OSM Promosyon Kodu⚽

Osm Promosyon Kodu, başlıklı konumuzda forumlardan, sosyal medya platformlarından ve diğer web sitelerinden toplamış olduğumuz en güncel Osm Promosyon Kodlarını sizinler paylaşacağız. Vermiş olduğumuz listede uygun kod bulamadığınız takdirde aşağıdan yorum olarak talep edebilirsiniz.

osm promosyon koduPin
osm promosyon kodu

Osm Online Soccer Manager Dünya’daki en popüler oyunlar arasında yer almaktadır ve ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı bulunan bu oyunda bir futbol takımı kurarak oyuna başlıyorsunuz ve kurduğunuz bu takımı geliştirerek diğer online oyuncular ile oynayabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu 2022✅

Online Soccer Manager oyununu oynarken en büyük ihtiyacınız coins olduğu için şuan buradasınız. Oyunun bağımlıları için bu coinsler olmazsa olmaz duruma gelmiştir. Oyun içindeki coins probleminizin çözümü için web sitemiz de paylaşmış olduğumuz OSM Promosyon Kodu başlıklı yazımız ile bu sorununuza kökten çözüm getiriyoruz. Aşağıda vermiş olduğumuz kodları deneyin coins çıkmadığı zaman yorumlardan belirtebilirsiniz.

2cDY54xuuzKWM5ef
jD6xKnhHTGM2dDHK
w3LDutEzyTK7FgXc
V5FUSDm4ahb4zXmp
57QbehNMPHAMtL6B
nZB6mcRebhR7TLCz
DRpX7HxKF72ukxCh
VMkPX3fF4kB362M5
OSM Promosyon Kodu

OSM Promosyon Kodu 2022

Vermiş olduğumuz OSM Promosyon Kodları ile elde ettiğiniz OSM Promosyon kodlarını dilediğiniz gibi transfer yapabilir, daha hızlı ilerleyebilir ve takımınızı geliştirip rakiplerinizi yenebilirsiniz.

 • OSM100 100 coins verir.
 • teknodiyari 100 coins verir. (Sitemizin kullanıcılarına özel sınırlı sayıda kullanım için tanımlanmıştır.)
 • Fiusgamer 50 coins verir.
 • Localbc 50 coins verir.
 • Muuhpro 50 coins verir.
 • Babobey68 50 coins verir.
 • Kafalar 50 coins verir.
mR7CPrMdf2hKybQC2cDY54xuvictor76gizlihazineler0
SC2DXJBykmxGe7XRjD6xKnhHjahre03ahde143
9DgvR8kxcpJHte5UV5FUSDm4zafx89fiusgamer
vA4RwG7ymSQcXtU6w3LDutEznygmafebru14
Mydu572xD653fWEuDRpX7HxKmuuhpro
N8DkHWw7aBC3n7gRVMkPX3fFosm100
2taw3QFMH5KgnaBfuzKWM5efalemi
L8mq3KJYw54pSghrTGM2dDHKOvidiu
42wFVncGkLwXVs6pyTK7FgXcOvidiu
aYJUt8X5mpMY8ydVPHAMtL6BDRpX7HxK
OSM Promosyon Kodu 2022

OSM Promosyon Kodu Nereye Yazılır❓

Yukarıda sizler için bulduğumuz OSM Güncel Promosyon Kodlarını nereye yazacağınızı bilmiyor olabilirsiniz aşağıda ki adımları takip ederim ilgili alana girdikten sonra hesabınıza eklenen coinsleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 • OSM giriş yaptıktan sonra sağ üstten menüye tıklayınız,
 • Sonrasında iş kulübüne basın,
 • Daha sonra sol altta promosyon kodu çıkacak
 • Promosyon koduna basın, daha sonra promosyon kodunuzu yazın.

OSM Coins Kazanma Yolları❓

OSM bedava Coins kazanmak için birden fazla yol vardır sizler için aşağıda vermiş olduğumuz yöntemleri uygulayarak bedava osm coins kazanabilirsiniz.

İlk yol; davet etme, bu yöntem ile kurduğunuz yeni lige arkadaşlarınızı davet ettikten sonra oyun her arkadaş için size 50 coins vermektedir. 10 arkadaş ile sınırlıdır.

ikinci yol; reklam izleme, oyunun içindeki ödüllü reklamları izleyerek bedava osm coins kazanabilirsiniz az da olsa kazandığınız bu osm coinsleri biriktirerek istediğiniz transferi yapabilir takımınızı güçlendirebilirsiniz.

üçüncü ve son yol; Oyuna günlük giriş yaparak verilen hediyeleri toplayabilir, ve hediyelerle takımınızı güçlendirebilirsiniz hediyelerin arasında bolca bedava osm coins bulunmaktadır. Günlük giriş yapmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Önerilen Popüler Konular

OSM Coins Satın Alma

Yukarıdaki kodlarla uğraşamam reklam felan izleyemem coins satın alacam diyorsanız. Mobil ödeme veya kredi kartı ile OSM coins satın alabilirsiniz oyun içinde coins simgesine tıkladıktan sonra açılan sayfadan ihtiyacınız kadar coinsi seçin sonrasında ödeme adımında mobil ödeme için mobil ödemeyi işaretleyin kredi kartı ile satın almak için kredi kartı sekmesine devam edin gerekli bilgileri verdikten sonra coinsler hesabınıza eklenecektir. Satın almış olduğunuz coinsleri idareli harcamanızı tavsiye ediyoruz. İyi oyunlar.

OSM Promosyon Kodu başlıklı yazımızda sizlere OSM Promosyon Kodlarını ve bedava osm coins kazanma yollarını güzel güzel anlattık, yukarıda vermiş olduğumuz promosyon kodlarının çalışmaması durumunda yorumlardan yenisini talep edebilirsiniz ayrıca günlük olarak promosyon kodu listemiz yenilenmektedir günlük olarak sitemizi ziyaret etmeniz durumunda en güncel osm promosyon kodlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca size bir güzellik daha yapalım yazımızı sosyal medya platformlarında paylaşan kullanıcılarımıza 100 coins veriyoruz. Sosyal medya paylaşım linkini yorumlardan tarafımıza gönderen arkadaşlara mail adresinden anında 100 coins gönderilecektir. İyi oyunlar dileriz arkadaşlar

Sıkça Sorulan Sorular📌

OSM bilgisayardan oynanır mı?

Evet. Bluestack gibi Android emulatörleri bilgisayarınıza kurarak OSM yi bilgisayardan oynayabilirisiniz.

YouTube video
Yorum yapın