reklam
Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar ve Tabletler

PUBG Mobile 120 FPS Yapma

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar ve Tabletler; PUBG Mobile oyunu oynamak isteyen kişiler telefonlardan bu oyunu oynayıp oynayamayacaklarını araştırmaktadır. Oyun severler en çok oynadıkları oyunlardan biri olan PUBG Mobile için 120 FPS destekleyen telefonların hangisi olduğunu merak etmektedir. Hepimizin cep telefonunda ya da tablet bilgisayarında yüklü olan PUBG Mobile 120 FPS oynamak için PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletleri senin için araştırdık.

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar ve Tabletler

Sen de kullandığın cihazın PUBG Mobile 120 FPS oynamayı destekleyip desteklemediğini merak ediyorsundur. Biz de bunun üzerinde araştırmalar yaparak PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler hangileridir diye araştırarak PUBG Mobile 120 FPS yapma ve oynamak için neler yapman gerektiğini paylaşıyoruz. PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletleri öğrenmek için tam yerindesin!

En çok merak edilen ve araştırılan cihazların başında ASUS ROG, OnePlus ve Oppo marka cihazlar gelmekle birlikte bu tür cihazlar yüksek ekran yenileme hızı sunarak PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler arasında yerlerini alıyorlar. Diğer mobil cihazlara göre çok daha güçlü donanım ile donatılmış olan çeşitli akıllı cihazlar, oyunlarda yüksek FPS hızını destekliyor ve PUBG Mobile 120 FPS yapmana imkan sağlıyor.

PUBG Mobile 120 FPS Yapma 2023

Aşağıda seninle paylaştığımız akıllı telefonlar ve tabletler, ekran yenileme hızları sayesinde yüksek FPS’de oyun oynama imkanı sunuyor. Oyun içerisinde yapacağın çok küçük ayarlamalar sayesinde PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler üzerinden PUBG Mobile oyununu mümkün olan en yüksek FPS’de oynama şansına sahip olabilirsin.

PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler, oyunun grafik ayarlarından etkilenmeyerek mümkün olan en yüksek ekran yenileme hızını sana sunuyor ve PUBG Mobile oyununu çok daha keyifli bir şekilde oynamana imkan sağlıyor. Daha düşük ekran yenileme hızlarına göre detaylı görseller sunarak oyundaki hiçbir küçük ayrıntıyı kaçırmadan, rakiplerinin hareketlerini çok daha net bir şekilde takip edebilirsin.

pubg mobile | 1 numarali mobi̇l battle royale

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar 2023

Eğer sen de daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan, çok daha yüksek ekran yenileme hızı sayesinde oyundaki en küçük ayrıntıları bile fark ederek rakiplerinden daha iyi oyun oynamak, yeteneklerini çok daha iyi bir şekilde sergilemek istiyorsan PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletleri kullanarak daha iyi bir oyun performansı elde edebilirsin.

Mobil oyun sektörünün, cep telefonu sektörünün gelişmesinden daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü oyunlar çok daha yüksek FPS desteklerini kullanabildiği halde cep telefonları henüz o kadar gelişemediği için biraz geriden takip ediyor. Bunun bir diğer sebebi de PUBG Mobile gibi yüksek FPS gerektiren oyunların yeni yeni gelişmeye başlaması ve PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletlere olan ihtiyacın artması da oluyor diyebiliriz.

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Tabletler 2023

PUBG Mobile oyununda her detay ve her hareket oldukça önem taşıdığı için ekran yenileme hızı ve bakış açısı oldukça fazla önem taşıyor. Oyundaki rakibin senden gizleniyorsa, onun hareketlerini 60 veya 90 FPS hızındaki cihazlardan takip etmen biraz zor oluyor ve sen daha onu fark etmeden oyunu kaybetmiş olabilirsin. Ancak PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler kullanarak oyunu oynadığın zaman her hareketi takip ederek rakiplerinin önüne geçebilirsin.

PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletlerin listesini aşağıda paylaştığımız gibi son yıllarda mobil oyun sektörünün hızlıca gelişmesinden dolayı cep telefonlarının da bu sektörü takip ederek ihtiyaç duyulan cihazları en ucuza çıkararak oyuncuların beklentilerini karşılamak istiyorlar. Mobil oyun sektöründen bu inanılmaz büyüme Candy Crush gibi oyunların herkes tarafından oynanamaya başlaması ve cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte başladı.

PUBG Adam Görme Hilesi ( Güncel Çalışan Hileler )

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Cihazlar

Artık bilgisayarlarımızda oynadığımız oyunların neredeyse aynı grafik kalitesini mobil oyunlarda da yakalayabiliyoruz. Gayet saygın ve rekabetçi bir oyun oynamak için cep telefonlarımızı ve tablet bilgisayarlarımızı da kullanıyoruz. PlayerUnknown’s Battlegrounds veya kısa ismini PUBG olarak bildiğimiz bu mobil oyunla birlikte League of Legends ya da Call of Duty gibi pek çok bilgisayar oyunu da mobil versiyonlarını çıkararak bu pazara girdi. Bundan dolayı da mobil cihazların arasında PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler araştırılmaya başlandı.

Sadece telefonda oynanmadığı için hem telefon hem de tablet bilgisayarlar arasında da rekabet başladı. Bilgisayar seçiminde olduğu gibi cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda da sonsuz seçenekler var gibi görünüyor. Ancak sizler için PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler arasından en iyi ve en çok tercih edilen cihazları bularak aşağıda paylaşıyoruz. Sen de PUBG Mobile 120 FPS yapma imkanı bulabileceğin cihazlardan birisini alarak 120 FPS deneyimini elde edebilirsin.

PUBG Bedava Uc Alma

PUBG Mobile 120 FPS Yapma Android

PUBG Mobile 120 FPS Yapmak için sadece birkaç küçük adımı takip etmen yeterli oluyor. Sen de aşağıda seninle paylaştığımız adımları takip ederek, PUBG Mobile 120 FPS destekleyen telefonlar ve tabletler üzerinden PUBG Mobile’ı 120 FPS oynama şansına sahip olabilirsin. Ancak 120 FPS desteğini sadece Çin sunucusunda kullanılabileceğini de belirtmek istiyoruz.

Google Play Store’a girerek indirdiğin PUBG Mobile oyununu en fazla 90 FPS seçeneğinde oynayabilirsin. Bunun için de PUBG Mobile 90 FPS Config İndir seçeneğini kullanabilirsin. Ancak oyunu Çin sunucusundan indirerek ve bu sunucuda oynayarak PUBG Mobile 120 FPS oynayabilirsin. Bunun için de oyunu indirdikten sonra Ayarlar >> Görüntü Seçenekleri >> 120 FPS seçeneğini seçerek kaydetmen yeterli oluyor.

 

Oyun Oynarken Akıcı Bir Görüntü Olması İçin FPS Kaç Olmalıdır?

Ortalama akıcı bir görüntü için FPS değeri 60 olmalıdır.

PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?

Ortalama olarak 30-50 MB arası internet yer.

Pubg Mobile Android Cihazlarda Kaç GB Yer Kaplar?

5 GB yer kaplar.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu