Teknoloji Haberleri

PUBG Hesap Çalma

PUBG Mobile Hesap Çalma Yöntemleri

PUBG Hesap Çalma; Dijital oyun dünyası oyunseverler için sürekli yeni oyunlar piyasaya sürmektedir. Bu oyunlar arasında adını en çok duyduğumuz PUBG dir. Ülkemizde de bir çok oyuncunun severek oynadığı Pubg, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Bu nedenle mobil oyunlar denince hemen hemen hepimizin aklına gelen ilk oyunlardan birisi tabii ki PUBG Mobile oluyor. Bu yazımızda da PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması hakkında bilgi ve uyarılara yer vermek istedik.

Pes 2021 Mobile Myclub Parası Hilesi

PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması

Uygulama marketlere girdiği günden beri hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda en çok oynanan oyunların başında PUBG Mobile geliyor diyebiliriz. Çünkü bu alanda eşdeğer bir uygulama henüz yoktu ve şimdi çıkan benzer uygulamalar da PUBG Mobile kadar etki yaratamadı. Bu nedenle oyun severler tarafından da hesaplarını çok daha iyi bir şekilde geliştirebilmeleri için PUBG Mobile Redeem Kodları (Redeem Code) veya PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? şeklinde araştırmalar yapılıyor.

Ancak artık bazı kişiler daha da ileri giderek PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması ortaya çıkarmaya ve diğer kişilerin hesaplarını çalmaya çalışıyor. Biz de telefonlardaki PUBG Mobile hesaplarını ele geçirmeye çalışan kişilere karşı kendinizi korumanız için önemli uyarılarda bulunmak istedik. Çünkü teknolojide yaşanan gelişmelerle birlikte hırsızlık yöntemleri de değişmeye ve artmaya başladı. Artık hırsızlar, eski yöntemlerle evlere girip bir şeyler çalmak yerine mobil cihazlara erişim sağlayarak sizin için önemli bilgileri ele geçiriyorlar.

Hesap 2.0 PUBG Mobile – Hesap Çalma – APK İndir

Sosyal medya hesaplarında Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım? diye araştırmalar olduğu gibi maalesef mobil oyun sektöründe de aynı şekilde hesap hırsızlığı gibi olaylarla karşılaşabiliyoruz. Bu alanda da milyonlarca oyuncusu olan PUBG Mobile oyunu da nasibini alır ve pek çok kişi tarafından da PUBG Mobile hesap çalma yöntemleri araştırılarak oyuncular hesaplarını korumak için almaları gereken önlemleri merak ediyor. Bu işin hırsızlıktan hiçbir farkının olmaması nedeniyle de hesaplarını korumanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğine değinmek istedik.

Çünkü pek çok kişi hem zamanlarını hem de yeri geldiğinde paralarını harcayarak güzel bir hesap oluşturduktan sonra bir anda hesaplarını kaybedebiliyorlar. Bu konuda da en çok kullanılan PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulamasını inceleyerek birkaç konuya dikkat çekmek istedik.

PUBG Mobile Hesap Çalma Yöntemleri

PUBG Mobile oyununda bir başkasının hesabını çalma imkanı sağladığını iddia eden mobil uygulama üzerinden çalmak istediğiniz PUBG Mobile hesabına dair oyundaki kullanıcı adını uygulamaya yazılması gerekiyor. Sonrasında uygulama da size hesaba ait kullanıcı adı ve şifreyi verdiğini söylüyor. Tabii ki bu işlemlerin arka planı burada anlatıldığı kadar kolay ve aynı zamanda da masum değil. Tabii ki PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması legal de değil.

Sadece bu yöntemle de değil, PUBG Mobile hesabını çalmak istediğin oyuncunun cep telefonuna virüslü yazılımlar göndererek hesabının kullanıcı adı ve şifresini çalmak isteyen kişiler de olabiliyor. Bu nedenle başka oyunculardan gelen dosyaları cep telefonunuzda açarken veya uygulamaları yüklerken çok dikkatli olmalısın. Yukarıda anlattığımız gibi sadece bir mobil uygulama üzerinden de PUBG Mobile hesap çalmaya çalışmak da denenen bir yöntem olduğu için kimi zaman elinizden gelen önlemleri de alsanız maalesef bir şey yapamayabilirsiniz.

playerunknown's battlegrounds (pubg) i̇ncelemesi̇

PUBG Mobile Hesap Çalma Telegram

Bazı durumlarda sen de başkasının hesabını çalmak için PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması indirmek isteyebilirsin. Bu durumda şunu belirtmek isteriz ki bu şekilde indireceğin uygulamalar genellikle sadece seni kandırmaya ve senin hesabını çalmaya yönelik tuzaklar içeriyor. Kesinlikle bu şekilde sana sunulan uygulamaları cihazlarına indirmeni önermiyoruz; uygulama çalışıyor olsa da PUBG hesap çalma işlemi legal olmadığı için yapmaman gerekiyor.

İnternet üzerinde de pek çok kişi PUBG Hackleme ya da PUBG Hesabı Ele Geçirme gibi araştırmalar yapıyor ama asıl hacklenen hesap kendi hesabı olabiliyor. Bu işi biraz daha profesyonel yapan kişiler de genellikle akıllı telefon kullanıcılarını hedeflerine alıyor ve bu kişilerin sosyal medya hesaplarına bir link gönderiyorlar. Gelen linki açınca da ekranda birkaç bilgi girmen isteniyor. Bu mesaj da daha çok telif hakkı mesajı gibi bir kılıfa sokulmuş oluyor ve sizi bilgileri girmen için zorlanıyorsun. Bu konuda kaynağı belirsiz mesajlara dikkat etmelisin.

Telegram Fake ( Sahte ) Bedava Hesap Açma

PUBG Mobile Hesap Çalma TR Pinterest

Ayrıca hesabını çalmak istenen kullanıcılara, PUBG Mobile hesabına özel çeşitli hediyeler verileceği de söylenerek hesap bilgilerini girmesi istenebilir. Bu şekilde farklı farklı kampanya, uyarı, gizlilik, hesap doğrulama yapılması adına senden PUBG Mobile hesabına ait bilgileri isteyen maillere, mesajlara ve linklere karşı dikkatli olmalısın.

Bu gibi yöntemler ile PUBG hesabı ele geçirmeye yönelik web siteleri ve PUBG Mobile Hesap Çalma Uygulaması bulunuyor. Özellikle PUBG hesap çalma uygulaması üzerinden, diğer PUBG Mobile oyuncularının hesap bilgilerini ele geçirdiğini sağlayan veya iddia eden uygulamalar görebilirsin. Uygulama içerisinde de sadece ele geçirmek istediğin PUBG Mobile hesabının oyundaki adını yazman yeterli diyor. Sonrasında karşına bir ekran açılarak oyuncunun e-posta adresi ve şifresinin yazılı olduğu söyleniyor. Ne kadar kolay değil mi?

PUBG Mobile Hesap Çalmak Suç mu?

Aslına bu gibi kolay görünen yöntemler ile PUBG Mobile gibi önemli bir oyunda hesap ele geçirmen neredeyse imkansız diyebiliriz. Çünkü uygulama içerisinde çeşitli şifreleme yöntemleri olduğu için alınan ekstra önlemler bulunuyor. Ayrıca hesap çalmak bu kadar kolay olsaydı kimse oyunu oynamazdı.

Tabii ki asıl konumuz bu olmamakla birlikte böyle bir işlem yapmak legal değil ve haksız bir şekilde birisinin hesabını ele geçirmemelisin. Bu şekilde farklı uygulamalar kullanarak de kendi hesap bilgilerini çaldırabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=BjjoqfmU7x0

PUBG Mobile Kaç GB Yer Kaplamaktadır?

PUBG mobile kullandığınız cihaza göre 2 ile 5 GB arasında yer kaplamaktadır.

PUGB UC Ne Demek?

Pugb uc oyun içerisinde kullanabileceğiniz para demektir.

PUBG Mobile Yaş Sınırı Kaçtır?

13 dür.

16 Yorum

      1. Nası yapılıyor her seferinde başarısız giriş diyor yanlış şifre diyor puzlle soruyor girmiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu