Teknoloji Haberleri

OSM Promosyon Kodu (Hemen 1000 Coins Kazan)

OSM Promosyon Kodu 2023; Dijital medyada oynanan oyunlar, her yaş grubundan insanın ilgisini çekmektedir. Oyun bağımlıları için her farklı oyun ilgi çekmekte ve merak uyandırmaktadır. Popüler oyun sıralamasında hızlıca yükselen oyunlardan biri olan Online Soccer Manager ülkemizde bir çok kişi tarafından tercih edilen oyunlar arasındadır. Sevilerek oynana online oyunlardan biri olan OSM yani  Online Soccer Manager amacı futbol takımı kurarak yönetmektir.

OSM oyununda seviye yükseldikçe oyun zorlandığı için bir çok kişi OSM Promosyon kodu arayışına girmektedir. Takımınızı güçlendirmek ve seviyeleri daha rahat geçmek için OSM promosyon kodları oldukça fazla işinize yarayacaktır.

Online Soccer Manager oyununda ihtiyacınız olan OSM promosyon kodu nereden alınır, OSM promosyon kodu nasıl alınır ve OSM para hilesi ve OSM coins kasma yöntemleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Çok fazla talep olduğu için yazımızı belli aralıklarla güncelleyip OSM promosyon kodlarını yenileceğiniz. OSM promosyon kodu alamayanlar yorum kısmına yazarak bizlere bildirebilir.

İşte OSM Promosyon Kodu hakkında tüm detaylar;

PUBG Bedava Uc Alma

OSM Promosyon Kodu Nedir

Tarayıcı tabanlı bir oyun olan OSM aynı şekilde telefona yükleyeceğiniz uygulama üzerinden de oynama imkanınız bulunmaktadır. Dilediğiniz şekil yerli yada yabancı takım kurarak rakipleriniz ile maç yapma üzerine kuruludur. Online Soccer Manager isminin kısaltması olan OSM ile anıl bu oyun oyununda dilediğiniz ülkenin ligine kurduğunuz takım ile katılırsınız.

Oyuncu satıp oyunca alabileceğiniz transfer pazarı bulunan OSM2de genç oyuncular daha pahalıdır. Güzel bir takım kurup ligde fırtınalar estirmek için OSM promosyon kodu yada OSM para coins ler lazımdır. Genelde takım bütçesi transfer geliri ve sponsor seçiminden gelse de bazen alacağınız oyuncular çok pahalı olduğu için OSM parasına ihtiyacınız vardır.

PUBG Mobile 90 FPS Destekleyen Telefonlar ve Tabletler

OSM Promosyon Kodu 2023

OSM promosyon kodları genelde sınırlı sayıdır sponsorlar tarafından dağıtılmaktadır. Oldukça fazla talep olduğu için belli bir belli aralıklarla güncelleyeceğim.

 • fiusgamer: 50 boss coins
 • osm100: 100 boss coins
 • bilgi alemi: 100 boss coins
 • ivannoor: 100 boss coins
 • Ovidiu: 25 boss coins
 • dragman69: 50 boss coins
 • wanhelsing: 100 boss coins
 • kafalar: 100 boss coins
 • pgden38: 100 boss coins
 • localbc: 50 boss coins
 • victor76: 50 boss coins
 • jahre03: 25 boss coins
 • zafx89: 25 boss coins
 • nygma: 100 boss coins
 • muuhpro: 50 boss coins
 • gizli hazineler: 100 boss coins
 • osm2022: 100 boss coins
 • wanhel78: 100 boss coins
 • febru14: 100 boss coins
 • ahde143: 50 boss coins
 • gizlihazineler0: 50 boss coins

OSM Promosyon Kodu Nasıl Alınır

OSM promosyon kodu almak için bir çok internet sitesinden bulunan kampanya görevlerini yaparak OSM para kazanmanız mümkün.

OSM promosyon kodu almak için OSM hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ köşede bulunan menüye tıkladıktan sonra açılan sayfadan  iş kulübü linkine tıklayınız. Yeni açılan sayfada promosyon kodu alanını göreceksin OSM promosyon kodunu buradan alabilirsiniz.

Bedava Amazon Prime Hesapları

OSM Promosyon Kodu Nerden Alınır

OSM promosyon kodu kazanma için yapmanız gereken bazı görevler bulunmaktadır. Bedava OSM promosyon kodu kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

 • Arkadaşınız davet ederek 50 coins kazanabilirsiniz
 • Reklamları izleyerek bedava OSM coins kazanırsınız
 • Oyun içerisinde bulunan günlük görevleri tamamlatarak OSM para kazanabilirsiniz.

Online Soccer Manager Promosyon Kodu

Online Soccer Manager oyununda bedava OSM para kazanma için yapabileceğiniz bazı yöntemlerden bahsetmek istiyorum.

1-) Ücretsiz jeton kazanmak için oyuna girdiğinizde sağ tarafta bulunan profil isminin altında günlük bonusu kazan yazısına tıklayarak günlük OSM paranızı yani jetonlarınızı alabilirsiniz.

osm promosyon kodu

2-) OSM Promosyon kodu kazanmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise arkadaşınızı davet etmektedir. Toplamda 10 arkadaşınızı davet ederek OSM para kazanabilirsiniz. Her davet ettiğiniz arkadaşınız için 50 Jeton hesabınızı yüklenir.

osm para hilesi

Arkadaşını OSM oynamaya davet etmek için ana sayfada bulunan “Arkadaşlarını davet et” linkine basmanız gerekir.  “Arkadaşlarını üye yap”  sayfasından arkadaşınızın mail adresini girmeniz yeterlidir.

OSM Promosyon Kodu Oluşturma

OSM promosyon kodu kazanmak için bir diğer yöntem ise para ödeyerek OSM coins almaktır. Profil isminin altında bulunan linke tıklayarak ücretli şekilde OSM coins alabilirsiniz. Farklı paketler arasından seçim yaparak her hangi bir paketi mobil ödeme ile hemen satın alabilirsiniz.

OSM promosyon kodu almak için Google Play kodu kullanarak alamız mümkün. Ücretsiz şekilde dağıtılan google play kodları alarak OSM coins almak için Bedava Google Play Kodları yazımızı okuyabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu Hilesi

OSM promosyon kodu hilesi yapmak daha önceleri bazı uygulamalar ile mümkündü. Ancak oyun yazılımcılarının yaptığı son güncelleme ile beraber OSM promosyon kodu açığı kapatıldı. Ancak OSM promosyon kodu almak ve hiç bir ücret ödeme yapmak istemiyorsanız hemen Ücretsiz Google Play Kodu 2022 yazımızı okuyabilirsiniz.

OSM Para Kasma Hilesi 2023

OSM para hilesi ve OSM para kazanmak için oyuna her gün giriş yaparak reklamları izleyebilir oyun içerisinde bulunan ve size verilen görevleri yapabilirsiniz. Her gün oyuna giriş yaptığınızda ne kadar çok reklam ve verilen görevleri yaparsanız OSM para kasma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda OSM promosyon kodu 2023 ve OSM promosyon kodu hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

OSM Oyunu Ne Demek?

Online futbol menajerlik oyunudur.

OSM Oyunu Ne Kadar Sürmektedir?

Sezonluk bir oyun olan bu oyunda sezon sona erince yeni bir takımla yola devam edebilirsiniz.

OSM Oyun Yaş Sınırı Nedir?

13

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu