reklam
Sosyal Medya

İnstagram Kapalı Gizli Hesapları Görme ( Kesin Yöntem )

İnstagram Gizli Hesaba Bakma

İnstagram Kapalı Gizli Hesapları Görme ( Kesin Yöntem ); Son günlerin en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram, gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Bizler de Sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagramın gizli hesaplarını nasıl görebiliriz diye sizler için araştırdık. İnstagram gizli hesap görme konusu, son dönemde çok araştırılıyor. Biz de bu yazımızda İnstagram Gizli Hesaba Bakma adımlarını araştırdık. İnstagram gizli hesap görme ve İnstagram gizli hesaba bakma yöntemlerini araştıranlar için pek çok sonuç ve yöntem çıkabilir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görmek (ÇÖZÜLDÜ)

İnstagram Kapalı Gizli Hesapları Görme ( Kesin Yöntem )

Bu yöntemlerden bir çoğu işe yaramamakta ve böyle bir işlem yapacağını söyleyerek sizin kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenerek, hesabınız çalan uygulama ve siteler de oldukça fazla oluyor. Sizin için hazırladığımız bu yazımızda, bir kişiyi takip etmeden de İnstagram gizli hesabı görme şansına sahip olabileceğiniz uygulamalara değinelim.

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi 

Burada, Instagram uygulaması üzerinde çeşitli komutlar yerine getirerek, sizin profil bilgilerinizi ele geçiren pek çok uygulama türetilmiştir. Başlarda, sadece takipçi sayınızı artırma vaadi ile kullanıcı bilgilerinizi ele geçiren bu 3. parti uygulamalar, daha sonradan da çokça araştırılan “İnstagram gizli hesaba bakma” yöntemlerini araştıran kişilerin bilgilerini çalmak için uğraşıyor. Bu nedenle bu uygulamaları kullanmanızı önermiyoruz. Uyarımızı yaptıktan sonra gelin, daha güvenli bir şekilde “İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?” beraber bakalım.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnstagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

Instagram uygulamasında, gizli ve sizin takip etmediğiniz profillerin paylaşımlarını görebilmek için sahte bir Instagram hesabı açma yöntemini kullanmanız gerekiyor. Ancak sahte hesap üzerinden bu işlemi gerçekleştirirken, tıpkı bir sosyal mühendis gibi hareket ederek, karşıdaki kişinin sahte hesap üzerinde dikkat çekmemesini sağlamanız gerekiyor. Peki, bunun için nelere dikkat etmelisiniz ve hangi adımları takip etmelisiniz? gelin şimdi bunları beraber inceleyelim:

 1. Sahte hesap adı belirleyin: Kullanıcı sayısını artırmak isteyen ve herkese takip isteği gönderen hesaplardan sıkıldığımız için artık kimse sahte hesapların takip isteğine cevap bile vermiyor. Bu nedenle ilk önce kaliteli ve dikkat çekici bir hesap ismi belirlemelisiniz. Bu konuda da şuna dikkat edebilirsiniz; eğer bir kadını takip etmek istiyorsanız kadınlara yönelik bir Instagram sayfası adı, eğer bir erkeği takip edecekseniz de sahte bir kadın profili oluşturmanız işinizi daha da kolaylaştırabilir.
 2. Sahte hesap resmini belirleyin: Burada, İnstagram gizli hesaba bakma yöntemini kullandıktan sonra, bu sahte hesabı daha fazla kullanmayacağınızı varsaydığımız için daha alımlı ve dikkat çekici fotoğraflar koymanız takip edilme şansınızı artıracaktır. Ancak buraya yükleyeceğiniz fotoğraflar, bir başkasının bilgilerini kullanmama kuralını ihlal etmemeniz açısından, gerçek bir kişiye ait olmamalıdır. Bu nedenle daha çok vektörel fotoğraflar tercih etmeniz yararınıza oluyor.
 3. Sahte hesap bilgileri düzenleme: Açacağınız sahte hesap adı ile profil bilgilerinin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca, konumunuza göre de bu düzenlemeleri yaparken dikkat etmelisiniz.
 4. Story ve Post paylaşımı: Bir çok hesabın sahte olup olamadığını, hiç gönderi paylaşmadığından anlayabilirsiniz. Çünkü, genel olarak açılan sahte hesaplarla çok fazl uğraşılmak istenmediği için gönderi paylaşmazlar ve bu durumda da kendilerini hemen belli ederler. Burada ise dikkat etmeniz gereken nokta, ilk önce hesabınızı gizlemeniz ve ardından da yaklaşık 10 adet ve birbiri ile uyumlu fotoğraf paylaşmanız iyi olur.

instagram gizli hesap görme - açma mümkün mü? | help 724

Instagram Çekiliş Hilesi ve Çekiliş Kazanma Taktikleri 

Gizli Instagram Hesabına Nasıl Bakılır?

Gizli Instagram hesabı görmeyi sağladığı iddia eden pek çok uygulama, aslında sizin hesap bilgilerinizi ele geçirmekten başka bir şeyi amaçlamıyor olabilir. Bunun için de bu uygulamaların ya da sitelerin güvenilip olup olmadığını test etmek için, çok hızlı çok küçük bir sahte Instagram profili oluşturarak bu hesap üzerinden deneme yapmanız yararlı olabilir. Bu tür programları ya da internet sitelerini kullanırken kesinlikle kendi kişisel hesabınız ile giriş yapmayın ve bilgilerinizin erişilmesine izin vermeyin. Hemen bir sahte Instagram hesabı açarak deneme yapabilirsiniz.

Bu şekilde, gizli Instagram hesaplarını görmenizi sağlayacak ve en bilindik 2 uygulama ise;

 • Pingru.
 • Postegro,
 • Ghosty ve
 • LiLi App’dir.

Bu uygulamalara, açacağınız sahte hesap bilgileri ile giriş yaptıktan sonra takip etmek istediğiniz gizli hesabın ismini yazarak, istediğiniz bilgilere ulaşma şansınız oluyor.

Instagram’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim? 

Instagram uygulamasının web sitesi sürümü de olduğu için, gizli hesapları takip edebileceğiniz yöntemler arasında bir de internet sitesi üzerinden İnstagram gizli hesap görme şansına sahip olabilirsiniz. Instagram gizli hesap görme yöntemleri arasında yer alan, bir internet sitesi üzerinden gizli hesap takibi de sorunsuz bir şekilde işliyor. İnternet araştırma yapmak istediğinizde, birbirine benzer yöntem kullanan onlarca site bulabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra, kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirme puanı daha yüksek olan siteleri kullanmanız, sitelerin güvenilirliğini artıracaktır.

Burada genel olarak en çok rağbet gören sitelerden birisi;

 • Bestwhozi’dir.

Bu ve bunun gibi diğer gizli hesap takibi yapabileceğiniz sitelere girdikten sonra şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk önce, Bestwhozi’nin resmi web sitesine gidin.
 • Ardından, sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Giriş” butonuna tıklayarak, sahte bir Instagram hesabı ile giriş yapın.
 • Ardından açılacak olan ana sayfa üzerindeki arama bölümüne, takip etmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazın ve aratın.
 • Hesabı seçtiğiniz zaman gizli olan hesap profiline bakabilirsiniz.

Bu adımları tamamladıktan sonra, gizli ve takip etmediğiniz Instagram hesabının tüm gönderilerine ve son 24 saat içerisinde attığı hikayelere erişebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Görme (Kolay Yöntem) 

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme, PP Resmini Büyütme 

 

İnstagram Hesabımı Nasıl Gizleyebilirim?

Ayarlar kısmından gizlilik ve hesap gizliliğine tıklayarak hesabınızı gizleyebilirsiniz.

İnstagram Hesabımı Gizledim Kimler Görebilir?

Gizlenen instagram hesabınızı sadece sizi takip eden kişiler görebilir.

Kimler İnstagram Hesabı Kullanamaz?

13 yaşından küçüklere uygulama izin vermemektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu