Pttcell

Pttcell Fatura Ödenmezse Ne Olur?

Pttcell Fatura Ödenmezse Ne Olur? Ülkemizde hizmet veren operatörler kesintisiz iletişim ve uygun kampanyaları ile abone sayılarını arttırmayı hedeflemektedir. PTT de bir çok konuda hizmet verirken bu defa mobil iletişim imkanı ile hizmet vermektedir. Ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olarak 1840 senesinden bu tarafa Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan PTT, posta, banka ve lojistik hizmetlerinin yanında 2013 senesinden itibaren Pttcell markası ile mobil iletişim sektörüne de giriş yapmıştır.

Pttcell faturalı hat aboneleri bazen faturalarının ödemelerini son ödeme tarihlerinde belirli nedenlerden dolayı yapamayabiliyor. Bu yüzden hattın kapanması, ceza ödemeleri hatta haciz işlemlerine kadar varan bir süreç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki Pttcell fatura son ödeme tarihleri ne zaman? Faturalar son ödeme tarihlerinde ödenmezse hat ne zaman kapanır? Bu detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Pttcell İnternet, Konuşma, SMS Kampanyaları ve Tarifleri

Pttcell Fatura Son Ödeme Tarihi Ne Zaman?

Pttcell hattınızın fatura son ödeme tarihi aşağıda belirtildiği şekilde güncellenmiştir;

Fatura kesim tarihleriniz her ayın 26’sı gecesi gerçekleştirilmektedir, son ödeme tarihleriniz ise takip eden ayın 17 – 20 tarihleri arasında, iş gününe göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Pttcell hattımın fatura borcu yüzünden kapanması durumunda ne kadar ceza öderim?

Fatura borcu yüzünden kısıtlanmış ya da tamamen durdurulmuş olan bütün faturalı hatlar için tek ve çift yönlü kapama ücretleri, işlem başına vergiler de bu ücrete dahil olmak üzere 31,90 TL şeklinde belirlenmiştir. 31.90 TL ceza ödeyerek hattınızı açtırabilirsiniz.

Pttcell Fatura Ödenmezse Ne Zaman Kapatılır?

Pttcell fatura borcunuzu ödememişseniz, size bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Ardından hattınız 1 hafta içerisinde tamamen kullanıma kapatılmaktadır. Borcunuzu ödememeye devam ederseniz, şirket haciz işlemlerinin başlatılması için başvuruda bulunacaktır. Bu nedenle borçlarınızı son ödeme tarihlerinde ödemeye dikkat edin.

Pttcell Kontör Bakiye Nasıl Yüklenir?

Pttcell Borç Bilgilerimi Nereden Sorgulayabilirim?

Pttcell bütün borç ve alacak bilgilerinizi Pttcell online işlemler menüsü üzerinden sorgulayabilirsiniz. Pttcell web şifrenizi ve telefon numaranızı kullanarak sisteme rahatlıkla giriş yapabilir ve bütün işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Pttcell web şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzdan *952# yazarak aramanız halinde şifreniz ücretsiz bir şekilde ekranda görüntülenecektir.

İlgili Makaleler

 

Pttcell Hat Ücreti Ne Kadar?

Pttcell hattı almak isteyenler 120 TL karşılığında hatlarını alabilirler.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 6 788 numarasını kullanabilirsiniz.

Pttcell Web Şifresini Nasıl Öğrenebilirim?

*952# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu