reklam
Sosyal Medya

Instagram Harika Öne Çıkanlar Kapakları Hikaye Kapakları

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı

Instagram Harika Öne Çıkanlar Kapakları Hikaye Kapakları; Sosyal medya uygulamaları arasında Instagram,  en çok kullanılan uygulamadır. Günden günde kullanıcı sayısını arttıran Instagram, kullanıcılarına sürekli yenilikler sunmaktadır. Günümüzde sosyal medya denince aklımıza ilk başta gelen uygulamalardan birisi tabii ki Instagram oluyor. Biz de senin için Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları hakkında merak edilenleri araştırdık.

PUBG Adam Görme Hilesi ( Güncel Çalışan Hileler )

Instagram Harika Öne Çıkanlar Kapakları Hikaye Kapakları

İnternet üzerinde pek çok farklı uygulamanın Instagram öne çıkanlar kapağı yapmak için tasarlandığını ve Instagram hikaye kapaklarınızı güzelleştirmek için tasarlandığını duymayan neredeyse kalmadı. Instagram öne çıkanlar özelliği, diğer sosyal medya uygulamalarına göre çok daha büyük bir etki gösterdiği için profiline giren herkesin, senin kalıcı hikayelerini görme imkanı sağlıyor.

Sen de kendin için En Güzel Instagram Kullanıcı Adları (Harika Fikirler) yazısını paylaştıktan sonra, Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları tasarlamak istiyorsan ve bu konunun neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyorsan de detayları bir yazı hazırladık. Instagram uygulamasında binlerce takipçisi olan hesapları ya da işletme sayfalarının profiline girdiğin zaman farklı farklı Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları kullandığını görebilirsin. Normalde, paylaşıldıktan 24 saat sonra kaybolan Instagram hikayelerin, Instagram öne çıkanlar özelliği sayesinde her zaman profilinde sabit bir şekilde kalabiliyor. Bu sayede An’larını gruplandırarak kendi tarzını yansıtabilirsin.

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı

Instagram hikayeni paylaştıktan sonra, Öne Çıkanlar kısmına ekleyerek istediğiniz hikayenin profilinde her zaman görünmesini sağlayabilirsin. İstersen bu hikayeleri gruplandırarak da kendin hakkında çok daha açıklayıcı ve kendi tarzını yansıtıcı bir profil görünümü oluşturabilirsin. Tabii ki buradaki gruplandırmadan sonra da senin için çok özel olan bu hikayelerin güzel bir de kapak fotoğrafı olması gerekiyor.

Eğer hiçbir ayarlama yapmazsan, Öne Çıkanlar kısmına eklediğin Instagram hikayenin kapak fotoğrafı, varsayılan olarak eklediğin ilk hikaye olarak ayarlanıyor. Ancak bu şekilde bir görünüm ilgi çekici olmayabileceği için Instagram, buradaki kapak fotoğrafını değiştirme şansı tanıyor. Instagramdan Nasıl Para Kazanılır? (A’dan Z’ye Herşey) diye merak ederek daha farklı bir hesap oluşturman için hazırladığımız bu yazımızda da Instagram’da Öne Çıkanlar’ın için en güzel ve en şık tasarımlar için kullanmanda fayda sağlayabilecek olan Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları konusunu işliyoruz.

Instagram Öne Çıkanlar Kapak Harfler

Instagram’da paylaştığın hikayenin türüne göre ister müzik notaları, ister bir harf, istersen kısa bir yazı, istersen de spor, tatil veya yemek gibi seni ve aynı başlık altında topladığın hikayelerini yansıtan farklı Instagram Öne Çıkanlar Kapakları hazırlayabilirsin. Bunun için internet üzerinde pek çok farklı uygulamadan ilham alabileceğin gibi sen de hikaye gruplarının konusu üzerinden araştırma yaparak kendi Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapaklarını tasarlayabilirsin.

Hem Android hem de iOS uygulama mağazalarında pek çok farklı versiyonunu bulabileceğin uygulamalar sayesinde, sadece Instagram Öne Çıkanlar Kapağı hazırlamak için geliştirilmiş pek çok farklı ve diğer kullanıcılar tarafından da sevilerek kullanılan oldukça başarılı uygulamalardan yardım alabilirsin. Burada bulabileceğin kaliteli bir uygulamanın içeriğinde, her biri çok farklı kategorilerde olmak üzere 500’den fazla öne çıkanlar kapağı bulabilir ve kendin için uygun olan birisini seçerek Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapaklarının arasına katabilirsin.

Instagram Story Kapakları Uygulaması

Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları tasarlamak ya da hazır kapaklar bulamak için kullanabileceğin uygulamalardan bir çoğu da 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Üstelik çeşitli uygulamaların 4.4 yıldız puanında olması da diğer kullanıcılar tarafından güzel bir referans olduğu için sen de bu uygulamaları araştırırken kendin için en iyisini bulabilirsin.

Uygulama marketler üzerinde bulabileceğiniz bazı uygulamalar, diğer uygulamalara göre biraz daha az indirilmiş olsa da 4.6 yıldız puanı alarak daha yararlı da olabilir. Bunun için 5-6 uygulamayı karşılaştırarak ya da birkaç farklı uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra içeriğini inceleyerek senin için en yararlı ve istediğin doğrultuda olan uygulamayı seçebilirsin.

instagram "ara verme" özelliğini test ediyor - webrazzi

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde bulabileceğin indirdiğin bir uygulamayı açtıktan sonra, Instagram öne çıkanlar kapağı olarak kullanmaya karar verdiğin bir iconu ya da fotoğrafı seçin. Sonrasında da ekranın sağ üst kısmında görebileceğin indirme butonuna tıklayarak indirilmesini sağlayın. İndirdiğin fotoğraf, Instagram öne çıkanlar kapağı ölçülerinde hazır bir şekilde geldiği için yapman gereken ekstra bir işlem yok.

Instagram uygulamasına girdikten sonra da aşağıda seninle paylaştığımız adımları takip ederek istediğin görseli, istediğin bir öne çıkanlar kapağı olarak belirleme şansına sahip olabilirsin. Bunun için de ilk önce Instagram uygulamasını açın. Profiline geldikten sonra kapak fotoğrafını değiştirmeye karar verdiğin öne çıkanlar hikayesi grubunu seçin. Sonrasında da ekranın sağ alt kısmında görebileceğin “…” üç nokta simgesine tıklayın.

Simgeye tıkladıktan sonra da “Öne Çıkarmayı Düzenle” seçeneğini seçtikten sonra “Kapağı Düzenle” seçeneğini seçmen gerekiyor. Bu adımda da albüm simgesine tıklayarak telefonunda bulunan ve Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları olarak kullanmaya karar verdiğin fotoğrafı kullanmaya başlayabilirsin.

Snapchat’da Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Öne Çıkanlar Kapak Harfler

Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları uygulamaları sayesinde istediğin gibi Instagram öne çıkanlar kapağı hazırlayabilir ve istediğin zaman da Instagram öne çıkanlar kapağı değiştirme şansına sahip olabilirsin. Ayrıca kapakları kullanmadan önce ve sonra ne gibi bir etkileşim aldın, istersen yazımızın yorumlar kısmında da diğer okurlarımız ile paylaşabilirsin.

Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapakları kullanarak diğer hesaplara göre daha farklı olabilir ve çok daha yüksek etkileşim oranlarına ulaşabilirsin. Hikayelerini daha aktif kullanmak ve bunları gruplayarak kendi tarzını oluşturmak için Instagram harika öne çıkanlar kapakları hikaye kapaklarını çok iyi seçmelisin.

 

Instagram Öne Çıkanlar Kısmına Kimlerin Baktığını Görebilir miyim?

Öne çıkanlar kısmında yer alan fotoğraf ve videoların üzerinden 24 saat geçmişse göremezsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Kısmını Kimler Görebilir?

Hesabınız gizli ise sadece takipçileriniz görebilir. Gizli olmayan hesaplarda ise herkes öne çıkanlara bakabilir.

Instagrama Üye Olabilmek İçin En Az Kaç Yaşında Olmak Gerekli?

13

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu