reklam
Teknoloji Haberleri

PUBG Bedava Uc Alma

PUBG Bedava Uc Alma; Teknoloji dünyasında zamanın çoğu internet ortamında geçmektedir. Yani Günümüzde hemen herkes sanal dünyada oyun oynayarak vakit geçirmektedir. Bu oyunlardan biri de Pubg… Pubg Bedava UC alma, oyun severlerin merak ettiği bir konudur; çünkü PUBG oyununda UC alınca büyük kolaylıklar oluyor. PUBG Mobile’da yer almakta olan ve hayati bir öneme sahip olan UC, kur farkı nedeniyle Türkiye’de çok pahalı. Bu yüzden her PUBG oyuncusu UC alamamaktadır. Pubg bedava UC alma ile oyun içerisinde kozmetikler, kaplamalar, kıyafet ve silah gibi imkanlardan yararlanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu yazıda PUBG oyununda nasıl bedava uc alacağınızı açıklayacağız.

CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme

Pubg Bedava Uc Nasıl Alınır?

Pubg bedava UC nasıl alınır sorusunun cevabı, pek çok PUBG sever tarafından merak ediliyor. Bunun için birtakım yöntemler var. Aşağıda yer alan yöntemlerden sizin için en uygun olanı seçerek bedava PUBG UC satın alma şansınız yakalayabilirsiniz;

Google Opinion Rewards:

Google Opinion Rewards, günde bir veya iki kez kullanıcılara birtakım anketler sunmaktadır. Her gün gelmekte olan bu anketleri yanıtlamanız halinde para kazanabilir ve kazanmış olduğunuz bu para ile ile PUBG UC satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

PollPay:

PollPay uygulaması, bir başka bedava pubg uc alma yöntemidir. Google Opinion Rewards ile aynı mantıkla hareket eden uygulama, size anket sunmakta ve doldurduğunuz bu anket karşılığında sizlere para vermektedir. Kazandığınız bu paralar sayesinde de PUBG UC satın alabilirsiniz.

En İyi Oyun Nickleri Harika Oyun Nickleri

Pubg Bedava Uc Alma iPhone

Eğer bir Iphone kullanıcısıysanız, bir Apple Store koduna ihtiyacınız vardır. İnternet üzerinde Pubg bedava uc alma Iphone için Apple Store kodu sunan sitelerde yer alan linklere tıklayarak, bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Pubg Bedava Uc Alma Android

Pubg bedava uc alma Android için; Google Play koduna ihtiyacınız vardır. İnternet üzerinde pek çok sitede Android cihazlar için bedava UC alma linklerini bulabilir ve bu sayede Google Play koduna ulaşabilirsiniz.

Pubg Bedava Uc Alma Siteleri

Pubg Bedava Uc Alma Siteleri ne yazık ki bulunmamaktadır. Güvenli bir şekilde uc almanızı sağlayan siteler vardır ancak Uc alım işlemleriniz için para ödemek zorundasınız. Uygun fiyatlar üzerinden UC almak için bazı sitelerin düzenlemekte olduğu indirim günlerini ve kampanya fırsatlarını da kesinlikle takip edin. Bazen kampanya ile hediye UC veren epin satış siteleri var. Takip etmekte fayda var.

Pubg Bedava Uc Alma programı

Pubg bedava uc alma programı bulunmamaktadır. Uc alma programları yerine uc alma sitelerini tercih edebilirsiniz.

Pubg Bedava Uc Alma Hilesi 2023

Pubg bedava uc alma hilesi 2023 sürümü sayesinde hesabınıza bedava UC gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan UC Hilesinin aşamaları sırasıyla;

1. Gönderilecek olan UC miktarı “+” ve “-” butonlar yardımı ile seçilmelidir.
2. Sonrasında “Gönder” seçeneğine tıklanmalıdır.
3. Açılacak olan sayfada UC gönderimi yapılması istenen hesabın oyundaki ID numarası ya da direkt kullanıcı ismi yazılır.
4. Platform seçimi Android, iOS, PC ve tümü arasından yapılır.
5. Gönderilecek UC miktarının üretimi Pubg veri tabanına sızılmasının ardından başlayacaktır.
6. Üretimin sona ermesinin ardından hesaba gönderim işlemlerine geçilir ve doğrulama penceresi gelir. Ardından “doğrulama adımlarını tamamla” seçeneğine tıklanır.
7. Gönderimin hesabınıza aktarılabilmesi için gerekmekte olan doğrulama adımlarının da yerine getirilmesi gerekmektedir. Sonrasında hesabınıza, seçmiş olduğunuz UC miktarı aktarılmış olacaktır.

Pubg Bedava Uc Kodları

  • Golden Pan Skin: JJCZCDZJ9U.
  • AKM Glacier Skin: SD14G84FCC.
  • Falcon Pet: 5FG10D33 or R89FPLM9S.
  • M416 Gun Skin: PGHZDBTFZ95U.
  • UMP9 Gun Skin: GPHZDBTFZ.
  • UMP9 Orange Skin: BAPPZBZXF5.
  • SCAR-L Gun Skin: SD16Z66XHH.
  • Free UC Redeem codes: D70FYU5N0 or JJCZCDZJ9U.

Pubg Bedava Uc Yükleme

Pubg bedava uc yükleme işlemi yapabilmeniz için, Pubg bedava uc hilesini kullanmanız gerekmektedir. Bu sistem Pubg Mobile kullanıcılarının hesaplarına ücretsiz olarak uc yüklenmesini sağlayan bir sistemdir. Tamamen ücretsiz olan bu sistemden bütün Pubg oyuncuları yararlanabilir.

 

Pubg Uc Alma Ne Demek?

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz paraya Uc denilmektedir.

Pubg Oyun Oynama Yaş Sınırı Kaçtır?

Pubg oyunu oynamak için sınır olarak 13 yaş belirlenmiştir.

Pubg Ne Demek?

PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaltması

Yazımızı Puanlamak İster misin?

23 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu