reklam
Bimcell

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları ve Paketleri

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları ve Paketleri; Mobil iletişim sektöründe hizmete yeni girmiş sayılan operatörler fark yaratmak için kampanyalara başlamıştır. Bu operatörlerden biri de PTTcell dir. PTT köklü bir kurum olarak ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermektedir. PTTcell de PTT nin hizmete sunduğu mobil iletişim operatörüdür. PTTcell bedava internet kazanmak isteyen bir çok PTTcell abonesi bedava internet nasıl kazanılır ve bedava internet kampanyalarını araştırmaktadır. 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan PTTcell yaptığı güzel kampanyalar ve indirimler ile kısa sürede müşteri sayısını artırmaya başladı.

Sadece kimliğiniz ile beraber PTT şubelerinden alabileceğiniz PTTcell hattınız hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Pttcell bedava internet kampanyaları, Pttcell bedava internet nasıl yapılır, Pttcell bedava internet paketi 2023 hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Pttcell Faturalı Tarifeler ve Kampanyalar

PTTcell Bedava İnternet Kazanma

Pttcell faturalı hatlara özel olarak sunduğu kampanyalarından birisi olan Muhteşem 1 GB internet paketi ile aylık 3 TL karşılığından 1 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınıza yüklenecek olan 1 gb internet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

1 Aylık 1 GB internet paketinizi bitirdiğinizde kalan sürede interneti bedava kullanacaksınız ve sizden her hangi bir ücret tapalet edilmeyecektir. 1 ay içerisinde en fazla 2 defa yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Muhteşem 1 GB internet paketine katılmak için;

  • Paketten sadece Beklenen Tarifeler ve Yeni Dünya Mini Tarifesi’ nde yer alan müşteriler yararlanabilir.
  • MUHTESEM yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
  • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları

PTTcell abonelik internet kampanyalarından biri diğeri ise Pttcell Uygun Tarife Kampanyası ile aylık bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz. Size uygun her hangi bir tarifeye geçtiğinizde aylık ek 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Pttcell Uygun Tarife Kampanyası tarifleri sizlere hem bol bol konuşabilir hem de doya doya internet girebilirsiniz.

PTTcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri ise yeni hat alımlarında geçerli 25 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS kazanacaklardır. Yeni hat alımlarda sizden hat ücreti olarak 120 TL alınacaktır. Yeni hat alımlarında geçerli olan bu kampanya da verilen hediyeler almak için PTTCELL BONUS yazarak 1788 SMS göndermeniz yeterli. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

pttcell paketler 2022 (faturalı/faturasız tarifeler)

PTTcell Yeni Hat Kampanyası Bedava İnternet

PTTcell hediye internet kampanyalarından bir diğeri ise yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde 25 GB internet kampanyasına katılmak için PTTCELL BONUS yazıp 1788′e mesaj gönderdikten sonra takip eden 3 ay boyunca her ay 25 GB almak için hattınıza her ay 30 TL yüklemesi yapmanız yeterlidir. Bonus kampanyasına katıldıktan sonra her ay 30 TL yükleyerek her ay 25 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Pttcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 4 GB cepten internet hat aktif olduktan sonra hatlarına yüklenecektir. Bedava 4 GB internet hakkınız 30 gün içerisinde talep ettiğinizde hattınıza yüklenecektir. PTTcell bedava internet almak için PTTCELL BONUS yazıp 1788’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bir diğer PTTcell bedava internet kampanyasından diğer ise hattını taşıyan yada herhangi bir faturasız tarifeye geçen abonelere 30 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 8 GB cepten internet hediye verilecektir.

Pttcell Kontör Bakiye Nasıl Yüklenir?

PTTcell Hattı Ne Kadar

PTTcell faturasız hat fiyatı tüm vergiler dahil 120 TL fiyat ile satılmaktadır.

PTTcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Pttcell bedava 1 GB ve 2 GB internet kazanmak için 12 ay kalma sözü vermeniz yeterli. Pttcell Mini 1GB ve Pttcell Eko 3GB Tarifelerine dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 1 GB internet; Pttcell Süper 5GB ve Pttcell Yıldız 10GB Tarifelerine dahil olan abonelere ise kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek 2 GB internet faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.

PTTcell Bedava İnternet Paketi

Sim kartını değiştirenler yada 4.5G uyumlu sim kart alanlara 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet. Sim kartnızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirdiğiniz 30 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanya tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

PTTcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız

Türk Telekom ve Avea alt yapısını kullanan PTTcell abone sayısını artırmak için bir çok kampanya ve internet paketleri hazırlamaktadır bunlardan biride super 1 GB internet paketidir. Hattınızda SUPER1GB yazıp 1788 mesaj gönderdiğinizde 10 TL karşılığında 1 ay geçerli 1 GB internet kazanırsınız. İnternetiniz bittiğinde kalan sürede sizden internet kullanımı için ücret alınmayacak sadece hızınız düşecektir.

Faturalı ve faturasız hatlara yönelik diğer internet kampanyasında ise haftalık 250 MB internet kazanabilirsiniz. Hattınızdan ASIMSIZ 250MB yazarak 1788 mesaj attığınızda 5 TL karşılığında 250 MB hattınıza tanımlanacaktır. Fatura dönemi içinde en fazla 3 defa yararlanabilirsiniz.

Faturasız hat kullananlar ise 1 GB internet paketini almak için 1GB yazıp 1788 mesaj göndermeleri yeterli. 14.5 TL karşılığından 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet hatlarına tanımlanacaktır.

Pttcell İnternet, Konuşma, SMS Kampanyaları ve Tarifleri

PTTcell Bedava İnternet Hilesi

Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biri ise Pttcell bedava internet hilesi nasıl yapılır sorusudur. Pttcell bedava hilesi aslında yoktur sadece internet kazanma yolları ve taktikleri vardır. Sizlerde pttcell bedava internet verene kampanyaları sitemiz üzerinde takip ederek kazanabilirsiniz.

Ayrıca düzenli olarak her ay sabit hediye internet kazanmak için pttcell paketlerinden birine 12 ay boyunca geçiş yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Dönem dönem kampanyalar yapan PTTcell bedava internet 2023 paketleri yazımızı yeni kampanyalar geldikçe güncellemeye çalışacağım.

 

PTTcell Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

PTTcell hat fiyatı 120 TL dir.

PTTcell Müşteri İletişim Numarası Nedir?

PTTcell müşteri hizmetleri numarası 444 6 788 dir.

Bimcell Müşteri İletişim Numarası Kaçtır?

444 4 551 dir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu