Sosyal Medya

Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Görme (Kolay Yöntem)

Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Görme; Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıları tarafından Instagram hakkında bir çok özellik merak edilmektedir. Ülkemizin ve dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram’da bir kullanıcı hesabını ve profilini gizlediğinde ne yazık ki o profilin fotoğraflarını ve paylaşımlarını göremiyoruz.

Profili gizli bir hesabın fotoğraflarını, videolarını, hikayesini ya da diğer paylaşımlarını görüntüleyebilmemiz için mutlaka bu hesapların arkadaş listemizde olmaları gerekiyor.

Aslında eski sevgilimizin ya da küs olduğumuz arkadaşlarımızın son paylaştığı fotoğraflarını arkadaş listemizde olmasalar dahi görüntüleyebilmemizin bir yolu bulunuyor.

Birtakım uygulamalar sayesinde gizli profillerin paylaşımlarını ve hikayesini görüntüleyebiliyoruz.

Günümüzde pek çok kişi; bu uygulamalar sayesinde eski sevgililerinin ya da merak ettikleri gizli hesapların profillerini detaylı bir şekilde inceleyebiliyorlar.

Şayet eski sevgiliniz, bu uygulamalardan birini kullanıyorsa sizin profiliniz gizli olsa dahi profilinizde dilediği gibi gezinebileceğini, hatta son paylaştığınız fotoğraf ve videolarınızı bile telefonuna indirip, kaydedebileceğinizi de belirtmek istiyoruz!

Bu uygulamalar; gizli hesapları görüntüleyebilmenizin yanı sıra sizin hesabınızı da en son kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilmenizi de mümkün bir hale getiriyorlar.

Yani eski sevgilinizin profilinizi görüntüleyip, görüntülemediğini de bu programlar sayesinde öğrenebiliyorsunuz.

Bu yazımızda kısaca Instagram gizli profil ve hesap görme nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Instagram’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Uygulaması

Günümüzde birtakım uygulamalar sayesinde Instagram’da merak ettiğimiz ancak gizli olduğu için profil bilgilerini ve paylaşımlarını görüntüleyemediğimiz hesapları görüntüleyebiliyoruz.

Akıllı telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu programlar sayesinde gizli hesapların paylaşımlarına hatta hikayesine bile erişebiliyorsunuz.

Ancak bu uygulamaların bir kısmı, ücretli bir şekilde satışa sunuluyor. Yani gizli hesapları görebilmeniz için bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor.

Bu uygulamaları kredi kartı bilgilerinizi kullanarak, kolaylıkla satın alabiliyorsunuz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Sitesi

Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebilmenize olanak tanıyan ve en çok indirilen bu uygulamaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • LİLİ:

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde gizli hesapları kolaylıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

Uygulama, kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra arama kutucuğuna görüntülemek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazmanız yeterli oluyor.

Gizli hesabın hikayesini görmek içinse Stories butonuna tıklamanız gerekiyor.

Lili uygulaması; sizlere dilediğiniz hesapların paylaşım ve hikayelerini görüntüleyebilme şansını sunmanın yanı sıra paylaşım ve hikayeleri cihazınıza indirme fırsatı da tanıyor.

Yani eski sevgilinizin hesabında paylaştığı yeni bir fotoğrafını da akıllı telefonunuza bu uygulama sayesinde indirebiliyorsunuz.

  • Postgero:

Arkadaş listenizde yer almayan, arkadaşlık isteğinizi bir türlü kabul etmeyen hesapların profilini ve hesabını görüntüleyebileceğiniz bir diğer program olan Postgero uygulamasını indirdiğinizde de gizli hesapların paylaşımlarını ve hikayesini telefonlarınıza, bilgisayarınıza ya da tabletlerinize indirebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Eskiden bu program; Google Play Store ya da Apple Store üzerinden de indirilebiliyordu.

Ancak günümüzde Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirilemediği için internetten arama yapmanız ve uygulamanın APK versiyonunu kullanmanız gerekiyor.

Uygulama sayesinde gün içerisinde maksimum 4 kişinin gizli hesabını görüntüleyebiliyorsunuz. Yani stalklayabileceğiniz hesap konusunda uygulama sizlere bir sınır getiriyor.

4’ün üzerinde gizli hesap stalklamak istediğinizde ise başka bir Instagram hesabını kullanabiliyorsunuz.

Bir hesapla maksimum 4 gizli hesap görebiliyorsunuz.

  • Ghosty:

Hem IOS hem de Android cihazlarınız için kullanabileceğiniz bir diğer Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması olan Ghosty uygulaması’nı indirdikten ve kurduktan sonra Büyüteç simgesine tıklayıp, buraya görüntülemek istediğiniz kullanıcı adını yazmanız gerekiyor.

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulama için de herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Uygulama sayesinde takip etmediğiniz ve arkadaş listenizde olmayan tüm gizli hesaplara erişebiliyorsunuz.

Aynı zamanda gizli hesapların kimleri takip ettiklerini ve hangi hesaplar tarafından takip edildiklerini de görebiliyorsunuz.

instagram'a gelen son özellikler | girişim haberleri

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Instagram’da gizli hesap görme uygulamaları ile başka birinin Instagram hesabını görebilirsiniz. İşte Instagram gizli hesap görme uygulamaları.

  • BestWhozi:

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlarınıza indirebileceğiniz BestWhozi uygulaması da ücretli uygulamalar arasında bulunuyor.

Uygulama sayesinde Instagram’da daha önce sizi takip eden ancak takip etmeyi bırakan hesapları da görebiliyorsunuz.

BestWhozi uygulamasının fiyatı, uygulamanın hangi özelliklerinden yararlanmak istediğinize göre değişiklik gösteriyor.

Örneğin, hikaye görüntüleme paketine abone olduğunuzda aylık 29.99 TL ödemeniz gerekiyor.

Hikaye görüntüleme paketini ise haftalık satın almak istediğinizde 10.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Profil görüntüleme paketine aylık 39.99, haftalık 12.99 TL bir ödeme karşılığında abone olabiliyorsunuz.

Yani pakete aylık abone olduğunuzda indirimli fiyatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

  • Ghostegro:

Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Ghostegro uygulaması sayesinde gizli hesapların profillerini, hikayelerini ve paylaşımlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Aynı zamanda sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini yani profil fotoğraflarınızı kimlerin görüntülediğini de öğrenebiliyorsunuz.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi gizli hesapların paylaşımlarını da telefonunuza kaydedebiliyorsunuz.

Uygulama Google Play Store üzerinden hızlıca indirilebiliyor.

  • Zoomie:

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz bir diğer Instagram gizli hesap ve profil görüntüleme uygulaması olan Zoomie; IGTV videoları dahil gizli hesaplar tarafından paylaşılan tüm videoları da görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Uygulamadaki profil fotoğrafı zoomlayıcı sayesinde dilediğiniz hesabın profil fotoğrafını da büyütebiliyorsunuz.

  • Scout:

Listemizin son sırasında yer alan Scout uygulamasını da Instagram’da gizli profilleri görüntülemek, bu profillerin hikayelerine bakmak, bu profiller tarafından yapılan paylaşımları kimlerin beğendiğini görmek, paylaşımlara yapılan yorumları okumak için tercih edebilirsiniz.

Uygulamayı APK şeklinde akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Instagram’daki hesapların profil fotoğraflarını büyütmek için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

İnstagram Canlı Yayın Açma, Kaydetme ve İzleme Nasıl Yapılır?

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Ücretsiz

Bonus: Eski sevgiliniz, ona gönderdiğiniz arkadaşlık isteğinizi kabul etmiyorsa bu yüzden de fotoğraflarını göremiyorsanız; yeni bir Instagram hesabı açarak, yeni hesabınızdan ona arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Günümüzde pek çok kişi; moda, yemek tarifi, güzellik, makyaj, futbol, otomobil vb. farklı içeriklere sahip olan paylaşım sayfalarını takip ediyor. Yani hesapları gizli olan Instagram kullanıcıları bile ilgilerini çeken sayfaları takibe alıyorlar.

Eski sevgilinizin ilgi alanlarını biliyorsanız; onun ilgi duyduğu bir konuda paylaşımlar yapacağınız bir Instagram hesabı açabilir, birkaç paylaşım yaptıktan sonra ona istek gönderebilirsiniz.

Örneğin; eski kız arkadaşınızın profilini ve paylaşımlarını görmek için yeni bir hesap açtıktan sonra hesabınızda moda içerikleri ve fotoğrafları paylaşabilir, sayfanıza ‘Takipler ve istekler, davet amaçlıdır’ yazabilirsiniz.

Böylelikle muhtemelen sizin bir bayan blogger olduğunuzu düşündüğü için hesabınızı takip etmeye başlayan eski kız arkadaşınızın fotoğraflarını, videolarını ve hikayesini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme Uygulamaları Güvenli mi? 

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamaların büyük bir çoğunluğu güvenilir olmakla birlikte söz konusu APK’ler olduğunda tam anlamıyla güvenlikten bahsedemiyoruz.

Bu noktada mümkün olduğunca güvenilir sitelerdeki APK’leri akıllı telefonlarınıza indirmenizi öneriyoruz.

Aksi halde kişisel bilgilerinizin çalınması ve telefonunuza virüs bulaşması riski ile karşılaşabilirsiniz.

Stalklıyorum com İnstagram Hesapları

Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Instagram kullanıcıları, profillerini açık tutmayı tercih ettikleri taktirde profillerinde paylaştıkları tüm fotoğraflar, video vb. içerikler ve hikayeleri, Instagram’a üye olan diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor.

Yani profilinize ve Instagram bilgilerinize herkes ulaşabiliyor.

Profilinize, fotoğraflarınıza ve diğer paylaşımlarınıza başkalarının erişmesini istemiyorsanız; Instagram hesabınızı gizleyebiliyorsunuz.

Bu durumda yalnızca arkadaş listenizde olan kişiler, sizin profilinizi görüntüleyebiliyor.

Tabii ki yukarıda yazımızda da paylaştığımız uygulamalardan birini kullanan kişilerin profilinize erişebileceğinin de altını çizmek istiyoruz!

Instagram hesabınızı nasıl gizleyebileceğinizi yani arkadaş listeniz dışındaki kullanıcılara nasıl kapatabileceğinizi aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Android ve IOS Cihazlarda Instagram Hesabı Gizleme

Eskiden IOS ve Android cihazlarda Instagram kullanımında ufak tefek farklılıklar mevcuttu.

Yapılan son güncelleme ile artık bariz farklılıklar ortadan kalktı.

Yani kullanıcılar, benzer şekillerde Instagram hesaplarını kullanabiliyorlar.

Instagram hesabını gizlemek isteyen kullanıcıların ise hesaplarında aynı işlemleri yapmaları gerekiyor.

Android veya IPhone cihazınızda hesabınızı gizlemek için öncelikle Instagram’a giriş yapın.

Daha sonra ana sayfanın hemen sağ üst köşesindeki alt alta üç çizgi işaretine tıklayın.

Yeni açılan sayfada sırasıyla Ayarlar—Gizlilik seçeneklerine dokunun( Android cihazlarda Ayarlar sayfanın en altında yer alıyor)

Gizlilik menüsüne tıkladıktan sonra açılan yeni sayfadaki Gizli Hesap seçeneğini aktif hale getirin.

Gizli Hesap seçeneği sayesinde size kimlerin mesaj gönderebileceğini, fotoğraflarınıza başkalarının yorum yapıp yapamayacağını da Etkileşimler başlığı altında belirleyebiliyorsunuz.

Bu yazımızda kısaca Instagram’da kilitli profili nasıl görebilirim? sorusunu yanıtlamaya, Instagram’da gizli hesapları görme uygulamalarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir; daha önce kullandığınız ya da kullanmakta olduğunuz Instagram’da kapalı hesapları görme uygulama önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Uygulamaya girip ayarlardan gizlilik sekmesini tıklayıp ve gizli hesap sekmesini aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Instagram Hesap Doğrulama Talebi Kaç Gün Sürmektedir?

30 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir cevap maile gelecektir.

Instagram Hesabım Askıya Alındı Tekrar Açılır mı?

İtiraz talebinden sonra uygun görülürse hesap aktifleşir.

2 Yorum

  1. Secretle kullanmanızı tavsiye ederim. Bence bu sektördeki en iyi site. Benim referansımla üye olursanız da çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu