Teknoloji Haberleri

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alınır?

Hat üstüne Kulaklık nasıl alınır? Yeni hat alacak olan kişiler aynı zamanda hat üzerine neleri alabilir merak etmektedir. Hat alırken düzenlenen bir çok kampanya mevcuttur. Hat üstüne kulaklık alma son dönemlerde gözde olan kampanyalardan bir tanesidir. Telekomünikasyon şirketleri, birbirinden yeni ve teknolojik kulaklıkları artık çeşitli kampanyalar ile abonelerine sunmaya başlamış durumda. Hat üstüne kulaklık alma avantajlarından sizler de yararlanmak istiyorsanız, abone olduğunuz firmanın internet sayfasını ziyaret edebilir ve kampanyalara göz gezdirebilirsiniz.

Birbirinden çeşitli kampanyalar, ödeme kolaylıkları ve indirimler sunan firmalardan hangisine aboneyseniz, kampanya hakkında detaylı bilgi bölümlerine tıklamanız halinde karşınıza çıkan sayfadan daha fazla detay öğrenebilirsiniz. Peki hat üstüne kulaklık alma hangi şirketler için geçerlidir? Hangi şirketler Hat üstüne kulaklık alma imkânı sunmaktadır?

Hat Üstüne Kulaklık Alma

Hat üstüne kulaklık alma imkanı sunan firmalar, ülkemizin en çok tercih edilen ve en çok aboneye sahip şirketleridir. Hat üstüne kulaklık nasıl alınır, hangi şirketlerinden alınır? İşte hat üstüne kulaklık alabileceğiniz firmalar;

– Turkcell,
– Vodafone,
– Türk Telekom

Şirketleri hat üstüne kulaklık alma hizmeti sunuyor. Üstelik benzersiz kampanyaları da aktif bir şekilde hattı kullanan abonelerine sunmaktadır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alınır?

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl alınır sorusunun cevabı şirketlere göre değişiklik göstermektedir. Belirli birtakım koşulları sağlamanız halinde sizler de hat üstüne kulaklık alma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bütün firmaların sunmakta olduğu ilk koşul elbette, kendi firmalarının hatlarının aktif bir şekilde kullanılmasıdır.

Türk Telekom hat üstüne kulaklık alma

Mobil hizmetlere ilişkin olarak Türk Telekom faturalı hatlarını kullanmakta olan abonelerin ödeme performanslarında herhangi bir sorun olmaması ya da Kredi Kayıt Bürosundan sorgulanmakta olan risk raporunun sonucunun olumlu olması halinde bütün T.C. vatandaşları bu fırsattan yararlanabilir.

Cihazlar, abonelere Türk Telekom bayileri tarafından tedarik edilmektedir ve fatura edilmektedir. Bununla birlikte cihazın ücretleri Türk Telekom tarafınca “tahsilatına aracılık edilen ücretler” kapsamında tahsil edilmektedirler.

Turkcell hat üstüne kulaklık alma

Eğer Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası’na kayıtlıysanız, sözleşmenize ek olarak bir sözleşme ile Turkcell tarafından belirlenmiş olan 12, 24 ya 36 aylık bir taahhütle uygulanacak bu Aksesuar Kampanyası’na katılabilme şansına sahipsiniz.

Vodafone hat üstüne kulaklık alma

Vodafone tarafından belirlenmiş olan tariflere ile Vodafone abonesi olmanız halinde, hat üstüne kulaklık alma imkanına sahip olursunuz. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için hattınızın aktivasyonunun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Bu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilme imkanına sahipsiniz.

Whatsapp Sohbet Geçmişi Geri Yükleme, Aktarma ve Silme

Faturalı Hat Üstüne Hangi Kulaklık Alınır

Peki hat üstüne kulaklık alımlarında hangi kulaklıklar var? Hat üstüne kulaklık almak istiyorsanız; firmanın bünyesinde yer almakta olan bütün ses ve müzik kulaklıkları, kablolu kulaklıklar ve kablosuz kulaklıklar arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Philips, JBL, Marshall, Sony, Trust, Urbanista, Celly, Apple AirPods ise kulaklık markaları arasında yer alan ve en çok tercih edilen markalardır. Bu markaların birbirinden şık ve kaliteli kulaklıklarına daha uygun fiyatlardan sahip olabilmek için, abone olduğunuz Telekomünikasyon firmasının web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hat Üstüne Alınan Kulaklık Fiyatları

Hat üstüne alınan kulaklık fiyatları, firmalara, kulaklıkların markalarına ve modellerine göre değişebilmektedir. Hangi telekomünikasyon şirketine aboneyseniz, o şirketin internet sayfası üzerinden merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir, uygulama hakkına daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.
kulaklik

Türk Telekom Hat Üzerine Alınan Kulaklık Fiyatları

Türk Telekom Hat üzerine Alınan Kulaklık Fiyatları kulaklığın markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer dilerseniz Türk Telekom web adresini ziyaret edebilir ya da Türk Telekom uygulamasını indirerek merak ettiğiniz bütün detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hat Üzerine Alınan Kulaklık Fiyatları

Turkcell Hat üzerine Alınan Kulaklık Fiyatları kulaklıkların markalarına ve modellerine göre birtakım değişiklikler gösterebilmektedir. Turkcell web sitesini ziyaret edebilir ve beğendiğiniz markların fiyatlarına bakabilirsiniz.

Vodafone Hat Üzerine Alınan Kulaklık Fiyatları

Vodafone hat üzerine alınan kulaklık fiyatları şu an Vodafone’da diğer firmalarda da olduğu gibi büyük kampanyalarla kullanıcılarını bekliyor. JBL marka kulaklıklarda 12 aya varan taksit imkanları sunmakta olan Vodafone’un web sitesini mutlaka ziyaret etmeyi ve detaylar hakkında bilgi almayı unutmayın.

 

Vodafone Hat Üzerine Kaç Telefon Alabilme Hakkına Sahibim?

Gerekli koşulları sağladığınız ve puanınızın da yeterli olduğu durumlarda 3 tane akıllı telefon kampanyasına katılabilme imkanına sahipsiniz.

Vodafone Müşteri Puanı Nasıl Artar?

Vodafone müşteri puanınızı arttırmak için faturalarınızı düzenli ödemelisiniz. Böylece puanınız da artacaktır.

Vodafone En Yüksek Puan Kaçtır?

6000.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu