Teknoloji Haberleri

Minecraft Seed Kodları Tohum Kodları

Minecraft Tohum Kodları Ev

Minecraft Seed Kodları Tohum Kodları; Dijital oyun dünyasında her yaşın ilgisini çeken bir oyun muhakkak vardır. Örneğin Oynamayan kimsenin kalmadığı en eğlenceli oyunların başında Minecraft gelmektedir. Dünyanın en ünlü ve en eğlenceli oyunlarından birisi tabii ki de Minecraft. Peki oyundaki her alan rastgele mi oluşturuluyor. En iyi Minecraft seed kodları tohum kodlarını senin için araştırdık.

Youtube Abone Hilesi ( Ücretsiz 10.000 Abone )

Minecraft Seed Kodları Tohum Kodları 2023

Minecraft oyunundaki haritalar ve alanlar rastgele oluşturulmuş gibi görünse de aslında hepsinin arka planında onların ortaya çıkmasını sağlayan birer seed yani tohum bulunuyor. Minecraft seed kodları tohum kodları ise işte bu özel alanları kolaylıkla ortaya çıkarabileceğin ve istediğin gibi bir Minecraft dünyası oluşturabileceğin kodlardan oluşuyor. Minecraft Kodları ve Hileleri kullananlar aslında bu konuya biraz daha hakimler diyebiliriz.

Minecraft seed kodları tohum kodlarını kullanarak oynamak istediğim Minecraft dünyasını daha kolay bir şekilde oluşturabilirsin. Buradaki kodlar arasından istediğin kodu seçerek hemen karanlık zindanlar oluşturabilir ya da istersen de muhteşem manzaralara sahip bir dünya inşa edebilirsin. Minecraft Premium Hesaplar Bedava (Güncel Liste) kullanarak giriş yaptığın oyunda daha fazla eğlence arıyorsan bu kodlar tam sana göre!

Minecraft Tohum Kodları Ev

Burada yer alan kodları kullanarak istediğin gibi inşa edebileceğin ve farklı farklı özelliklerini keşfe çıkabileceğin bir dünya seni bekliyor olacak. Peki Minecraft seed kodları tohum kodları nasıl kullanılır diye merak ediyor da olabilirsin. Bu sorunun cevabı da oldukça basit. Sadece buradaki birkaç adımı takip ederek istediğin Minecraft dünyasını yaratma şansına sahip olabilirsin:

Minecraft oyununu ilk açtığın zaman Singleplayer oyuncu seçeneğine gitmelisin. Sonrasında da şu an için var olan dünyaların bir listesini göreceksin. Bu listenin altında yer alan “Yeni Dünya Oluştur” butonuna tıklayarak karşına çıkacak olan ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Daha Fazla Dünya Seçeneği” seçeneğini işaretlemelisin. Dünyanı ilk defa oluştururken içerisindeki zorluk derecesi ve diğer ayarları istediğin şekilde düzenleyebilirsin.

Minecraft Seed Kodları Nasıl Kullanılır?

Dünyanı oluştururken, gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra, en üst kısma aşağıda seninle paylaştığımız Minecraft seed kodları tohum kodlarından istediğini girerek “Yeni Dünya Oluştur” butonuna tıklamalısın.

Eğer burada katılmak istediğinizden farklı bir dünyaya yükleyeceğiniz başka bir dünyaya sahipse de Minecraft seed kodunu girerken değere eksi işaretini eklemen yeterli oluyor. Ayrıca en iyi Minecraft seed kodları tohum kodlarının hangisi olduğu da kişiden kişiye göre değişir.

the best minecraft seeds 2022 | pcgamesn

Minecraft Seed Kodları Köy

Minecraft seed kodları tohum kodlarını kullanarak, oynayış tarzına ve oyunda neler yapmak istediğine göre farklı farklı haritalar oluşturabilirsin. Burada senin için paylaştığımız en iyi Minecraft seed kodları tohum kodları, en çok indirilen ve en çok oynanan haritalardan oluşuyor. Her seferinde yeni yeni dünyaları da deneyebileceğin harika Minecraft tohum kodları burada!

Bedava Cyberpunk 2077 Hesap ve Cyberpunk Key

En İyi Minecraft Dünya Kodları

Bu listeyi paylaşmadan önce bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Eğer Minecraft Pocket Edition oynuyorsan, burada paylaştığımız Minecraft seed kodları tohum kodlarını denememelisin. Çünkü Minecraft PE içerisindeki sınırlı dünya boyutu nedeniyle bu kodlar üzerinde kısıtlı bir dünya kurabilirsin. Bu da tabii ki oyun deneyimini olumsuz etkilediği için sadece full sürüm oynadığın zaman bu kodları kullanmanı tavsiye ediyoruz.

Şimdi gelin Minecraft seed kodları tohum kodları arasından paylaştığımız ilk koda yani “Kırık Savana” koduna bakalım. Bu kodlar sayesinde içerisinde devasa bir deliği olan devasa bir dağın dışında, oyun içerisinde doğacağın yerde, hazır olan yan yana iki köy var etmiş oluyor. Bu nedenle hem Minecraft köy seed kodları arayanlar hem de Kırık Savana dünyasını deneyimlemek isteyenler için muhteşem bir kod. Ayrıca köşeyi döndüğün zaman okyanus kenarında bir çöl ve orman haritaları geldiği için çok fazla tercih ediliyor.

Seed Kodu : 7066636907367338630

Koordinatlar : X: -100, Z: 50

Fortnite Aimbot Wallhack Hilesi

Minecraft Şehir Seed Kodları

Bir diğer çok sevilen harita olan Minecraft Mercan Adası Köyü seed kodu ve köy koordinatı arıyorsan da tam sana göre bir doğa manzarası bulacaksın. Bu kodlar sayesinde bir sahil köyünde oyuna başlayabilirsin. Buradaki köy de tamamen küçük küçük alanlardan oluşan ve dış dünyadan izole eşsiz bir köydür. Ayrıca yakın köyleri birbirine bağlayan ahşap platformlar üzerinden köyler arasında gezinebilirsin.

Minecraft seed kodları tohum kodları içerisinde hem ev hem de köy seed kodu arayanlar için muhteşem bir fırsat sunuyor. Ayrıca köyün gece manzarasına çıkarsan da denizde parlayan, mürekkep balığı ve diğer deniz canlılarını da görme şansın oluyor!

Seed Kodu : 6341454152401905754

Koordinatlar : X: 100, Z: -40

Minecraft Karlı Köy Seed Kodu

Minecraft Donmuş Ada seed kodları sayesinde, nereye bakarsan bak rastgele donmuş adalarla çevrili ıssız bir haritada başlamış olacaksın. Buradaki harita üzerinde kutup ayıları, okyanus ve bembeyaz kar tonu sana kışı yaşatacak! Ayrıca gün içinde başka bir güzellik sunan harita, akşam ay doğunca da Donmuş Ada’nın büyülü atmosferi ile gözlerinizi ışıldatacak.

Seed Kodu : -7865816549737130316

Koordinatlar : X: 121, Z: -9

Minecraft Beta Tohum Kodları Güncel

Minecraft Dev Bambu Ormanı da bir başka muhteşem tohum türüdür. Burada devasa bambu ağaçlarından oluşan uçsuz bucaksız bir orman seni bekliyor. Ayrıca hiç sönmeyen orman ateşinin yanı sıra büyülü eşyalarla dolu bir sandık da bulacağın harap Nether portalının yanında oyuna başlayarak eğlenceli dünyada hızla gelişebilirsin.

Zaten harita içerisindeki bu özellik, en benzersiz özelliklerden birisi olduğu için Minecraft seed kodları tohum kodları arasında en nadir seedlerden birisi olabilir.

Seed Kodu : 1959330209

Koordinatlar : X: 211, Z: -8

 

Minecraft Oyunu Kaç Yaş İçindir?

7 yaş ve üzeri için uygun görülmüştür.

Minecraft RAM Kaç GB?

4 GB.

Minecraft Oyunu Yaş Sınırı Kaçtır?

En az 10 yaşında olmak gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu