Teknoloji Haberleri

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Telefon

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları; Oyunseverlerin merak ettiği pek çok konuyu ele almaya devam ediyoruz… PUBG oyun severler telefon hassasiyet ayarlarını nasıl yapacağını araştırmaktadır. Bütün dünyayı kasıp kavuran mobil oyunların başında tabii ki PUBG Mobile yer alıyor. Sen de bu oyunda yeteneklerini geliştirmek için Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları arıyorsan doğru yerdesin.

Bedava Clubhouse Davetiye Kodları

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları 2023

Dünya çapında en popüler mobil oyunlardan birisi son dönemde PUBG Mobile oldu ve hemen hemen herkesin cep telefonunda yer almayı başardı. Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan mobil oyunların başında gelen PUBG Mobile’ı Huawei telefonunda oynarken sen de daha başarılı olmak için PUBG Mobile hassasiyet ayarları yapmak istiyorsan kesinlikle burada paylaştığımız Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını denemelisin.

Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları yaparak oyundaki nişan yeteneğini geliştirmekle de kalmaz, oyun oynama hızını artırmış olur ve çok daha hızlı bir şekilde karar verme becerini de geliştirmiş olursun. Ayrıca PUBG Mobile hassasiyet ayarları telefonda yapıyorsan kullandığın cep telefonuna göre ayrı; bilgisayar üzerinden PUBG Mobile Emulator kullanıyorsan ayrı ayarlar kullanmalısın. Biz bütün ayarları aşağıda veriyoruz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Telefon

Huawei cep telefonunda ya da mobil bir Huawei cihazda PUBG Mobile hassasiyetini en uygun şekilde ayarlamak, oyun sırasında ciddi bir hız artışı sağlar ve aynı zamanda nişan alma yeteneğini geliştirmene de yardımcı olur. Çünkü FPS türünde bir oyun olan PUBG Mobile’de önemli olan düşmanı en hızlı şekilde görüp, nişan alıp, ateş etmek oluyor. Bu sayede PUBG Mobile Hileleri (Güncel Hileler) kullanan rakiplerinden daha hızlı olarak oyunu kazanma şansına sahip olabilirsin.

Bunun için de yapman gereken Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları kullanarak, cihazın için en uygun hassasiyet ayarlarını bulmak oluyor. Aşağıda senin için paylaştığımız hassasiyet ayarları, oyunda kullanılan en optimum hassasiyet ayarları olmakla birlikte kendi oyun stiline göre üzerinde değişiklikler yaparak kendin için en iyisini yakalayabilirsin. Çünkü PUBG Mobile en iyi hassasiyet ayarları oyuncudan oyuncuya ve kullandığın cihazın özelliklerine göre ufak tefek farklılık gösterebilir.

huawei p40 lite'a pubg nasıl kurulur? oyun performansı nasıl? - youtube

Huawei Mate 10 Lite PUBG Hassasiyet Ayarları

Aşağıda başlık başlık Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarının nasıl olması gerektiğini sıraladık. PUBG Mobile oyununda kamera hassasiyeti ayarları, ateş etme animasyon hassasiyeti ayarları ve jiroskop hassasiyeti ayarları gibi ana başlıkları ayrıntılı şekilde seninle paylaşıyoruz. Sen de bu ayarları cihazında kullanmaya başla ve en optimum ayarları test et. Kendine göre özelleştirmeler yaparak oyunun en iyisi ol!

PUBG Mobile oyuncularının en çok merak ettiği ve beklediği kullanım olan özelleştirilebilir kontrol / parmak ayarları sayesinde hem oyun yeteneklerini geliştirme fırsatı bulur hem de daha eğlenceli bir oyun deneyimi elde edebilirsin. Ayrıca her oyuncunun kendi tercihine ve kullandığı cihaza göre farklı ayarlamalar sayesinde en iyi kontrol / parmak ayarları, Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları kullanılabilir.

PUBG Mobile Emülatör Hassasiyet Ayarları 2023

PUBG Mobile oyununda kimi oyuncu iki parmak / başparmak düzenini, kimi oyuncular da 3/4 parmak düzenini kullanmayı tercih ediyor. Bu düzenler kullanılan telefon cinsine ve oyuncunun oyun stiline göre değişebilir. Bu düzenlemeler sayesinde oyunculara büyük kolaylıklar sağlanıyor. Ayrıca bu tuş düzenleri sayesinde daha iyi ve isabetli atışlar yapılabilirken oyun için hareket kabiliyeti de daha fazla artırılmış oluyor.

Genellikle daha iyi kontrol için dört parmak düzeni tercih edilirken oyuncular bu şekilde farklı bir kontrol düzenine alışmak için biraz zamana ihtiyaç duyuyor. Çünkü alışılmışın dışında bir düzen nedeniyle ilk başta kontroller güç olurken, sahada yapılacak olan bol bol pratikler sayesinde eliniz alıştığı zaman, PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları ve Hassasiyet Kodları da kullanarak çok daha iyi bir oyun performansı ortaya koyabileceksin.

PUBG Hassasiyet Ayarları Jiroskopsuz

PUBG Mobile oyununda kullanabileceğin en iyi iki, üç ve dört parmak düzeni arasından istediğini seçerek kullanmaya başlayabilirsin. Daha iyi bir oyun deneyimi ve görsel akış için PUBG 60 FPS Veren Telefonlar tercih edebilirsin. PUBG Mobile 2 parmak düzeni ile oyunu oynarken ekranın sağ alt tarafını olabildiğince boş bırakman lazım; çünkü sağ el baş parmağının hareket alanını geniş olmalı ve daha hızlı bir şekilde nişan alırken atışı yapman için rahat bir alanı kullanmalısın.

PUBG Mobile oynarken kullanabileceğin 3 parmak düzeninde de yine 2 parmak düzeninde olduğu gibi ekranın sağ alt tarafını tamamen boş bırakmalısın. Bunun temel sebebi de nişangahın oldukça rahat bir şekilde hareket ettirilebilir ve sol el işaret parmağını kullanarak, ekranın sol üzt kısmından silahını ateşleyebilirsin. PUBG Mobile 3 parmak düzeni ilk başta biraz zor gibi gözükse de oyun içerisindeki alıştırmaları yaptıkça hızlı bir şekilde alışabilir ve antrenmanlar sonunda çok daha iyi bir performans ortaya koyabilirsin.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu

PUBG Mobile 4 parmak düzenine geçmeden önce, tabii ki bu bizim tavsiyemiz, 3 parmak ayarında bir süre oyunu deneyimlemeli ve alışman iyi olacaktır. Çünkü biraz el hareketlerini geliştirdikten sonra 4 parmak düzenine daha çabuk alışman mümkün. Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları yapmadan önce 4 parmak düzenine geçmek için ilk önce PUBG Mobile’ı açın ve ardından Ayarlar’a gelin.

Ayarlar menüsü içerisinde “Butonları Özelleştir”i seçin ve “Özelleştir”e tıklayın. Buradaki öğeleri, kullanmak istediğin düzene göre sıralayabilirsin. İstersen süper basit bir 4 parmak pençe düzenine geçiş sağlayabilir; istersen de 3 parmak düzeni ile başlayıp onu profesyonel seviyeye taşıdıktan sonra 4 parmak düzenine geçebilirsin.

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %70
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %50
3x Dürbün, Win94: %22
6x Dürbün: %10
1. Şahıs Dürbünsüz: %70
2x Dürbün: %50
4x Dürbün, VSS: %12
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %80
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %60
3x Dürbün, Win94: %35
6x Dürbün: %16
1. Şahıs Dürbünsüz: %80
2x Dürbün: %60
4x Dürbün, VSS: %20
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %200
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %300
3x Dürbün, Win94: %220
6x Dürbün: %40
1. Şahıs Dürbünsüz: %200
2x Dürbün: %200
4x Dürbün, VSS: %65
8x Dürbün: %30

 

PUBG Sonuçlarımı Nasıl Gizleyebilirim?

Ayarlar kısmından herkesin sonuçlarını görmesine izin ver seçeneğini kapatman yeterli olacaktır.

PUBG Oyununda Kişisel Alan Nedir?

Rol kıyafetinizi görebileceğiniz alandır.

PUBG Oyununda Yaş Sınırı Var mı?

Evet, en az 17 yaşında olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu