reklam
Teknoloji Haberleri

Paribu Hesap Silme ve Hesap Kapatma

Paribu Hesap Silme ve Hesap Kapatma 2023; Paribu hesapları hakkında merak edilen konuları ele aldık… Sanal para alım satımı uygulaması olan Paribu hakkında birçok bilgiyi sizler için paylaştık. Ülkemizde en büyük sanal para alım satım platformu olan Paribu hesap silme ve Paribu hesap kapatma nasıl yapılır hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Bir çok kişinin hesap kapatma ve silme işleminde zorluk yaşamasından dolayı Paribu hesap silme işlemlerini daha kolay hale getirerek isteyen herkesin hesabının kapatılmasını sağlamaktadır.

Paribu Hesap Kapatma

Bir dönem coin piyasasında yükseliş bir çok kişinin sanal para al sat sitelerine üye olması sağlamıştır. İnsanların sanal para almak için üye olduğu siteler arasında bulunan Paribu özellikle yaptığı kampanyalar ile bir çok kişinin Paribu’ya üye olmasını sağlamıştır.

Bedava Amazon AWS Hesabı

Paribu Hesap Silme Nasıl Yapılır

Kimi güven sorunun yaşadığından kimi ise dolandırılmaktan korktuğu için paribu üyeliğinin iptal etme yollarını araştırmaktadır.

Paribu üyeliğini iptal etmek için site içerisinde bulunan Destek bölümünden işleminizi halledebileceğiniz gibi dilerseniz [email protected] adresine e-posta atarak işleminizi halledebilirsiniz.

Paribu hesabını kapatmak için yapmanız gerekenler ise;

  • Paribu hesabına kayıtlı olan e-posta adresini kullanarak
  • [email protected] adresine mail atmalısınız
  • Hesap bilgilerinizi girdikten sonra
  • Hesap kapatma sebebini yazmanız yeterlidir

Paribu Hesap Silme Linki

Paribu hesap silme linki var mı ve paribu hesap silme linki nedir sorusuna cevap vermek gerekirse Paribu hesabını kapatmak ve silmek için bu linki https://www.paribu.com/destek/#/feedback/closeAccount  kullanabilirsiniz.

Paribu hesabını kapatmak için

  • https://www.paribu.com/destek/#/feedback/closeAccount linkine tıklayınız
  • Açılan sayfadan 7/24 destek iste linkine tıklayınız
  • Açılan sayfada bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurun
  • Ad. soyad, Telefon numarası, e-posta giriniz
  • Hesap kapatma nedenini yazarak destek talebi oluşturun
  • 30 gün içerisinde Paribu hesabı kapanacaktır

Hesap kapatma işleminiz 30 gün içerisinde kontrol edilerek gerçekleştirilecektir. Hesabınız kapatıldığında e-posta adresinize bilgilendirme gönderilecektir. Hesabınız kapatıldığında detay bilgileriniz kaldırılsa da işlem geçmişiniz yasal zorunluluk gereği muhafaza edilecektir.

Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Paribu Hesap Silme Örneği

Paribu hesap silme örneği olarak paribu üyelik iptali gerçekleştiren kişinin mutla hesap bilgileri, telefon numarası ve üyelik adının doğru girilmesi gerekmektedir.

Paribu hesabı silme örneği ise;

paribu hesap silme

Paribu Hesabı Nasıl Kapatılır

Paribu hesabı kapatmak için hem e-posta gönderebilir hem de dilerseniz site üzerinden destek talebi oluşturarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Paribu hesabınız kapatmak için

Yukarıda sizlere verdiğim tüm yöntemleri 7/24 kullanarak hesap ve üyeliğinizi kapatabilirsiniz.

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum

Bir çok kişi genelde güven sorunu yaşadığından dolayı paribu hesabını kapatmayı ve para çekmek isteyebilir. Ancak Paribu güven konusunda kendini kanıtlamış bir firmadır. Tüm bunlara rağmen hesabınızı kapatmak ve silmek istiyorsanız Paribu bu konuda zorluk çıkarmadan hesabınızın kapatılması onaylamaktadır.

Güvenlik sebebi ve kontrollerden dolayı hesap kapatma işlemi 30 gün kadar sürebilmektedir. 30 gün sonunda size bilgilendirme mesajı gelerek hesabınız kapatılacaktır. Eğer paribu hesabını kapatırsanız asla tekrar üye olamazsınız.

 

Paribu Hesabı Nasıl Kapatılır?

Paribu hesabını kapatmak için dest[email protected] adresine hesap kapatma talebinde bulunabilirsiniz.

Paribuya Nasıl Üye Olunur?

Google Playdan paribuyu indirip üye olabilirsiniz.

Paribu Destek Birimi Numarası Kaçtır?

0850 303 60 00 dır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu