Müşteri Hizmetleri

Getir Çalışma Saatleri Nedir?

Getir Kaça Kadar Sipariş Alıyor?

Getir Çalışma Saatleri Nedir?; Teknolojinin hayatımızı değiştirdiği alanlardan biri de alışveriş şeklimiz olmuştur. İnternet üzerinden alışveriş yapmak son zamanlarda daha moda oldu. Son dönemleri gittikçe yaygınlaşan online alışveriş platformu Getir çalışma saatleri nedir? Getir kaça kadar sipariş alıyor? gelin beraber bakalım. 2015 yılında ülkemizde kurulan Getir, online bir alışveriş platformudur. Pandemi sürecinden sonra da kullanımı giderek yaygınlaşan bu online satış platformu üzerinden market, yemek, su ve çarşı alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Getir

Getir şirketi, ülkemiz başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmet veriyor. Getir uygulamasının Getir, Getir Büyük, Getir Yemek, Getir Su ve Getir Çarşı gibi alt hizmetleri olmakla birlikte ana Getir uygulaması ülkemizde İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak illerinde bizlerin kullanımına sunuluyor.

Market fiyatına alışveriş yapabileceğiniz Getir Büyük hizmeti ise sırasıyla İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Aydın, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun illerinde kullanılabiliyor. Bir başka hizmet olan Getir Yemek ise ülkemizdeki bütün illerinde hizmet veriyor. Su siparişleriniz için kullanabileceğiniz Getir Su sadece İstanbul ilimizde hizmet veriyor. Çarşı alışverişleriniz için geliştirilen Getir Çarşı uygulaması ise başlangıç olarak sadece İstanbul ve Bodrum illerinde kullanılmaya başlandı. Ancak bu fazla kadar talep ve ilgi görmesi ile birlikte Getir, altyapısını sürekli geliştirerek ülkemizin dört bir yanında faaliyetlerini genişletmek için çalışıyor.

Getir İndirim ve Kampanya Kodu (Güncel) 50 TL – 30 TL – 20 TL 

Peki merak edilen konulardan birisi olan “Getir çalışma saatleri nedir? Getir kaça kadar sipariş alıyor?” gelin şimdi beraber bakalım.

getir çalışma saatleri - getir yemek saat kaça kadar açık 2021? getir yemek sipariş saat kaça kadar çalışıyor? - haberler

Getir Çalışma Saatleri Nedir?

Yukarıda saydığımız gibi birkaç tane alt hizmeti olan Getir uygulamasının ve diğer hizmetlerinin çalışma saatleri, gece de hizmet verip vermediği pek çok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Getir çalışma saatleri şu şekilde:

 • Getir: 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor.
 • Getir Büyük: Her gün sabah 8:00 ile gece 01:00 arasında hizmet veriyor.
 • Getir Yemek: 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor.
 • Getir Su: Her gün sabah 08:00 ile gece 23:59 arasında hizmet veriyor.

Buradaki çalışma saatleri içerisinde verdiğiniz Getir siparişleri hemen hazırlanmaya başlanarak en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim ediliyor. Sizler de hiç dışarıya çıkmadan, almak istediğiniz ürünü evden sipariş vererek dakikalar içerisinde kapınıza gelmesini istiyorsanız, Getir uygulamasını, AppStore, Google Play ve Huawei App Gallery’den cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Getir Sipariş Nasıl Verilir?

Eğer siz de Getir uygulaması üzerinden sipariş vermek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Getir uygulamasını cep telefonunuza yükleyin ve uygulamayı açın.
 2. Uygulama açılınca siparişlerinizi almak istediğiniz teslimat adresinizi seçin.
 3. Ardından, sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 4. Tüm ürünleri sepete ekledikten sonra yapmak istediğiniz ödeme türünü seçin.
 5. Sonrasında ise siparişinizi onaylayın.
 6. Siparişiniz onayladıktan sonra en kısa süre içerisinde istediğiniz ürünler hazırlanarak kapınız kadar getiriliyor.
 7. Getir’in bu aşamadaki en güzel uygulamalarından birisi de kurye size doğru gelirken harita üzerinden de siparişinizin nerede olduğunu anında görebiliyorsunuz.

Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Getir Ödeme Yöntemleri Neler?

Getir uygulaması üzerinden sipariş verdikten sonra ödemeleriniz isterseniz kapıda teslimat sırasında isterseniz de siparişinizi verirken online olarak yapabilirsin.

Online ödeme seçeneğini kullanmak isterseniz, yalnızca ilk kullanımda uygulama üzerine tanımlayacağınız kredi veya banka kartınız ya da İstanbul Kartınız ile ödeme yapabilir ve kartınızı da sisteme kaydederek sonraki siparişleriniz için hiç uğraşmadan anında ödeme sağlayabilirsiniz. Böylece artık cüzdan taşımanıza da gerek kalmadı! Üstelik Getir’in şifreli altyapısı ile buraya kaydettiğiniz kredi ya da banka kartı bilgilerinize, Getir dahil kimsenin erişim yetkisi yoktur ve göremez. Sisteme kaydedeceğiniz kart bilgileriniz, Mastercard’ın ödeme altyapısı olan Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) protokolleri çerçevesinde korunuyor. İlk siparişinizi verdikten sonra kartınızın sisteme kaydedilmesini onaylarsanız, sonraki siparişlerinizi onayladığınız anda, hiç uğraşmadan sipariş tutarı otomatik olarak kartınızdan çekilebilir.

Kapıda ödeme seçeneğini kullanmak isterseniz de sadece Getir Yemek hizmeti üzerinden vereceğiniz “Restoran Getirsin” seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde kullanıma sunuluyor. Diğer Getir hizmetleri için sadece online ödeme kanalını kullanabilirsiniz. Getir Yemek üzerinden vereceğiniz bu siparişlerde, yemeğinizi restorana ait kurye getiriyor ve bu sayede kendilerine ait olan bir pos cihazı üzerinden ücret ödemesini, temassız bir şekilde kapıda yapabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Bedava Exxen Hesapları 

 

Getir Uygulaması Gece Hizmet Veriyor mu?

Getir uygulaması 24 saat çalışmaktadır.

Getir Uygulaması Kaç TL Üzeri Alışverişte Getirme Ücreti Almaz?

60 TL ve üzeri alışverişlerinizde getirme ücreti alınmaz.

Trendyol İadesinde Kargo Ücreti Ödenir mi?

Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu