Sosyal Medya

Instagram Hikayesine Gizli Bakma Yolları

Instagram Story Gizlice Bakma Sitesi

Instagram Hikayesine Gizli Bakma Yolları; Sevilen sosyal medya uygulamalarının başında gelen instagram hemen hemen herkesin kullandığı bir mecradır. Merak ettiğiniz gizli profillere bakmak artık çok daha kolay. Sosyal medya uygulamalarının yaygınlaşmaya başladığı ve herkesin neredeyse bütün sosyal platformlarda birer hesabı olduğu günümüzde birinin Instagram hikayesine gizli bakma yollarını anlatıyoruz.

Instagram Hikayesine Gizli Bakma Yolları

Aktif olarak milyonlarca kullanıcı aşan Instagram, özellikle hikaye ve reels özelliği ile diğer sosyal medya uygulamalarından ayrışıyor. Ancak burada hesap açan pek çok kullanıcı, diğer kullanıcıların ve kendisini takip etmeye izin vermediği kişilerin, yaptığı paylaşımları görmesini istemiyor ve hesaplarını gizliyor. Bu kişilerin hesaplarını görmek için de çoğu zaman Postergo Lili Apk Instagram Gizli Profilleri Görme gibi konuları araştırıyoruz.

Bu şekilde hesabını gizli alan kişilerle birlikte, arkadaşınız olsa dahi İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri denenerek, karşıdaki kişinin haberi olmadan Instagram hikaye izleme şansı bulabiliyorsun. Çünkü normal şekilde birinin hikayesini izlediğin zaman, hikayesini görüntülediğinin bilgisi karşı hesapta görünebiliyor. Birçok kullanıcı da bu durumda karşı hesabın bilgisi olmaması için Instagram hikayesine gizli bakma yollarını araştırıyor. Çünkü bazı zamanlarda aranızın iyi olmadığı kişinin hikayesini merak edersin ama hikayesini gördüğünü bilmesini istemeyebilirsin.

instagram story izleyip görünmeme yöntemleri neler? instagram hikayeler  gizli nasıl bakılır?

Instagram Story Gizlice Bakma Sitesi

Birisinin Instagram hikayesine gizli bakma yolları araştırıyorsan, paylaşılan Instagram hikayesinin, gün boyunca karşı hesabın profilinde sabit bir şekilde kalması süresince istediğin zaman girip bakabilir ama bunu yaptığını da karşı hesabın bilmemesini sağlayabileceğin farklı yöntemler verildiğini görebilirsin. Bir kişi Instagram hikayelerinde genel olarak en sevdiği, en mutlu olduğu ya da en duygu dolu anlarını paylaşarak ölümsüzleştirmek ve arkadaşlarının da neler yaptığını bilmesini istiyor.

Ancak aranızın bozuk olduğu kişilerin ne yaptığını merak edebilirsin. Bunun için paylaştığı hikayeye göz atmak da isteyebilirsin. Ama bu hikayeye baktığın zaman karşı hesap, senin o hikayeyi görüntüleyip görüntülemediğini bilebilir. İşte bunun olmasını istemiyorsan Instagram hikayesine gizli bakma yollarından birisini kullanarak, hikayesine göz attığın kişinin bilgisi olmadan hikayelerini gizliden görebilirsin. Instagram hikayesine gizli bakma yolları olarak sunulan pek çok farklı seçenekle karşılaşabilirsin.

Senin için hazırladığımız bu yazımızda da bazı internet siteleri üzerinden ya da Google Chrome tarayıcına bir eklenti kurarak Instagram hikayelerine gizliden bakabilirsin. Bu ve bunun gibi pek çok uygulama, senin hesap bilgilerini istemediği için uygulamaları kullanmanın da herhangi bir tehlikesi olduğunu düşünmüyoruz. Ancak her zaman olduğu gibi telefonuna, bilgisayarına ya da tabletine bir uygulama kurmak isteyen ya da senden Instagram hesap bilgilerini isteyen uygulamalara güvenmemeni ve uygulamanın kaynağını çok iyi bir şekilde araştırarak karar vermeni istiyoruz.

Instagram Hikayesine Gizlice Bakma Adımları

Artık başka bir Instagram kullanıcısının paylaştığı hikayeye gizliden bakmak istiyorsan, aşağıda paylaştığımız adımlardan istediğini kullanabilirsin. Hem web sitesi üzerinden hem de çeşitli eklentei ya da uygulama üzerinden bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Bu yöntemlere de oldukça kolay bir şekilde aradığını da kolaylıkla bulabiliyorsun. Örnek vermek gerekirse Instadp isimli internet sitesine giriş yaparak, çok kolay bir panel üzerinden Instagram hikayesine gizli bakma yollarını takip edebilirsin.

Bunun için web sitesine giriş yaptıktan sonra gizlice hikayesine bakmak istediğin Instagram hesabının profilini bulman gerekiyor. Sonrasında Devam butonuna tıklayarak sıradaki adıma geçebilirsin. Karşına çıkacak olan pencereden de hesapta son 24 saat içerisinde paylaşılan bütün hikayelerini görebilir; istersen de bilgisayarına ya da mobil cihazına hemen indirebilirsin. Bu internet sitesi oldukça kolay bir arayüze sahip olmakla beraber, istersen bir mobil uygulama indirip cep telefonuna ya da tablet bilgisayarına da yükleyerek birisinin Instagram hikayesine gizli bakma yollarını kullanabilirsin.

Instagram Story İzleyip Görünmeme

Takip etmediğin ya da takip etsen bile hikayesine baktığın kişinin bundan haberi olmaması için sunulan Instagram hikayesine gizli bakma yolları arasında en çok kullanılan uygulamalardan birisi de StorySaver uygulaması oldu diyebiliriz. Çünkü uygulama içerisinde herhangi bir reklam olmaması ve oldukça kolay bir kullanıcı arayüzü ile bizleri karşıladığı için pek çok kullanıcı bu uygulamayı oldukça fazla seviyor. Sen de bu uygulamayı cep telefonu ya da tablet bilgisayarının uygulama mağazasından indirerek ücretsiz bir şekilde görebilirsin.

Uygulamayı cihazına kurduktan sonra ise uygulamayı açmalı ve hikayesini gizlice izlemek istediğiniz Instagram hesabına ait olan kullanıcı adını yazarak hesabı bulmalısın. Burada benzer hesaplar çıkabileceği için karşınıza çıkacak olan sonuçlar arasından sadece Instagram hikayesine gizli bakma yolları kullanarak hikayesini görmek istediğin kişinin hesaba tıklamalısın. Bunun ardından da hesaptan son 24 saat içerisinde yapılan bütün hikaye paylaşımlarını görebilirsin. Ayrıca istersen bu paylaşımları indirme şansına da sahip olabilirsin.

Instagram’da Kapalı ve Gizli Hesapları Görme Uygulamaları

Instagram Story İzleme Sitesi Gizli

İnternet üzerinde bulabileceğin bu benzeri pek çok uygulamayı hem Andoid hem de iOS uygulama mağazasından indirerek kullanabilirsin. Ancak Instagram uygulamasının sürekli olarak çgetirdiği güncellemeler nedeniyle bazen hikayeler ulaşmakta gecikmeler de yaşanabilir. Bu sebepten ötürü uygulamalar da kendi güncellemelerini yapmak için işlemlerini geçici olarak duraklatabilirler. Bunu da bir not olarak hatırlatmak isteriz.

Bu güncellemelerin de düzgün çalışıp çalışmadığını teyit etmek için istersen ilk önce yakın arkadaşlarının hikayelerine bakarak deneyebilir, sonrasında diğer kullanıcıların paylaşımlarını takip edebilirsin. Sosyal medya kullanımının her geçen gün daha da çok yaygınlaştığı ve özel hayatın gizliliğinin neredeyse kalmamaya başlaması ile herkesin yaptığı paylaşımları merak ediyor ve takip etmek istiyoruz. Bunun için de birinin Instagram hikayesine gizli bakma yollarını araştırıyoruz.

Instagram Reels Açılmama Sorunu

Instagram Hikaye Bakma Hilesi Gizliden

Sen de bir kullanıcının Instagram hikayesine gizli bakma yolları kullanmak istiyorsan, ismin görünmeden bunu gerçekleştirebilirsin. Yukarıda anlattığımız uygulamalardan istediğini kullanabilirsin.

 

Instagramda Hikaye Beğenme Nasıl Yapılır?

Hikayenin alt kısmında kalp butonuna basmanız yeterlidir.

Instagram Beğeni Engeli Kaç Saat Sürer?

Engelin kalkması 18 saat sürer.

İnstagram Sınırlaması Kaç Gündür?

15 güne kadar kısıtlama sürebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu