Teknoloji Haberleri

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Görünmez Harf Yapma

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır; PUBG tüm dünyada severek oynanan sanal oyunların başında gelmektedir. Sevilen oyunların başında gelen PUBG oyunu hakkında en çok araştırılan görünmez harf hakkında sizlere bilgi verdik. PUBG Mobile oyununu oynarken, görünmez harf nasıl yapılır diye merak ederek araştıranlar ve PUBG Mobile’da ismini yazarken boşluk bırakmak isteyenler için bu konumuzu paylaşıyoruz. Sende PUBG görünmez harf yapma konusunu merak ediyorsan tüm detayları yazımızda bulabilirsin.

Bedava VP Valorant Points Kodları

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

Sende PUBG ismini aralarında boşluk bırakarak yazmak istiyorsan ancak bir hata ile karşılaşıyorsan, sadece birkaç küçük taktik ile PUBG görünmez harf yapman mümkün oluyor. PUBG Mobile’da diğer oyunculardan farklı olmak ve kendini göstermek sadece oyun stilin ile değil, kullanacağın ismin ile de mümkün oluyor.

Kendini daha ön plana çıkarmak isteyen oyuncular, PUBG Şekilli Nickler kullanıyor ve aynı zamanda PUBG Mobile Emoji Hilesini de araştırıyorlar. Bu sayede oyunda daha farklı bir karakter olabiliyorlar. Peki herkesin kendi farklı bir dünyası olan PUBG görünmez harf nasıl yapılır? gelin beraber bakalım.

PUBG Görünmez Harf Kopyala

PUBG mobile oyununda ismini değiştirmek isteyen, farklı bir isim arayan ve ismini yazarken de farklılık yapmak isteyen kişiler, çoğunlukla isimlerini yazarken, harflerin arasına görünmez harfler koyarak farklı bir stil oluşturuyor. Bu şekilde PUBG görünmez nick yapmak, diğer oyuncuları öldürdüğün zaman adının daha şekilli görünmemesini ve oyun içerisinde daha fazla dikkat çekmeni sağlıyor.

PUBG Mobile oynarken, sende muhtemelen ismini yazarken, aralarında boşluklar bırakarak farklı bir şekil yapan diğer oyuncuları görmüşsündür. PUBG Mobile oyununda nick oluştururken, normal şartlar altında boşluk kullanılmasına izin verilmiyor ve bu durum da diğer oyuncuların fazlasıyla dikkatini çekiyor. Eğer sen de ismini yazarken boşluk kullandığında bir hata ile karşılaşıyor ve PUBG görünmez harf nasıl yapılır? diye merak ediyorsan, PUBG görünmez harf yapma hakkında tüm detayları paylaşıyoruz.

pubg: battlegrounds bedava oluyor

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanımı

PUBG görünmez harf yapmak isterken karşılaştığın sorunun önüne geçip, harfler arasında boşluk oluşturma mekaniğini kullanabilirsin. PUBG Mobile oyunundaki nickini oluştururken, sadece birkaç küçük trick kullanarak sen de ismini yazarken boşluk kullanabileceksin. PUBG Mobile oyununda, nickini yazarken harflerin ya da kelimelerin arasında boşluk bırakmak isteyen oyun severler, aşağıda paylaştığımız birkaç ufak tekniği kullanıyor.

Eğer sen de PUBG Mobile oyununda nickini yazarken boşluk bırakarak farklı bir nick ortaya koymak ve ismini ön plana çıkarmak istiyorsan, hem emülatör uygulamalarında hem de mobil cihazlar üzerinde yapman gereken işlemler şu şekilde ilerliyor:

PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır? (Mobil)

PUBG Mobile oyununda görünmez harf kullanabilmek için ilk önce kopyala-yapıştır yöntemini deneyebilirsin. PUBG görünmez harf kopyalama nasıl yapılır diye düşünüyorsan da oyun içerisinde bazı kelimeler görünmediği için, bu şekilde oyunun görmediği harfleri bularak kopyalayabilir ve oyun içinde nickini oluştururken bu boşlukları yapıştırarak kelimelerin ya da harflerin arasında boşluk bırakabilirsin. PUBG görünmez harf kopyalama, mobil cihazlarda kullanabileceğin en basit teknik olabilir.

İnstagram Aero Apk Son Sürüm İndir

PUBG Görünmez Harf İ

PUBG Mobile oyununda boşluk kullanmak istiyorsan, oyunun tanımlayamadığı birkaç harfi kopyala-yapıştır yaparak bu harflerin yerinde boşluklar olmasını sağlayabilirsin. Bunu yapmak için de ilk önce PUBG Mobile oyununu açın ve profilinin olduğu sayfaya gidin.

Profil bilgilerini gördüğün sayfada, isminizin hemen yanında bulunan kalem işaretine tıklaman gerekiyor. Bu işarete tıkladıktan sonra ise ismini düzenleyebileceğin bir ekran açılıyor. Bu düzenleme ekranında, kullanmak istediğini nickini yaz.

Ardından, boşluk bırakmak istediğin yerlere de “Ħ” ya da “Ī” harfini kopyaladıktan sonra yapıştır. Bu şekilde nickini onayladıktan sonra oyunu açtığın zaman, bu farklı harflerin olduğu yerlerin görünmediğini ve boşluklar çıktığını göreceksin. Bu şekilde sistem tarafından tanımlanamayan harfleri kullanarak PUBG görünmez harf yapmak mümkün.

PUBG Görünmez Harf H

Eğer bilgisayar ya da emülatör üzerinden PUBG oyununu oynuyorsan da klavyede yapacağın birkaç tuş kombinasyonu ile istediğin harflerin ya da kelimelerin arasına boşluk bırakabilirsin. PUBG görünmez harf nasıl yapılır diye merak ediyor ve bu yöntemleri araştırıyorsan, kullanabileceğin bir başka yöntem şu şekilde ilerliyor:

Eğer bilgisayar üzerinden bir Android emülatör ile PUBG Mobile oyununu oynuyorsan ve nickini yazarken, harflerin arasında boşluk bırakmak istiyorsan, sadece küçük bir tuş kombinasyonu kullanman yeterli oluyor. Bunun için emülatör üzerinden PUBG Mobile oyununu açın.

Sonrasında ise isminin yanında yer alan kalem işaretine tıklayarak ismini düzenleme ekranını aç. İsminde boşluk olmasını istediğin yere gelerek “Alt” tuşuna basılı tutarken “0160” yaz. Bu şekilde de istediğin yerde PUBG görünmez harf yapma imkanı veriliyor.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanmak Ban Sebebi mi?

PUBG Mobile’da isminizin arasında “Space” tuşu ile boşluk bırakarak bir şeyler yazdığınızda isminizi boşluk bıraktığınızdan dolayı değiştiremeyeceğinize dair hata ile karşılaşacaksınız. Ancak mobilde kullandığınız kopyala-yapıştır taktiğinde harf kullanıyorsunuz ancak oyun bu harfleri tanıyamadığı için oyun içerisinde boşluk var gibi gösteriyor.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanımı Ban Sebebi mi?

Yukarıda anlattığımız yöntemler sayesinde, PUBG görünmez harf yapma sonrasında, oyunun bu tür açıklarından yararlandığın tespit edilirse ban yeme ihtimalinin olduğunu belirtmek isteriz! Emulatör cihazlarda “Alt 0160” yaparak boşluk bıraktığının tespit edilmesi halinde ban cezası verilebilir. Ancak cezanın süresi hakkında bir öngörüde bulunmamız mümkün değil; çünkü henüz böyle bir ceza alan birisiyle karşılaşmadık.

PUBG Mobile ekibinin veya oyuncuların, bu şekilde ban cezası alıp almama hakkında net bir açıklaması bulunmuyor. Tabii ki aslında bu bir kötüye kullanım değil, sadece ismi farklı bir şekilde yazma olsa da oyun açığını kullanmak olarak düşünülürse ban yeme riski her zaman mevcut.

 

PUBG Nasıl Bir Oyundur?

Hayatta kalma oyunudur.

PUBG Kaç Kişilik Takım Oluşturulur?

Oyunda 2 ya da 4 kişilik takım oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Oynayabilmek İçin Yaş Sınırı Kaç?

13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu