reklam
Bedava Hesap

Pubg Mobile Ban Kaldırma (KESİN ÇÖZÜM)

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023; PUBG Ban yiyen kişiler çözüm yollarını araştırmaktadır. Haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız yazımızın içeriğine bakabilirsiniz. Oyuncu sayısı her geçen gün yüklesen oyunlardan biri olan Pubg Mobile oyununu hem bilgisayardan hem de cep telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Oyunu ilginin her geçen artması bir çok kişi tarafından tercih edilmesi aynı şekilde bir çok kişinin oyunda hile yapmasına ve topluluk kuralarına aykırı hareket etmesine neden oldu.

Son yapılan güncelleme ile beraber bir çok kişi haklı yada haksız yere banlandı. Oyun içerisinde hile yapan yada kurallara aykırı hareket ettiğinizde kesinlikle sistem tarafından kolay şekilde süreli yada süresiz olarak banlanabilirsiniz. Ancak Pubg mobile ban sistemi bazen hatalı olarak sizi banlayabilir bu durumunda haksız yere banlanan Pubg mobile oyuncularının PUBG Mobile ban kaldırma işlemini nasıl yapacaklarını detaylı şekilde anlatamaya çalışacağım.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Yöntemi

Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile her geçen gün büyüyerek mobil oyun dünyasında birinci sıraya gelmiş bulunmaktadır. Her Oyunda olduğu gibi bazı kişiler oyun içerisinde hile yaparak ilerlemektedir.

Ancak oyun içerisinde her hangi bir hata yapmamanız rağmen banlanırsanız yapmanız gereken tek şey itiraz dilekçesi hazırlamak yada e posta üzerinden iletişime geçmektedir.

Firma yetkililerine ileteceğiniz itiraz dilekçesinde neden banlandığınızı ve ban süresini öğrenebileceğiniz gibi aynı şekilde itirazda bulunabilirsiniz.

Pubg Mobile Ban Süresi

PUBG Mobile oyunda yaptığınız hile yada topluluk kurallarına bağlı olarak ban yersiniz. Eğer oyun içerisinde hile yapar yada sistemi aldatmaya yönelik uygulamalar kullanırsanız banınız ne yazık ki kaldırılmayacaktır.

PUBG Mobile oyununda yediğiniz ban saatlik olabileceği gibi 10 yıla kadar çıkabilir. Çok büyük hile yöntemine başvurmadıkça genelde günlük yada 1 haftalık ban yeme olasılığınız çok yüksektir.

Pubg Mobile Ban Yeme Sebepleri

Oyun içerisnde birine küfür etmek, hareket etmek ve küçük düşürmek banlanma sebeplerinin başında gelmektedir.

İşte Pung Mobile ban yeme sebepleri;

 • Hile yapmak
 • VPN kullanmak
 • Oyun içerisinde güvenli olmayan eklentiler kullanmak
 • Küfür ve hareket etmek
 • Takım arkadaşını öldürmek
 • Uygunsuz satın alma işlemi
 • Oyun içerisinde hareketsiz kalmak
 • Şiddet ve siyaset yapmak
 • Oyunda bilerek hareketsiz kalmak

Bedava Mobile Legends Hesapları | Ücretsiz Elmaslı Mistik Hesaplar

Pubg Mobile Ban Yediğimi Nasıl Anlarım

Pubg mobile ban yediğini anlamanın en kolay yöntemi oyuna giriş yaptığınızda ”This account is blocked.” yazısı görmeniz oyunda ban yediğinizi anlamına gelir.

Oyun içerisinde başka birinin banlanıp banlanmadığı anlamanız ne yazıkki mümkün değildir.

 • İzin verilmeyen program, kod ve eklenti kullanmak: Süresiz ban sebebi
 • Oyun verilerini değiştirecek dosya kullanmak: Süresiz ban sebebi
 • Oyun sunucusuna bağlanmaya çalışmak: Süresiz ban sebebi
 • PUBG açıklarından yararlanmak ve hile yapmak: Süresiz ban sebebi
 • Irk, din, ayrımcılığı yapmak: Süresiz ban sebebi
 • Küfür etmek, argo konuşma ve hakaret etmek: 30 Gün ban sebebi
 • Uygunsuz nickname kullanmak: 30 Gün ban sebebi
 • Kendi takımından arkadaşını öldürme: Süresiz ban sebebi
 • Oyun içi takımlaşmaya çalışmak: Süresiz ban sebebi
 • Diğer oyuncuları takip etme: Süresiz ban sebebi
 • Kişisel bilgileri sosyal medyadan ifşa etmek: Süresiz ban sebebi
 • Sonuçları manipüle etmeye çalışmak: Süresiz ban sebebi
 • Başka birinin hesabına girmek: Süresiz ban sebebi
 • AFK Olma: Süresiz ban sebebi
 • PUBG ticaret faaliyetlerini engellemeye çalışmak: Süresiz ban sebebi
 • PUBG hakkında yanlış bilgi yayma: Süresiz ban sebebi
 • Kendini PUBG çalışanı olarak göstermeye çalışmak: Süresiz ban sebebi
 • Müşteri hizmetleri devamlı rahatsız etmek: Süresiz ban sebebi
 • Anormal oyun hareketleri: 30 Gün ban sebebi

Pubg Mobile Ban Yiyen Hesabı Açma

Pung Mobile haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız itiraz etmeniz halinde hesabınıza uygulana ban kaldırılır. Oyun içerisinde üye olduğunuz e-posta adresine Tencent Games tarafında gönderilen mesajı kontrol etmelisiniz.

Size gönderilen e-posta bilgilendirme mesajında ban yeme sebebi, banlanma tarihi ve banınızın kaldırılacağı tarih yazmaktadır.

Pung Mobile ban kaldırma işlemi için aşağıdaki yolu kullanarak ban kaldırma talebi iletebilirsiniz.

Bedava Pubg Mobile Hesapları

Bedava Pubg UC Kodları

Pubg Mobile Ban Kaldırma Talebi

 • E-Posta adresinize giriş yapınız
 • Alıcı kısmına [email protected] adresini yazınız
 • Türkçe olarak oyundan neden ban yediğinizi ve banın haksız olduğunu açıklayan yazınızı ekleyin
 • Açıklamanın sonuna ban sebebiniban tarihinikarakter ID ve hesabı adınızı yazmanız gereklidir
 • Hazırlandığınız açıklayıcı e-postayı gönderiniz eğer verdiğiniz bilgiler doğru ise en kısa sürede banınız açılacaltır.

Pubg Mobile ban kaldırma için itiraz yazı yazılırken mutlaka açıklayıcı ve net bilgiler vermeniz gerekmektedir. Örnek PUBG Ban İtiraz Maili için ise aşağıda verdiğim örnek yazıyı kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Yazısı

Pubg mobile ban kaldırma için e-posta ile göndereceğiniz itiraz yazısı örneğinin sizinle paylaşmak istiyorum.

Konu Başlığı: PUBG Hesabım Haksız Şekilde Hesabım Banlandı

Mail İçeriği: Sayın PUBG Mobile ekibi aktif olarak kullandığımı ve severek oynadığım PUBG hesabım haksız yere banlandı. Oyun içerisinde her hangi bir hile yapmadım ve oyunda kuruların asla dışına çıkmadım. Etik olmayan bir davranış yada topluluk kurallarını asla ihlal etmedim. Hesabımın haksız yere kapatıldığını düşünüyorum. Gerekli incelemenin yapılarak hesabımın tekrar aktif edilmesini rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Hesabımın Bilgileri

Hesap ID:

Kullanıcı Adım:

Bulunduğum Seviye:

Yukarıda verdiğim örnek itiraz yazısını [email protected] adresine göndermeniz yeterli olacaktır. PUBG ban kaldırma için artık yapacak başka birşey bulunmamaktadır. Gerekli inceleme sonrası size bilgi verilecektir.

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023

Pubg ban kaldırma için deneyebileceğiniz bir diğer yöntem ise oyuna girdiğinizde ekranda çıkan ban yediğiniz dair uyarının altında itiraz talebi oluştur tuşuna basmaktır.  Uyun ve ılımlı bir dille itirazınızı bildirmelisiniz kesinlikle hareket edeceği ve aşılayıcıyı üslup kullanmayınız.

Neden ban yediğinizi ve tüm detayları şeffaf olarak anlatarak Pubg ban kaldırma işlemini halledebilirsiniz.

Pubg Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma

Genelde Pubg mobile 10 yıl ban yemenizin en büyük sebeplerinden biri oyun içerisinde hile yapmanız yada üçüncü taraf eklendiler kullanmaktır. Özellikle izin verilmeyen Programlar ve uygulamalar 10 yıl ban yemenize neden olmaktadır.

Pugb mobile ve Pubg Mobile Lite 10 yıl ban yediğinizde genelde bu tür uzun süreli banlar kolay kolay kalkmamaktadır. Ancak itiraz dilekçesi gönderebilirsiniz.

Telefondan Pubg Mobile Ban Kaldırma

Telefondan Pubg mobile ban kaldırmak için uygulamaya giriş yaparak ekranda çıkan İtiraz Talebi oluştur linkine tıklayarak itirazda bulunabilirsiniz. İtiraz talebinizi detaylı olarak anlatarak banınızı kaldırabilirsiniz.

Pubg Mobile 10 Dakika Ban Sorunu ve Çözümü

Son günlerde en çok yaşanan Pubg Mobile 10 dakika ban sorunu genelde veri değişimde karşımıza çıkmaktadır. Telefonda oyun oynarken mobil ağdan bağlantı sağlarken birden wifi ağına bağlandığınızda veri değişimi yüzünden 10 dakika ban yiyebilirsiniz.

Bir diğer Pubg mobile 10 dakika ban nedeni ise oyun içerisinde hareketsiz durmaktır. Hareketsiz durduğunuzda 10 dakika banlanırsınız.

Eğer çok fazla bu şekilde hata alıyor ve devamlı 10 dakika kadar banlanıyorsanız mutlaka yetkilileri sorunu bildiriniz.

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları

Pubg Mobile Gereksiz Yere Ban Yedim 

Pubg mobile gereksiz yere ban yedim diye düşünüyorsanız ve oyun içerisinde hile yapmadıysanız mutlaka iletişi kanallarında yada e-posta ile itirazda bulunmalısınız. Haksız yere bir çok kişinin banlandığı bu günlerde sistem tarafından otomatik olarak banlandığınızda itiraz etmeniz halinde hesabınız hemen geri açılacaktır.

Sizlere bu yazımızda Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Kesinlikle sizden para isteyerek hesabınızdaki banın kaldırılacağını söyleyenlere inanmayın. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=AyxS7VZismg

 

Pubg Mobile Ban Süresi Ne Kadardır?

Ban süresi saatlik olabileceği gibi 10 yıllıkta olabilir.

Ban Yemek Nedir?

Yasaklanmış demektir.

Pubg Mobile Ban Yemek Nedir?

Yasaklanmış anlamına gelir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

23 Yorum

 1. merhaba pubg mobil ekibi hesabim ban yedi 26.03.2023 tarhinde saat 23:23 da sizlere cok cok cok tica ediyorum hesabim deyerli bana yardim edeceginizi dunuyorum umarim yardimci olursunuz cunki gercekten para yatirdim lutfen tekrardan kontrol edin bana yardimci olacaginiza inaniyorum

 2. merhaba pubg mobile hesabım 26.03.2023 tarihinde banlandı hesabım değerli sanırım bana yardımcı olabilirsiniz çünkü gerçekten para yatırdım lütfen tekrar kontrol edin yardımcı olacağınıza inanıyorum

 3. Merhaba sayın yöneticiler hesabım ban yemiş siz değerli yöneticiler hesabı tekrar kontrol ediniz lütfen Sayın pugk Mobile yetkilisi ben de sucsuz yere ban yemiş siz değerli yöneticiler hesabı tekrar kontrol ediniz lütfen

 4. 2 sezondan beri aktif kullandıgım 80 lvl hesabım hicbir oyun kurallarını ihlal etmedigim halde oyun ortasında royalpas görevlerini yaparken 10 yıl ban yedi ne mealime cevap veren oldu nede hesabımın banı kalktı. hicbir oyun kuralarını ihlal etmeden ban yiyen insanlara sesleniyorum bırakın kardeşim oyunu okadar hile config varken oyun bizim gibi bilegiyle oynayan insanların emegini hice sayıyor pubg boku cıktı artık hakkımız emegi gecen herkeze haram olsun..!

 5. Sevgili pubge yetkilisi ID512454040 Nolu hesabım 1 Mart 2022 de 10 yıl ban yedi…… Lütfen hesabımın tekrar incelemenizi rica ediyorum hile vs hiçbir şekilde kullanmadığımı kesin ve emin olarak tarafınıza bildiririm….Bu sorunu çözmenizi saygıyla bekliyorum olacağım teşekkür ederim saygılarımla

 6. Sevgili pubge yetkilisi ID512454040 Nolu hesabım 1 Mart 2022 de haksız yere 10 yıl ban yedi lütfen hesabımın tekrar incelemenizi rica ediyorum…..Herhangi bir hile vs kullanmadığı kesin ve emin olaraktan siz değerli yetkililere sunarım teşekkür ederim

 7. @hotmail.com Facebook hesabıma bağlı hesabım kurallara uymadığım için 2032/01/02 12:06:02’de ban yemiştir.herhangi bir hile kullanmadım.bu konuda çözümüzü saygı ile bekliyorum teşekkürler.

 8. Merhaba, 06/01/2022 tarihinde 04/01/2032 tarine kadar pubg mobile hesabım
  ıd numaralı incelemeye alımasını istiyorum ve benim
  hesabımda kural ihlali yapacak hiçbir şey yapmadım. Benim hesabımın tekrar
  açılmasını istiyorum.

 9. Sayın PUBG Mobile ekibi aktif olarak kullandığımı ve severek oynadığım PUBG hesabım haksız yere banlandı. Oyun içerisinde her hangi bir hile yapmadım ve oyunda kuruların asla dışına çıkmadım. Etik olmayan bir davranış yada topluluk kurallarını asla ihlal etmedim. Hesabımın haksız yere kapatıldığını düşünüyorum. Gerekli incelemenin yapılarak hesabımın tekrar aktif edilmesini rica eder iyi çalışmalar dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu