileceksiniz.

pubg-bedava-mobile-uc.jpg (960×720)

UC Talep Et butonuna tıkladıktan sonra PUBG oyuncu adını ve Kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Sizden herhangi bir oyun giriş şifresi vs istenmemektedir.  Uygulamaya kayıt olurken de PUBG’de kullandığınız mail adresi ve şifreyi kullanma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Bu açıdan bakıldığı zaman uygulama sizin hesabınızı çalma gibi bir risk içermemektedir.  Farklı mail adresi kullanabilir gönül rahatlığıyla kazandığınız mobile uc leri hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Aşağıda videolu detaylı anlatım mevcuttur.

 

PUBG Mobile UC Nedir?

Oyun içerisinde kullanılan para birimine denir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaltması PUBG, online bir video oyunudur.

PUBG Mobile Oynamanın Yaş Sınırı Kaçtır?

13 yaştır.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu