Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

PUBG Arkadaşına UC Gönderme

PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme; Sanal dünyada oynanan oyunlar sadece bilgisayarlarımızda değil artık mobil olarak telefonlarımızda da yüklüdür. Mobil oyunlarda rekabeti geride bırakarak ön safhalara çıkan oyunlardan biri PUBG oyunudur. Cep telefonunun gittikçe yaygınlaşması ile mobil oyun sektörü de giderek büyüyor ve oyunlar arasında rekabet artıyor. Son dönemin öne çıkan oyunlarından birisi de PUBG Mobile olup pek çok oyuncu tarafından da PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme nasıl yapılır diye araştırılıyor.

Valorant İçin En İyi Grafik Ayarları

PUBG Mobile UC Nedir?

Mobil oyun sektöründe son dönemin en popüler uygulaması olan PUBG Mobile oyununda, oyun içi ürün satın almak, kıyafet almak veya çeşitli geliştirmeler yapmak için oyun parası olarak PUBG UC veya BP kullanılıyor ve arkadaş gurubu ile oyuna giren kişiler de PUBG arkadaşına UC göndermek istiyor.

PUBG oyuncuları için en önemli oyun para birimi olan PUBG UC ile ile oyun içinde sürpriz hediyeler olan kutuları açabilir, silah ve kıyafet gibi temel ihtiyaçlarınızı da alma şansına sahip oluyorsunuz. Oyuna para harcamak istemeyen kullanıcılar için hazırladığımız PUBG Mobile UC Hilesi yazımızı da okumak isterseniz ilgili linke tıklayarak yazımıza gidebilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

Açık ismi olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds veya kısa ismiyle de PUBG olarak bilinen mobil oyun sektörünün neredeyse lideri konumunda olan bu oyun, Bluehole tarafından yayımlanarak dünya çapında oldukça geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Oyunun amacı ise, bildiğimiz gibi, hayatta kalan en son kişi olmaktır.

Oyun içerisinde karakterinizi güçlendirmek için ekipman vs. satın alım yapmak için bazen yeterli miktarda UC’niz olmayabilir ve oyun içerisindeki bir eşyayı satın almak istediğiniz zaman, PUBG arkadaştan UC transferi yapmak isteyebilirsiniz. Çünkü bu düşük miktarlardaki UC’yi para ile satın almak için uğraşmayabilirsiniz.

Cep telefonunuz ile PUBG Mobile oyununda online olarak UC puanı, değerli silahlar ve kıymetli eşyalar toplamak ile uğraşmadan, Bedava Pubg Mobile Hesapları (GÜNCEL LİSTE) birisini alarak, oyun zevkinizi artırabilir ve kolaylıkla yüksel levellerden ve hazır ekipmanlar ile savaşmaya başlayabilirsiniz.

PUBG oyunundaki son yapılan güncellemeler sayesinde artık PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi de yapma imkanı sağlanıyor. Sizin için hazırladığımız bu yazımızda PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme nasıl yapılır? PUBG arkadaşına UC göndermek için ne yapmak gerekiyor? Diye araştırarak merak edenler için izlemeniz gereken adımları paylaşıyoruz.

playerunknown's battlegrounds (pubg) i̇ncelemesi̇

PUBG Arkadaşıma UC Göndermek İstiyorum

100’e yakın oyuncunun bir uçağın içerisinden atlayarak başladığı bu mobil oyunda, üzerinizdeki paraşüt yardımıyla bir ada üzerinde herhangi bir konumuna iniş yaparak diğer oyuncularla savaşmaya başlıyorsunuz. Bu oyuna başladığınız zaman da ilk amacınız, ada üzerindeki çeşitli noktalarda bulunan silahlar ve ekipmanları alarak savaşmak ve oyun içerisinde hayatta kalan son kişi olmaktır.

Bu aşamada ise diğer oyunculara üstünlük sağlamak için PUBG UC oyun parası ile karakterinizi güçlendirme şansınız oluyor. Ancak oyun paranızın yetmediği durumlarda da PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme ya da UC alma işlemi yaparak eksik paranızı tamamlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyununun web ve mobil uygulama sürümlerinde artık takım arkadaşlarınıza UC gönderebilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken şey, aşağıda sizin için PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi yapmak için verdiğimiz adımları takip ederek tamamlamak oluyor. Şimdi gelin PUBG arkadaşına UC gönderme nasıl yapılır adım adım bakalım:

Bunun için ilk önce PUBG Mobile oyununuzu açarak hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise ana ekran üzerinde bulunan “Royal Pass” butonuna tıklamanız gerekiyor. Açılacak olan ekran üzerinde “Yükseltme Geçişi” yazılarak ilgili sayfaya gitmenizi sağlayın.

Yükselme Geçişi ekranı açıldığı zaman ise burada bulunan “İstek Gönder” butonuna tıklamanız gerekiyor. Buradaki ekranın sağ alt bölümünde görülecek olan “Posta Kutusu” seçeneğini seçerek ilgili sayfaya ilerleyin.

Açılacak olan sayfa üzerinde ise istek bölümünü kontrol edin. Bundan sonra da PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi yapabileceksiniz. Bunun için, PUBG arkadaşına UC göndermek istediğiniz arkadaşınızın adını seçerek “Görüntüle” butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra ise ekran üzerinde göreceğiniz “Ver” butonuna basmanız gerekiyor.

Son aşama olarak da PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi yapmak istediğiniz tutardaki UC miktarını yazdıktan sonra “Gönder” butonuna tıklayarak gerekli işlemleri bitirebilirsiniz.

PUBG Arkadaşıma UC Nasıl Gönderirim?

Yukarıda anlattığımız adımları takip ettikten sonra PUBG arkadaşına UC gönderme işlemlerini tamamlamış oluyorsunuz. Bu sayede en son güncel PUBG Web ve PUBG Mobil uygulaması içerisindeki UC gönderme işlemini bundan sonra istediğiniz zaman gerçekleştirebilir ve siz de dilediğiniz zaman arkadaşlarınızdan, bu yazımızı onlarla da paylaşarak UC alabilirsiniz.

Eğer oyuna giriş yaptığınız bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzdaki PUBG sürümü, en son güncel versiyon değil ise bu adımları tamamlasanız dahi PUBG UC gönderme işlemi gerçekleşmeyebilir. Bu nedenden dolayı da oyununuzun güncel olduğundan emin olmalısınız. Sadece güncel sürümler üzerinden, yukarıdaki adımları tamamlayarak oldukça kolay ve güvenli bir şekilde PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemini yapabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Config İndir

PUBG Mobile Arkadaşıma UC Göndermek İstiyorum

Eğer siz de PUBG Mobile arkadaşa UC göndermek isteyenlerdenseniz, yukarıda sizin için anlattığımız yöntemleri takip ettikten sonra, kolay bir şekilde PUBG UC gönderme yapabilirsiniz. Ancak şunu da hatırlatmak istiyoruz ki bu yöntem ile UC gönderme özelliğinin, sadece 24 saatten daha fazla süredir arkadaşınız olan oyunculara göndermek için yapabilirsiniz.

Ayrıca bunu yapmanız için Sinerji puanınızın da 20‘den daha yüksek olması ve karakterinizin de en az 3 seviye olası isteniyor. Şu da istenen şartlar arasında yer alarak, yeni bir PUBG Mobile sezonu başladıktan sonra ilk 7 günü boyunca PUBG UC gönderme işlemi yapmaya hak tanınıyor. Yeni başlayan PUBG sezonunun ilk 7 günü geçtikten sonra maalesef PUBG UC gönderme işlemi yapamazsınız.

 

PUBG Oyunu Android Cihazıma Nasıl İndirebilirim?

Google play store üzerinden indirebilirsiniz.

PUBG Oyunu İOS Cihazıma Nasıl İndirebilirim?

App store üzerinden indirebilirsiniz.

Valorant Oyunu Oynama Yaşı Nedir?

16 yaş ve üzeri olarak belirtilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu