Teknoloji Haberleri

Pasha Fencer Hediye Kodları Yeni Kodlar

Bedava Pasha Fencer Kodları ve Pasha Fencer Hileleri

Pasha Fencer Hediye Kodları Yeni Kodlar; Oyunseverler keyifli vakit geçirmek için özellikle Pasha Fencer oyununu tercih etmektedir. Popüler oyunlardan biri olan Pasha Fencer her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Son zamanların en popüler oyunları arasında yer alan ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan Pasha Fencer hediye kodlarını sizlerle paylaşıyoruz. Kendine yeni bir uğraş ararken karşınıza çıkan ve çok oyunculu olarak da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Pasha Fencer oyunu, çok hızlı bir şekilde büyüyerek kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.

Pasha Fencer Kodları – Hileleri

Tabi haliyle de oyuna olan ilginin artması ile oyun içerisinde pek çok özelliği açabileceğiniz Pasha Fencer hediye kodlarını araştıran kişi sayısı da giderek artıyor. Biz de merak ederek araştıranlar ve ücretsiz kodları kullanmak isteyen kişiler için en güncel Pasha Fencer hediye kodlarını ve kullanabileceğiniz bedava Pasha Fencer kodları araştırdık. Gelin şimdi bu kodların nasıl kullanıldığına ve kodların kendisine bakalım.

Coinbase Video İzle Para Kazan

Pasha Fencer Hediye Kodları

Bu yazımızda sizinle paylaştığımız ücretsiz Pasha Fencer Kodları sayesinde normalde oyun içerisinde para karşılığında satın alabileceğiniz elmas, altın ve daha fazlasını ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Bu kodları kullanmanız için de herhangi bir ücret ödemenize gerek yok!

Bedava Exxen Hesapları 

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz Pasha Fencer hediye kodları şunlar:

 • pf7877
 • pf7777
 • PF1MONTH
 • pasha4399
 • pf4399
 • LOVE0214
 • CY4399
 • CS4562
 • FNHNNHCJMF
 • pf7666
 • pasha1255
 • pasha8588
 • happy2023
 • pf5399
 • pasha3666

Pasha Fencer Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Bu yazımız içeriğinde sizinle paylaştığımız ücretsiz kodlar ile oyun içi eşyalar, elmas, altın ve daha pek çok sürpriz hediye kazanabilirsiniz. Şimdi de gelin, Pasha Fencer hediye kodu nasıl kullanılır? adım adım beraber bakalım:

 1. Cep telefonunuza veya mobil cihazınıza yüklü olan Pasha Fencer uygulamasını açın.
 2. Ana ekranın sağ tarafında yer alan menü üzerinden “Avantajlar” seçeneğini seçin.
 3. Buradaki bölüm içerisindeki “Hediye Takası” butonuna tıklayın.
 4. Açılacak olan ekranda yer alana boş kutucuğa, sizinle paylaştığımız kodu yazın.
 5. Ardından ise “Ödül Al” butonuna tıklayarak hediyenizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

pasha fencer | senin dijital platformun

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Pasha Fencer Elmas Kazan

Pasha Fencer elmas kazanma adımları ile oyun içerisinde elmas kazanmanın en kolay ve basit yöntemini anlatıyoruz. Bunun için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 1. İlk önce çantanızın içerisindeki eşyalara bir göz atarak eski, kullanmadığınız veya uygunsuz olan eşyaları zaten kırmızı olarak göreceksiniz.
 2. Bu eşyayı seçin ve ardından “Satışa Koy” seçeneğine tıklayın.
 3. Açılacak olan seçenekler arasından da “Fiyatı girmek için tıklayın” seçmeniz gerekiyor.
 4. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra ise eşyayı satmak istediğiniz elmas miktarını yazın ve “Onayla” butonuna basın.
 5. En son adımda ise “Satışa koy” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Pasha Fencer Hızlı Seviye Atlama

Pasha Fencer hızlı seviye atlama taktiğini de sizinle paylaşalım. Bu taktik ile diğer oyunculara göre çok daha hızlı şekilde seviye atlayarak karakter gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Oyun içerisinde daha hızlı seviye atlamak için ise şu adımları takip edin:

 1. Oyun içerisinde en doğru ve seviyenizi hızlandıran EXP slotlarına ulaşmanız için ekranın sağ tarafındaki “Günlük” sekmesini açın.
 2. Önerilen AFK seçeneğindeki “Git” butonuna tıklayın.
 3. Bu adımları tamamladıktan sonra, şu anda bulunan oyuncu seviyenize göre, en çok EXP kazanabileceğiniz slotları görebilirsiniz. Daha sonrasında ise bu slotlara gideceksiniz.
 4. Daha sonra, AFK alanında, ekranınızın sol tarafında bulunan “Otomatik savaş” seçeneğini aktif edin. Bunu yapmaktaki amaç ise savaş alanı dolduğu zaman, gelecek olan boss’la otomatik olarak savaşmaya başlamanızdır.
 5. Bu adımları takip ettiyseniz, AFK bölgesine geri gönderilirsiniz ve oyunu kaybettiğiniz zaman otomatik mücadeleyi tekrardan devre dışı bırakır ve sizin EXP kazanmanız için zaman veriyor.
 6. Ancak bu işlemleri tamamladıktan sonra Pasha Fencer oyununu kapatmak istediğiniz zaman “EXP artırıcı” ya da “AFK” kartlarından birisini kullanarak çıkış yapmanız gerekiyor.
 7. Eğer bu işlemleri yaparsanız, oyunu kapatsanız bir karakteriniz EXP kazanmaya, güçlenmeye ve seviye atlamaya devam ediyor.

Pasha Fencer Boss Kesme Taktiği

Sizinle sadece ücretsiz kodları paylaşmıyoruz. Aynı zamanda oyun hakkında da taktikler ve kısa bilgiler vererek oyun keyfinizi artırmak için yardımcı oluyoruz. Peki Pasha Fencer boss kesme taktiği nasıl işliyor?

 1. Mobil cihazınız üzerinden Pasha Fencer oyununa giriş yapın.
 2. Oyun içerisindeki bir boss’a giderek görüşün.
 3. Boss’u kesmeye başladıktan sonra bir iki adım geri gelerek uzaktan vurmaya başlayın.
 4. Yakın vuruşlardan kaçındığınız için boss öldürmeniz çok daha kolaylaşıyor.

Ayrıca boss kesmeye başlamadan önce anti-yaralanma alarak da gücünüzü %20 oranında artırarak daha az hasar alabilir, böylece boss keserken daha az zorlanırsınız. Bunun için ise oyun içerisindeki menü üzerinden “Mağaza >> B-Elmas >> Anti-Yaralanma” adımlarını takip ederek satın alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Coinbase Video İzle Para Kazan 

En İyi Oyun Yapma Programları

 

Pasha Fencer Hediye Kodları Nereye Yazabilirim?

Oyuna girdikten sonra sol kısımda yer alan avantaj yazısına tıklayıp hediye takası kısmını seçin daha sonra hediye kodunuzu girin ve ödülünüzü alın.

Pasha Fencer Nasıl Bir Oyundur?

Aksiyon ağırlıklı bir oyundur.

Pasha Fencer Kaç GB?

5 GB.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu