Müşteri Hizmetleri

Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

Getir Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma, Getir Uygulaması Saat Kaça Kadar Hizmet Vermektedir? Getir Uygulaması Siparişleri Getirme Ücreti Kaç TL'dir? Getir Uygulaması Para İadesi Kaç Gün İçinde Gerçekleşir? Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu, Getir İnternet Sitesi, Getir Çalışma Saatleri Nedir? Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Getir Müşteri Hizmetleri gibi detaylar yazımızda...

Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma; Son dönemlerde artık her işlemi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Değişen alışveriş anlayışı ile birlikte internet, daha ön planda olmuş ve internet üzerinden alışveriş uygulamaları da daha popüler hale gelmiştir. Bu uygulamalardan biri de Getir uygulamasıdır.

Getir uygulaması son dönemlerde oldukça popüler olan bir market uygulamasıdır. İhtiyacınız olduğu anda, vakit kaybetmeden Getir Müşteri Hizmetleri direk bağlanma adımlarını sizin için araştırdık ve adım adım anlatıyoruz. Ülkemizde kurulmaya başladıktan sonra giderek büyüyerek yurt dışında da hizmet vermeye başlayan Getir markası, ülkemiz menşei olan en değerli markalardan birisi oluyor.

Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Getir Müşteri Hizmetleri

“Getir bir mutluluk” mottosu ile yola çıkan bu online market uygulaması, özellikle de pandemi döneminden sonra bizlerin taleplerine çok güzel bir şekilde cevap vererek, neredeyse 10 dakika içerisinde istediğimiz market ürününün evimizde olmasını sağlıyor. Ayrıca son dönemde yaptığı pek çok kampanya ile de market fiyatına ve hatta kimi zaman da maket fiyatından daha da uyguna ihtiyaçlarımızı alabiliyoruz.

Getir İndirim ve Kampanya Kodu (Güncel) 50 TL – 30 TL – 20 TL 

İlk önce İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Getir, daha sonrasında da yine başta büyük şehirlerden başlamak üzere ülkemiz genelinde hizmet vermek için büyümeye ve yeni yerler açmaya devam ediyor. Günümüzde ise İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin ve Düzce olarak ülkemizin toplamında 21 farklı ilimizde ve 100’ün faaliyete geçirdiği deposu ile beraber çalışıyor. Online satış kanalı olan Getir uygulamasında, hem sipariş öncesinde hem de sipariş sonrasında çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu zaman da 7 gün ve 24 saat boyunca, istediğiniz her an Getir müşteri hizmetlerinin arayarak sorununuzu dile getirebilir ve en kısa zamanda çözüme kavuşturabilirsiniz.

getir, 2.6 milyar dolar değerleme ile 300 milyon dolarlık yeni bir yatırım  aldı - egirişim

Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tabii ki bu aşamada kimi zaman bazı aksiliklerle de karşılaşarak Getir müşteri hizmetlerine bağlanmamız ve problemlerimizi çözmemiz gerekebiliyor. Biz de tam bu aşamada işlerinizi kolaylaştıracak olan Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma adımlarını araştırdık ve bu yazımızda bir araya getirdik. Öncelikle Getir müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 532 50 50 iletişim numarasını sizinle paylaşalım.

Getir Çalışma Saatleri Nedir? 

0850 532 50 50 Getir müşteri hizmetlerini numarasını aradıktan sonra, sizi ilk önce otomatik yanıt sistemi karşılıyor. Buradaki kısa bilgilendirme metnini dinledikten sonra Getir müşteri temsilcisine direk bağlanma adımına ilerliyor ve sıraya alınarak direk olarak müşteri temsilcine aktarılıyorsunuz. Herhangi bir ek tuşlama yapmanıza da gerek yok! Eğer bekleme sıranız var ise size hangi sırada olduğunu ve yaklaşık bekleme süreniz iletilerek ne kadar süre bekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Ancak Getir canlı destek hattının gelişmiş altyapısı ile fazla beklemenize de gerek yok.

getir-musteri-hizmetleri-direk-baglanma.png (750×450)

Getir İnternet Sitesi

Getir resmi internet sitesi üzerinden de hesabınıza giriş yapabilir ve yapmak istediğiniz market alışverişi siparişlerinizi, yine internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Daha öncesinde sadece Getir uygulaması üzerinden verilebilen siparişler, altyapının güçlendirilmesi ile Getir resmi web sitesi üzerinden de veriliyor. Yine online kanal üzerinden, Getir, GetirYemek ve GetirBüyük siparişlerinizi hızlı bir şekilde vererek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Bakliyattan meyve ve sebzeye, içeceklerden temel gıda malzemelerine, fırın ve hamur işi ürünlerinden atıştırmalık ürünlere, kahvaltılıktan kişisel bakım ürünlerine, evcil hayvan ürünlerinden teknoloji ve giyime kadar pek çok farklı kategoride ve çeşitte ürünlere ulaşarak Getir üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bu ve daha fazla pek çok farklı alanda ihtiyacınız olan ürünleri, sepetinize ekledikten sonra online ödeme yöntemi ile sipariş verebilir ve dakikalar içerisinde kapınızdan teslim alabilirsiniz. Ancak bu süreç içerisinde hem sipariş hattında hem de sipariş sonrasında eksik bir ürün gelmesi, siparişlerinizin gecikmesi, ödeme adımında problem yaşamanız ya da buna benzer herhangi bir problem yaşamanız durumunda, 0850 532 50 50 numaralı Getir müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak hemen destek alabilir ve probleminizi çözebilirsiniz.

 Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Getir müşteri hizmetleri numarasının dışında, Getir ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü problemi, olumlu ya da olumsuz yorumları iletebileceğiniz bir diğer iletişim kanalı da Getir müşteri hizmetleri iletişim formu oluyor. Getir’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan Getir İletişim kanalını kullanarak, isterseniz sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurabilir isterseniz de burada yer alan [email protected] mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Yemeksepeti Kaça Kadar Sipariş Alıyor?

Diğer Getir İletişim Kanalları

0850 532 50 50 numaralı Getir müşteri hizmetleri iletişim hattını aramak, internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmak veya Getir mail adresi üzerinden iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Bu aşamada da Getir ile iletişime geçebileceğiniz kanallardan birisi de Getir’in sosyal medya kanalları oluyor. Getir Facebook, Getir Twitter veya Getir Instagram hesapları üzerinden de dile getirmek istediğiniz durumu Getir’e ileterek, sorunun çözülmesi için en kısa süre içerisinde sizinle iletişim kurularak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, sadece internet sitesi ya da Getir uygulamasında görebileceğiniz kampanyaların yanı sıra, diğer Getir kampanyalar ve Getir indirimlerini de bu sosyal medya hesapları üzerinden görebilirsiniz. Merak ettiğiniz, seveceğiniz ve sizin için hazırlanan tüm indirimler, hafta sonu kampanyaları ve güne ve markaya özel indirimlerden haberdar olmak için siz de bu sosyal medya hesaplarını takip edebilir; daha pek çok Getir, GetirYemek ve GetirBüyük indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Bedava Exxen Hesapları 

 

Getir Uygulaması Para İadesi Kaç Gün İçinde Gerçekleşir?

1-8 iş günü içerisinde hesabınıza para iadesi yapılır.

Getir Uygulaması Siparişleri Getirme Ücreti Kaç TL’dir?

Getirme ücreti 10,99 TL’dir.

Getir Uygulaması Saat Kaça Kadar Hizmet Vermektedir?

Getir uygulaması 7/24 hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu