Teknoloji Haberleri

Pes 2021 Mobile Promosyon Kodları ( Yeni Güncel Kodlar )

Pes 2021 Mobi̇le Promosyon Kodu Alma

Pes 2021 Mobile Promosyon Kodları (Yeni Güncel Kodlar); Tüm dünyada büyük bir ilgiyle oynanan ve birçok seveni bulunan bilgisayar oyunları hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz… Milyonlarca oyuncusu olan Pes 2021 Mobile, promosyon kodu sayesinde birçok kişiye hediyeler vermektedir. Sen de herkesin merakla beklediği ve internet üzerinde en çok araştırılan konulardan birisi olan Pes 2021 Mobile Promosyon Kodu arıyorsan senin için ücretsiz olarak paylaştığımız Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) kullanabilirsin.

Pes 2021 Mobile Promosyon Kodları (Yeni Güncel Kodlar)

Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan Pes 2021 Mobile oyununda promosyon kodları almak istiyorsan, yazımızın devamında senin için ücretsiz olarak paylaştığımız Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) bulabilirsin. Şunu hatırlatmak isteriz ki bu kodların belli bir kullanım süresi olduğu ve kodlar da tek kullanımlık olduğu için senden önce gelen kullanıcılar, bu kodlara sahip olmuş olabilir.

Eğer aşağıdaki kodların süresi geçtiği ya da daha önce diğer kullanıcılar tarafından alındığı için hiçbirisini kullanamazsan, yazımızın an aşağısında bulunan yorumlar kısmında bu durumu paylaşabilirsin. Sen de kodlar bitmeden almak istiyorsan acele etmelisin. Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) yazımızın devamında seni bekliyor.

Sadece Pes 2021 Mobile oyununa değil, PUBG Mobile oyununa da meraklıysan, senin için paylaştığımız PUBG Mobile Redeem Kodları (Redeem Code) ve PUBG Mobile Bedava UC (Hilesiz Kesin Yöntem) yazılarımızı da ziyaret ederek sürpriz hediyeler kazanabilirsin.

pes mobile 2021 | efootball pes 2021

PES 2021 Mobile Promosyon Kodu Bedava

Pes 2021 Mobile oyununda hemen hepimiz, bedava kişinin promosyon kodu alarak sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalamak istiyoruz. Sen de Pes 2021 Mobi̇le Promosyon Kodu almak için aşağıda ücretsiz olarak paylaştığımız kodlardan istediğini kullanabilirsin. Ayrıca bu oyunda direk olarak bedava kod almak yerine, sana sürpriz ödüller vermek için farklı yolları denemeni istiyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda, Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) almak için neler yapman lazım birlikte bakacağız.

Pes 2021 Mobile oyunu, çok hızlı bir şekilde popülerleşerek herkes tarafından oynanan, ücretsiz bir futbol oyunudur. Fifa Online 4 oyununun yakaladığı hızlı çıkışı gören oyun severler, hemen gözünü Pes 2021 Mobile oyununa çevirdi ve neler olacağını merak etti. Fifa gibi kendisinden beklenen çıkışı tam olarak yapmış olmasa da Pes 2021 Mobile, uygulama marketlerinde en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başardı.

Lost Ark Karakterler – En İyi Sınıf Hangisi?

Pes 2021 Mobile Hile

Pes 2021 Mobile oyununda, pek çok oyuncunun bedava Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) kullandığını görmüş olabilirsin. Pes 2021 Mobi̇le promosyon kodu almak için yapman gerekenler ise diğer oyunlardan biraz daha farklı oluyor. Oyunun, sana direk olarak bir kod üzerinden hediye vermesinden ziyade, senden birkaç işlemi yerine getirmeni ve ödül kazanmanı sağlıyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da Pes 2021 Mobile promo kodları nasıl kullanabilirsin ona bakacağız.

Dünya çapında oldukça popüler olan ve ücretsiz bir şekilde indirilmeye imkan sağlayan Pes 2021 Mobile oyunu, Fifa Online 4’ün büyük bir çıkış yapmasından dolayı istediği yerleri maalesef bulamadı. Ancak yine de uygulama marketler içerisinde güzel bir yer edinmeyi başardı.

Pes 2021 Mobi̇le Promosyon Kodu Alma

Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) bulmak istiyorsan, tek yapman gereken şey sayfamızı ve Pes 2021 Mobile resmi sayfasını düzenli olarak takip etmek olacak. Oyun içerisinde düzenlenen bütün etkinlikleri bulabileceğin gibi oyun içerisinde ödüller kazanman için neler yapman gerektiği de paylaşılıyor.

Örnek vermek gerekirse, Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) almak için bir etkinliğe katıldığın zaman, myClub’da 250.000 GP ve 100 Sözleşme Bileti kazanma şansına sahip olabilirsin.

Ayrıca, PES 2021 Mobile oyununun başarılı bir şekilde yayınlanmasını kutlamak için de oyuna giriş yaptığın zaman bir etkinlik düzenlenerek, myClub’a giriş yaptığın zaman garanti olarak bir Efsane oyuncu ile sözleşme imzalayan ‘Legends: Exclusive‘ Özel Temsilcisini veriliyordu. Bunlar gibi daha pek çok etkinliği de aşağıda paylaşıyoruz.

Pes 2021 Mobile Güncel Etkinlik

Konami Cup Home V Away

Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) kazanman için katılabileceğin bu etkinlikte, myClub para ve daha pek çok ödül kazanabileceğin Etkinlik Puanlarını toplamak için Grup Maçlarında mücadele etmen gerekiyor.

Ayrıca Grup Maçı sırasında, rakiplerinden daha fazla puana sahip olursan, her iki taraftan birer finalist belirlenerek bir final etkinliği düzenlenecek. Final etkinliğinde de kazanan taraf olmak için sıkı bir mücadele vermelisin.

Ayrıca, seninle bağlantısı olan takımlardan da istediğin oyuncuları seçerek maçalara katılabilir ve bu sayede Grup Maçlarında ek puan kazanma şansına da sahip olabilirsin. Bu nedenle takım kompozisyonunu dikkate alman, daha fazla puan kazanman için önemli bir faktör oluyor.

Bedava Dropbox Hesapları

Pes 2021 Mobile Etkinlik Haberleri

Matchday’e katılarak, ilk önce grup maçı aşamasını başarılı ile geçtikten sonra, seni bekleyen Büyük Final’e katılabilirsin. Hadi sen de hemen bu etkinliğe katıl ve Pes 2021 Mobile promosyon kodları (yeni güncel kodlar) sayesinde sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala!

Bu etkinlikte elde edeceğin bonuslar ve etkinlik şartları, Büyük Final’de kazanan oyuncuya veriliyor. Etkinlikte kazanacağın puan, tüm eFootball kategorisi maçlarında alacağın sonuçlara göre toplanıyor.

Eğer maç ortasında internet bağlantın koparsa, maalesef oyunda mağlup sayılabilirsin. Böyle bir durumda karşılaşırsan da o maçtan herhangi bir puan alamazsın. Bunun gibi istem dışı bağlantı kesilmelerinin önüne geçmek ve puan kaybı yaşamamak için, müsabakaya katılmadan önce sağlam ve kesintisiz bir internet bağlantısı kurmaya gayret gösterin.

 

Pes 2021 Kaç GB Yer Kaplar?

40 GB yer kaplamaktadır.

Pes 2021 Oynamak Ücretli midir?

Oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Pes 2021 Kaç Yaş İçin Uygun?

8 yaş ve üzeri

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu