reklam
Bedava Hesap

Geforce Now Bedava Premium Hesap

Geforce Now Bedava Premium Hesap 2023; Teknolojinin gelişmesi ve sürekli olarak ilerlemesi ile oyun dünyası da ilerlemektedir. Oyun hizmeti olarak kolaylık sağlayan Geforce Now sayesinde yüksek kalitede oyun oynayabilme imkanına sahipsiniz. Daha yüksek teknoloji ve donanım gerektiren yeni oyunları oynamak için her yıl yeni bir ürün satın almamız gerekiyor. Örneğin fazladan bir ekran kartı almadan yeni nesil oyunları maksimum performansla oynamak zordur.  Bu sorunu ve ürünlerin fiyatı dikkate alındığında  Nvidia’ ın  GeForce Şimdi  kuruluş bu sorunu çözdü. ”Üç bulut oyun hizmeti ” olarak tanımlanan GeForce Now, oyuncuların donanımlarının performansını kullanmak yerine bilgisayarlarının donanımı ile oyun oynamak için kullandıkları bir yapı.

Ayrıca GeForce Now premium hesabıyla  bağlantı  kuranlar standart ücret ödemekten kaçıyor. Normalde herhangi bir ödeme yapmadan oynayabilirsiniz ama elbette bazı kısıtlamalarla da karşılaşacaksınız. Bu yüzden, ücretsiz premium hesaplar  birçok oyuncu tarafından aranmıştır.

Bedava Discort Nitro Nasıl Alınır? Discord Nitro Kodları

GeForce Now Nedir?

GeForce Now hesapları  çok meraklı olsa da GeForce Now nedir sorusu özellikle son zamanlarda birçok oyun sever tarafından soruldu. Nvidia tarafından geliştirilen  GeForce Now , oyuncular için harika bir platform olmayı hedefliyor. Pek çok oyun, özellikle günümüz oyunları, bilgisayarda oynandığında yüksek sistem özellikleri talep edebilir. Çoğu oyun sever, sistemleri yeterli olmadığı için bu oyunları oynayamaz. GeForce Now sayesinde merkezi bir sunucuya bağlanılarak satın alınan oyunlar, bilgisayarda kurulu olmasa bile internet hızına göre yüksek kalitede akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.

Başka bir deyişle, GeForce Now  birçok oyunu kurulum yapmadan ana bilgisayar ağı üzerinden oynamanıza izin verirSteam ve Epic Games gibi platformlarda satın alınan oyunlar GeForce Now’da oynanabilir.  

GeForce Now ücretleri temelde iki hesap üzerinden belirlenir. GeForce Now ücretsiz hesabı, kullanıcıları yoğun saatlerde sırada tutar ve sırası gelen oyuncu GeForce Now’da 1 saat boyunca oyun oynayabilir. Bununla birlikte, GeForce Now Premium hesabına sahip oyuncular, kuyruk olmadan veya daha fazla beklemeden istedikleri kadar oyunu oynayabilirler. Tabii ki GeForce Now Premium ücreti ödenmelidir.

GeForce Now Bedava Oyunlar 

Dijital dünyada ürün dağıtımı açısından bu amaca hizmet eden bazı platformlar bulunmaktadır. Diğer hizmetlerle çalışma esneklikleri de talep edilmektedir.

Günümüzde en uygun dağıtım hizmetlerinden biri Steam’dir ve GeForce ile uyumludurBöylece satın aldığınız ürünleri hiçbir ücret ödemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Yopmail Hesapları – En İyi Yopmail Hesapları

GeForce Ücretsiz Üyelik 

Üyelik dışında demo versiyonunu full versiyona çeviren crackleme yöntemi yoktur. Genellikle,  ücretsiz üyelikler ticari amaçlarla yapım şirketleri, sponsorlar tarafından verilirdi. Böylelikle kullanıcı tabanı artacak ve insanlar sisteme daha fazla adapte olacak. Bu olayları kaybederseniz üzülmenize gerek yok. Liste aşağıdadır ve oynayabileceğiniz popüler olanları içeren birini seçebilirsiniz.

Varsayılan bir hesap açarsanız ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ancak, bu tür bir hesapla oyun oynarsanız bazı kısıtlamalar vardır. Özellikle üç aylık denemeyi tamamladıysanız  ücretsiz hesaplar  sizin için oldukça faydalı olacaktır. Birisi oyunları sizden önce ödemiş ve hesaba yüklemiş. Bu, yalnızca bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerektiği anlamına gelir. GeForce Now hesabına dahil olan premium ücretsiz  seçenekte  istenen tüm özellikleri bulacaksınızBu nedenle şifreleri değiştirmeyin ve diğer oyuncuların oyunlardan keyif almasını engelleyin.

GeForce Now Bedava Premium 2023

İşte  2023’e özel  güncel üyelikler.

Bedava Cyberpunk 2077 Hesap ve Cyberpunk Key

GeForce Now Free Accounts 2023

GeForce Şimdi ücretsiz hesaplar 2023 listesini bakabilirsiniz.

 

GeForce Now Oyun İndirmek Gerekli mi?

Hayır çünkü sisteme program üzerinden giriş yapıldığında oyunlar otomatikmen inmiş oluyor.

GeForce Now FIFA Var mı?

Bir çok oyunun bulunduğu sistemde FIFA bulunmamaktadır.

GeForce Now Yaş Sınırı Kaçtır?

13 yaş ve üstü

Yazımızı Puanlamak İster misin?

53 Yorum

  1. varsa banada atın be he olmazmı olur bence he nediyonuz he atın oynayak yani

  2. admin bir hesap gönderirsen mutlu oluru bunlar çalışmıyorda hem sosyal medyadada paylaşırım

  3. Admin şifreler yanlış diyor rica etsem bana bir tane yeni geforce now premium hesabı atar mısın?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu