Sosyal Medya

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi 2023; Takipçi sayısını artırmak isteyen instagram kullanıcıları bu konu hakkında araştırma yapmaktadır. Günümüzde hemen hemen her şeyi instagram aracılığıyla paylaşıyor ve takipçi sayısını arttırmak için çeşitli yollar deniyoruz. Instagram’da kısa sürede fenomen olmayı başaran kişilerin yerinde hangimiz olmak istemiyoruz ki?

Hatta zaman zaman fenomen olmayı en çok kendimizin hak ettiğini düşünüyor, yüz binlerce takipçiye sahip olan kişilere ve onları takip eden takipçilerine bir türlü anlam veremiyoruz.

Saçma sapan fotoğraf ya da videolar paylaşan adreslerin nasıl fenomen olduklarını anlamakta zorlansak dahi arada sırada bu adresleri ziyaret etmekten ve neler paylaştıklarına bakmaktan da bir türlü kendimizi alamıyoruz.

Sizler de Instagram’da fenomen olmanın hayalini kuruyorsanız ya da işletme hesabınızı büyütmeyi ve Instagram’ı etkili bir satış kanalı olarak kullanmayı diliyorsanız; birtakım yöntemleri deneyebilir, böylelikle daha kolay bir şekilde Keşfet’e düşebilir ve takipçi kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, Instagram’da yeni takipçiler kazanabilmek için neler yapabileceğinize değinmeye çalışacağız.

Instagram Takipçi Hilesi Nedir?

Instagram’da belirli bir ücret karşılığında takipçi satın almaya Instagram takipçi hilesi adı veriliyor.

Yararlanabileceğiniz birtakım programlar sayesinde hesabınıza robot yani gerçek olmayan takipçiler ya da organik yani gerçek takipçiler gönderebiliyorsunuz.

Takipçi hilesi sayesinde takipçi sayınız, otomatik olarak arttığından sayfanızı gören kişiler, takipçi sayınız yüksek olduğu için sizleri genellikle takip etmeyi düşünüyor.

Yani para parayı nasıl çekiyorsa takipçi de yeni takipçileri çekiyor.

Takipçi sayınızın fazla olması, aynı zamanda takipçilerinizin gözünde güvenilir bir sayfa imajı yaratmanıza da olanak tanıyor.

İnsanlar size güvendiklerinden sayfanız üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyorlar.

Şayet bir işletme hesabınız mevcutsa takipçi satın alarak ya da bazı programlardan kendi hesabınıza otomatik takipçi göndererek, takipçi sayınızı kısa sürede yükseltebilirsiniz.

Instagram Keşfete Nasıl Çıkılır? (KANITLANMIŞ YÖNTEM)

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Takipçi hilesi yapmak istiyorsanız, bu konuda hizmet veren sosyal medya ajanslarıyla ya da sosyal medya uzmanlarıyla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Bu sektörde hizmet gösteren işletme ya da kişiler, belirli bir ücreti ödemeniz karşılığında hesabınıza saatler içerisinde takipçi gönderiyor.

Robot yani gerçek olmayan takipçiler satın alabileceğiniz gibi gerçek yani organik takipçiler de alabiliyorsunuz.

Robot takipçiler, günümüzde Instagram tarafından kolaylıkla fark ediliyor ve Instagram, bu takipçileri hesabınızdan otomatik bir şekilde düşürmeye başlıyor.

Organik takipçiler yani gerçek Instagram kullanıcıları ise genellikle sizi takip ettiklerini fark ettikleri anda takibi bırakıyorlar.

Bununla birlikte sayfanızı beğenen kişiler, takipten çıkmayarak, sayfanızda kalıcı takipçi olarak kalıyorlar.

Takipçi hilesinden yararlanmak istiyorsanız, sosyal medya ajanslarından, sosyal medya uzmanlarından yardım alabileceğiniz gibi bazı programlara üye olarak, kendi takipçilerinizi hesabınıza kendiniz de gönderebilirsiniz.

Google’da Instagram takipçi hilesi ya da Instagram takipçi satın alma şeklinde arama yaparak, bu sektörde faaliyet gösteren kişi ve ajanslarla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Ne İşe Yarar?

Takipçi hilesindeki temel amaç, sayfanızı gören kişilere yüksek sayıda takipçiye sahip olduğunuzu kanıtlamak yani sayfanızı güvenilir ve fenomen bir sayfaymış gibi göstermek diyebiliriz.

Instagram kullanıcıları, çoğunlukla yüksek takipçili yani fenomen sayfaları takip ettiklerinden takipçi sayınızı yüksek göstermeniz, takip edilme olasılığınızı da kat ve kat arttırmış oluyor.

Yapılan istatiksel veriler; takipçi sayısı fazla olan işletme hesaplarının müşterilerin gözünde güvenilirlik kazandıklarını ve bu sayfalardan daha çok alışveriş yapıldığını da gözler önüne seriyor.

Yani Instagram kullanıcıları, düşük takipçi sayısı bulunan sayfalardan değil de takipçisi yüksek sayfalardan alışveriş yapmayı tercih ediyorlar.

Bu durum, müşterilerin bilinçaltında yüksek takipçili sayfaların daha güvenilir olarak kabul edilmelerinden kaynaklanıyor.

Instagram Beğeni ve Yorum Hilesi 2023

Instagram’da takipçi satın alıyorsanız, beğeni ve yorum hilesi satın almayı da unutmamanız gerekiyor.

Fotoğraflara gönderilen otomatik beğeni ve yorumlar, sayfa etkileşiminizi arttırarak, Keşfet’e düşmenize yardımcı oluyorlar.

Aynı zamanda beğenisi yüksek olan fotoğraf ya da videolar, takipçilerinizin de dikkatini çekmeyi başarıyor.

Örneğin, bolca yorum ve beğeni alan bir ürün fotoğrafına ürünü beğenen ve satın almayı düşünen diğer kişiler de yorum yapmaya başlıyorlar.

Beğeni ve yorum hilesi, bir nevi Instagram kullanıcılarını fotoğraflarınızı beğenmeye ve fotoğraflarınıza yorum atmaya teşvik etmiş oluyor.

Takipçi sayısı yüksek ancak fotoğraf, video vb. paylaşımlarının beğeni ve yorum sayısı düşük sayfalar; müşterilerin kafasını karıştırıyor. Bu durumda müşteriler, çoğunlukla sayfada robot takipçi olduğunu kolaylıkla fark ediyorlar.

Yani mevcut takipçilerinizi de kaybetme ihtimaliniz bulunuyor.

Instagram Canlı Yayın, Story, Video Görüntüleme Hilesi

Instagram’da canlı yayın açıyorsanız, story ya da video paylaşıyorsanız; mutlaka canlı yayın hilesi, story ve video görüntüleme hilesi de yapmanız gerekiyor.

Aksi halde takipçi sayısı yüksek bir sayfada canlı yayına katılımın düşük olması veya video, story görüntülenme sayısındaki azlık; yine hesabınızın güvenilirliğini zedeliyor.

Instagram kullanıcıları, robot takipçi satın aldığınızı rahatlıkla anlayabiliyorlar.

Kısacası Instagram’da yeni takipçiler kazanmak, Keşfet’e düşmek için yalnızca takipçi satın almakla yetinmemeniz, diğer hilelerden de mutlaka yararlanmanız gerekiyor.

Instagram Takipçi Hilesi Fiyatları 2023

Instagram takipçi hilesi fiyatları, kaç takipçi satın aldığınıza, satın aldığınız takipçilerin robot mu yoksa organik mi olduğuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Aynı zamanda bu hizmeti nereden yani hangi ajans ya da kişiden aldığınız da fiyatları belirliyor.

10000 takipçi ile 100000 takipçi satın alma fiyatları arasında ciddi farklılık bulunuyor.

Örneğin, 10 bin takipçi için ortalama 200 TL bir fiyat ödemeniz gerekirken, 100 bin takipçi için 1500-2000 TL gibi yüksek bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Takipçi satın almadan önce geniş çaplı bir fiyat ve pazar araştırması yaparak, bütçenize en uygun kişi ya da ajansla anlaşmanızı öneriyoruz.

Instagram Takipçi Kasma Hilesi Önerileri

Instagram’da birtakım noktalara dikkat ederek, takipçi sayınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıda sizlerle paylaşacağımız önerilerimizi dikkate alarak, kısa sürede Keşfet’e düşebilir ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

 • Instagram hesabınıza profesyonel, kaliteli ve dikkat çekici fotoğraf ve videolar yükleyin.
 • Instagram paylaşımlarınızın açıklama kısımlarına ürün ya da hizmetinize dair kısa açıklamalar ekleyin.
 • Paylaşımlarınızda hashtag kullanmayı ihmal etmeyin. Ancak spam olarak algılanmamak için bir fotoğraf ya da videonun altında maksimum 8-10 etiket paylaşın.
 • Paylaşım saatlerinize özen gösterin. Sabah 07.00-09.00, 11.00-14.00 ve akşam 17.00-19.00 saatleri arasında paylaşım yaptığınız takdirde paylaşımlarınızın daha çok sayıda kişi tarafından görülebileceğini unutmayın.
 • Takipçilerinizle iletişim halinde kalın. Fotoğraf ve video yorumlarınızı karşılıksız bırakmayın.
 • Sayfanızda zaman zaman çekilişler düzenleyin ve takipçilerinize hediyeler armağan edin. Böylelikle onların sizi düzenli olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Büyük çekilişlere katılarak, takipçi sayınızı arttırmayı deneyin.
 • Fenomenlere ve Instagram’da takipçi sayısı yüksek hesaplara reklam verin.
 • Instagram’da mağaza ya da firma fotoğraflarınızı paylaşıp, güvenilirlik kazanın.
 • Sattığınız ürünlerin gerçek ve filtresiz fotoğraflarını sayfanızda paylaşmayı unutmayın.
 • Ürünlerinizin satış rakamlarını arttırmak için düzenli olarak sponsorlu reklam verin.

Yukarıdaki noktalara dikkat ederek ve Instagram hilelerinden yararlanarak, kısa sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Şifresiz Instagram Takipçi Hilesi 2023

Instagram takipçi hilesi şifresiz olan bir çok site bulunmasına karşın çoğu site ücret talep etmektedir. Her hangi bir şifre talep etmeyen bu siteler instagram takipçi hilesi şifresiz olarak sadece belli bir ücret ödeyerek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Instagram Beni Engelleyenleri Görme

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi Ücretsiz 2023

Ücretsiz Instagram takipçi hilesi ücretsiz olarak yapan sitelere üye olarak kredi kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredileri ile her hangi bir bilgi ve  şifre vermeden her gün istediğiniz hesaba takipçi gönderebilirsiniz. Instagram takipçi hilesi ücretsiz olarak sitelere her gün giriş yaparak kredi kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda Instagram Şifresiz takipçi hilesi ile ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de daha önce takipçi satın aldıysanız ya da satın almayı düşünüyorsanız; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Instagram da Takipten Çıkınca Bildirim Gider mi?

Takip ettiğiniz kişiyi takipten çıkınca herhangi bir bildirim gitmez.

Instagram da Takipçinizi Nasıl Arttırırsınız?

Hashtag kullanımı, post paylaşımı, düzenli paylaşımlar, çekiliş ve kampanyalarla takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram da Birini Engelleyince Beğeni Silinir mi?

Evet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu