Pttcell

Pttcell Kontör Bakiye Nasıl Yüklenir?

Pttcell Kontör, Bakiye Nasıl Yüklenir? Mobil iletişim ağı gün geçtikçe genişlemektedir. PTT köklü bir kurum olarak hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda Pttcell ile de mobil iletişim ağına el atmıştır. Pttcell abonesi ve faturasız hat kullanıcıysanız, TL yüklemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz birkaç farklı yöntem vardır. Bu yazıda, “Pttcell TL yükleme nasıl yapılır?” diye merak eden müşteriler için, farklı TL yükleme yöntemlerinden bahsedeceğiz. Hadi başlayalım!

PTTcell TL Nasıl Yüklenir

PTTcell hattınıza kredi kartınız ile TL yüklemesi yapmak için  www.pttcell.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir.

  • TL Yükleme ekranına girin.
  • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
  • Kredi Kartı bilgilerinizi doldurun.
  • Güvenlik kodunuzu girin.
  • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları ve Paketleri

Pttcell Kontur, TL, Bakiye Nasıl Yüklenir

Türk Telekom alt yapısını kullanan PTTcell tl yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

PTT Şubelerinden TL Yükleme

Pttcell, diğer operatörler gibi GSM bayisi bulunmayan bir operatör olduğundan, fiziksel TL yükleme işlemleri PTT şubelerinden yapılmaktadır. Size en yakın PTT şubesine giderek, yüklemek istediğiniz TL tutarı kadar ödeme yaparak hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

PTTCELL Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla TL Yükleme

Pttcell kullanıcısıysanız, 444 67 88 no’lu Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kredi kartı bilgileriniz ile faturasız hattınıza TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell Faturalı Tarifeler ve Kampanyalar

Pttcell.com.tr İle TL Yükleme

Faturasız hattınıza TL yükleme işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden biri de, Pttcell.com.tr adresinden online olarak yapacağınız TL yükleme işlemidir. Yapmanız gereken, ana sayfada üstte yer alan TL Yükleme sayfasına girdikten sonra, yükleme yapılacak telefon numarası bilgisini ve yüklemek istediğiniz TL miktarını girmektir. Ardından, kredi kartı ya da banka kartı bilgilerini girdikten sonra, onay sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan, cep telefonunuza gelen şifreyi girerek Pttcell TL yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı İle TL Yükleme

Kredi kartınızı kullanarak Pttcell faturasız hattınıza TL yüklemek için, 444 67 88 no’lu müşteri hizmetleri hattını aramanız ya da internet sayfası aracılığıyla yükleme yapmanız gerekmektedir. Elden ödeme yaparak TL yüklemek isterseniz, size en yakın PTT şubesine gitmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Nasıl Pttcell’li Olurum?

Avantajlı konuşma, SMS ve internet paketleri ile uygun fiyatlı bir GSM operatörü olan Pttcell ailesine dahil olmak da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken, size en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte gitmek ve Pttcell SIM kartınızı almaktır. Artık, SIM kartınızı telefonunuza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda pttcell tl yükleme yerleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Eğer Pttcell tl yükleyemiyorum sorunu yaşıyorsanız mutlaka müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

 

PTTcell li Nasıl Olabilirsiniz?

Size en yakın PTT merkezine giderek kimliğiniz ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

PTTcell Taahhüt Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilir yani 444 6 788 i tuşlayabilirsiniz. Ya da pttcell resmi internet sayfasını kullanabilirsiniz.

PTTcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 6 788 dir.

Bir Yorum

  1. Merhaba ben kod alamadım lütfen bana 100₺ ve 50₺ lik google play kod gönderirmisiniz ricada bulunuyorum……
    [email protected]
    Bu gmailden gönderirseniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu