Sosyal Medya

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnstagram Gizli Story İzleme

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri; İnstagram, son zamanların en çok abone yani kullanıcı sayısı bulunan sosyal medya uygulamasıdır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

İnstagram hikayelerine kendi hesabınızdan gizli nasıl bakabilirsiniz diye merak edenler için bu bilgileri derledik. Kendi kimliğinizi ele vermenden İnstagram gizli hikaye izleme yöntemlerini araştırdık. İnstagram gizli story izleme detaylarını yazımızda bulacaksınız. Hemen her İnstagram kullanıcısı, takip etmediği, arkadaşı olmayan veya hikayesini izlediğini belli etmek istemediği birisinin attığı story’yi izlemek istemiş ve bunun nasıl yapılabileceğini araştırmıştır.

Bedava Facebook Hesapları (Yeni Hesaplar)

Instagram Hikaye İzleme

Bizler de hikayeyi paylaşan kişiye kimliğinizi belli etmeden onu nasıl takip edebileceğinizi araştırarak İnstagram gizli hikaye izleme yöntemlerine dair tüm detayları paylaşıyoruz. Sizin için hazırladığımız bu yazımızı okuduktan sonra İnstagram gizli story izleme yollarını keşfedecek ve bir başkasının hikayesini, o kişinin haberi olmadan, gizlice görebileceksiniz.

Instagram Çekiliş Hilesi ve Çekiliş Kazanma Taktikleri 

Milyonlarca aktif kullanıcısı olarak dünya çapında en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’da gizli hikaye izleme uygulamalarından bazıları IGStory, ZeroStagram, Instagram story viewer uygulamalarıdır. Bizler de bu uygulamalar sayesinde Instagram story izleyip görünmeme, Instagram hikaye izleme hilelerini nasıl yapabilirsiniz? beraber bakacağız. Gelin şimdi İnstagram Gizli hikaye izleme yöntemlerine beraber bakarak izlemeniz gereken adımları inceleyelim.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İsterseniz takip etmediğiniz kişilerin hikayesini izleyebileceğiniz isterseniz de takip ettiğiniz ancak sizi görmesini istemediğiniz kişinin Instagram hikayelerini izlemek istediğiniz zaman birkaç kolay adımda bunu yapabilirsiniz.

Bu yöntemlerden birisi, eğer hikayesini izlemek istediğiniz kişini hesabı herkese açık ise bu kişinin hikayesini izledikten sonra hemen engellerseniz, sizin hikayesini izlediğinizi görmeyecek. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, hikayesini izledikten sonra bu kişiyi hemen engellemeniz gerektiğidir. Eğer hikayesini izledikten sonra engellemeyi unutursanız, o kişi sizin hikayesine baktığınızı görüyor. Bu kişiyi engelledikten 24 saat sonra tekrar o kişinin engelini kaldırırsanız da bu kişi sizin hikayesine baktığınızı asla bilemez.

Kullanabileceğiniz bir başka yöntem ise çeşitli takip programları veya internet siteleri üzerinden o kişinin kullanıcı adını yazarak aratmak oluyor. Bu yöntemleri kullanmak için ya yukarıda yazdığımız uygulamalardan birisini kullanmanız ya da storieswatch.com gibi internet sitelerinden birisine girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise hikayesini izlemek istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını buraya yazmanız ve aratmanız gerekiyor. Eğer o kişi son 24 saat içinde bir hikaye paylaşmış ve silmemiş ise bu programlar aracılığı ile hikayesini görebilirsiniz. Bu araştırmayı başka siteler üzerinden yaptığınız için de o kişi sizin hikayesini izleyip izlemediğini bilemez.

Facebook Beni Engelleyenleri Görme

instagram gizli hikaye i̇zleme yöntemi | help 724

İnstagram Gizli Story İzleme

Yukarıda anlattığımız İnstagram gizli hikaye izleme yöntemlere ek olarak, Instagram’ın sunduğu gizli profil özelliğini kullanan pek çok kişinin hikayesine ulaşamazsanız merak etmeyin; farklı uygulamalar ile de o kişinin hesaplarına giderek hikayelerini izleyebilirsiniz. Bu yöntemleri kullanırken de sizin hesabınız gizli kalacağı için, o kişi, sizin hikayesini izleyip izlemediğinizi öğrenemiyor. Çok karışık gibi dursa aslında uygulama aşamasında zor olmadığını göreceğiniz birkaç basit adımı tamamlayarak, Instagram gizli hikaye izleme işlemini yapabilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz 2 farklı uygulamadan bahsedeceğiz.

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi 

Bu uygulamaların ilki Postegro’dur. Postegro uygulaması telefonunuzun uygulama marketlerinden kaldırılmış olabilir ancak web sitesi üzerinden bu hizmeti vermeye devam ediyor. Web sitesinin çalışma mantığı ise şu şekilde işliyor:

 • Instagram profilini gizliye alan bir kişinin hikayelerini izlemek istiyorsunuz.
 • Bunun için web sitesine gittikten sonra Postegro üzerinden Instagram hesabınızın oturumunu açıyorsunuz.
 • Postegro web sitesi, sizin açtığınız hesap üzerinden takip ettiğiniz tüm gizli hesapları kendi veri tabanına kaydediyor.
 • Daha sonrasında ise sizden bağımsız bir hesap üzerinden, Postegro veri tabanına kaydedilen gizli gönderilere ulaşıyor ve sizin o kişinin hesabına baktığınız anlaşılmıyor.

Bu şekilde İnstagram gizli hikaye izlemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. webpostegro.net resmi web sitesine gidin.
 2. Ardından, kendinize ait ve takip etmek istediğiniz kişinin de ekli olduğu hesabı açmak için Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
 3. Sonrasında açılacak olan sayfanın üst kısmında bulunan arama çubuğuna, hikayesini gizli olarak izlemek istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını yazarak aratın.
 4. Kişinin hesabını seçtikten sonra gizli bir şekilde hikayesini izleyebilirsiniz.

Instagram Spam Kaldırma Yöntemleri

Kullanabileceğiniz bir diğer uygulama ise Lili App’dir. Az önce bahsettiğimiz Postegro’nun üreticileri tarafından geliştirilen ve cep telefonunuza da kurarak kullanmaya başlayabileceğiniz Lili uygulaması üzerinden de yine az önce bahsettiğimiz gizli arama yöntemi kullanılarak, istediğiniz kişinin İnstagram gizli hikaye izleme şansına sahip olacaksınız. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde ilerliyor:

 1. lili-app.com resmi web sitesine giderek, uygulamanın APK’sını cep telefonunuza indirin.
 2. Uygulamanın indirilmesi tamamlandıktan sonra kurulum işlemini tamamlayın ve uygulamayı açın.
 3. Uygulama açıldıktan sonra Instagram hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifreniz ile Lili uygulamasında oturum açın.
 4. Ardından ise arama kısmına, hikayesini gizli bir şekilde izlemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak bu hesaba gidin.

Burada bahsettiğimiz uygulamaların dışında, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz İnstagram gizli hikaye izleme sitelerinden bazıları da şunlar:

 • storieswatch.com
 • storiesdown.com
 • storiesig.net
 • smihub.com
 • ingramer.com
 • instalkr.com
 • gramvio.com
 • Story Saver for Instagram

Buradaki siteler üzerinden de Instagram story’lerini gizli olarak indirebilir ve kimliğinizi belli etmeden izleyebilirsiniz. Instagram story’si izleyip, görünmek istemeyenler için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit sitelerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

Burada şu notu bırakmamız gerekiyor ki sizden Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi isteyen uygulamalar her zaman güvenli olmayabilir. Biz burada tamamen size yardımcı olması amacı ile kurulduğunu düşündüğümüz uygulamaları paylaşıyoruz ancak daha sonrasında tarafınızın karşılaşacağı sorunlar hakkında bir mesuliyetimiz yoktur.

Ayrıca bakınız:

Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Görme (Kolay Yöntem) 

Instagram’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim? 

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme, PP Resmini Büyütme 

 

İnstagram Hikayeme Kaç Kişi Baktı Nasıl Görebilirim?

Hikayenizi yukarı doğru kaydırarak kaç kişinin baktığını görebilirsiniz.

İnstagram Hikayeyi Sessize Almak Ne Demektir?

Hikayesini görmek istemediğiniz kişinin hikayelerini gizlemek için sessize alma kısmı mevcuttur.

Whatsapp ta Profil Gizleniyor mu?

Evet, son güncellemelerle birlikte artık profilinizi görmesini istemediğiniz kişilere kapatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu