Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023; Kimi zaman müşteri hizmetleri üzerinden bankacılık işlemlerimizi yaptırabiliyoruz. Garanti Bankası gün geçtikçe müşterisi artan bir banka olarak ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaklaşık 74 sene önce yani 1946 yılında kurulan, ilk adı Osmanlı Bankası olan Garanti BBVA; günümüzde kurumsal, ticari, kobi bankacılığı, yatırım bankacılığı dair bankacılık sektörüne ait tüm sektörlerde faaliyet gösteren bir banka olma özelliği taşıyor.

Ülkemizin yanı sıra Lüksemburg, Kıbrıs ve Malta’da de şubelere sahip olan Garanti Bankası’nın Londra, Şangay ve Düsseldorf şehirlerinde ise birer adet temsilciliği bulunuyor.

2019 yılında Garanti BBVA ismini kullanmaya başlayan Garanti Bankası, her daim müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt vermeye ve kendini bu sektörde geliştirmeye öncelik veriyor.

Genel merkezi İstanbul’un Beşiktaş semtinde olmakla birlikte yurtiçinde toplamda 904 şubeye sahip Garanti BBVA; sunduğu internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetinin yanı sıra Müşteri Hizmetleri ile de tüm müşterilerine 7/24 online destek oluyor.

Bu yazımızda bireysel ya da kurumsal tüm Garanti BBVA müşterileri için Garanti Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, müşteri temsilcisi sayesinde gerçekleştirebileceğiniz temel bankacılık işlemlerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteriler ve bankaya soru sormak isteyen herkes; müşteri hizmetleri numarasını çevirip, merak ettikleri ve akıllarına takılan her konuda hızlıca bilgi edinebiliyorlar.

Müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenlerin 444 0 333 numarasını çevirmeleri gerekiyor.

Alternatif olarak 0850 222 0 333 numarasını çevirerek de müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Özellikle bankada kayıtlı olan numaranız dışında bir numara ile müşteri hizmetlerine bağlanacağınız zaman, bu numarayı çevirmenizi öneriyoruz.

Yukarıdaki numaralardan birini çeviren kişileri ilk olarak telesekreter yani yönlendirme sesi karşılıyor.

Yönlendirme sesi, müşterinin TC kimlik no bilgilerini, banka ya da kredi kartı son 4 hanesindeki rakamları talep ediyor.

Müşteriler, bu tuşlamaları yaptıklarında bazı işlemleri kendileri gerçekleştirebiliyorlar.

Kredi kartı borcu sorgulama, kredi kartı borcu ödeme, şifre değişikliği vb. işlemler; birtakım tuşlamalar doğrultusunda müşteri temsilcisine gerek kalmaksızın müşterinin kendisi tarafından yapılabiliyor.

Aynı zamanda müşteriler, Garanti BBVA resmi sitesi üzerinden internet bankacılığını kullanarak ya da mobil bankacılık yardımıyla da birçok bankacılık işlemlerini kendileri gerçekleştirebiliyorlar.

Mobil bankacılık ile işlemlerinizi internete bağlı olduğunuz her yerden akıllı telefonlarınızı kullanarak, gerçekleştirmek için Garanti BBVA mobil bankacılık uygulamasını akıllı telefonunuza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden de dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2023

Kimi durumlarda özellikle çalıntı, dolandırıcılık ve kayıp hallerinde müşteriler, bankaya gitmeyi beklemek yerine bir an önce durumla ilgili olarak bankayı bilgilendirmek için direk müşteri temsilcisine bağlanmayı istiyorlar.

Gerçekten de kredi kartını ya da banka kartını kaybeden, çaldıran ya da dolandırıcılığa maruz kaldığını düşünen herkesin vakit kaybetmeksizin hizmet aldıkları bankanın müşteri hizmetlerini aramaları, müşteri temsilcisine bağlanmaları gerekiyor.

Çalıntı, kayıp ve dolandırıcılık ihbarı ile kredi ya da banka kartının kullanıma kapattırılması, müşterilerinin maddi kaybının daha da büyümesini önlüyor.

Sizler de yukarıdaki hallerden biri ile karşılaşmanız halinde hiç vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanmalısınız.

Bununla birlikte müşteriler, çoğu zaman banka müşteri temsilcisine hemen bağlanamamaktan ya da hiç bağlanamamaktan da şikayetçi olabiliyorlar.

Bu durum, müşterilerin genellikle hangi tuşlamaları yapmaları gerektiğini bilmemelerinden, bu yüzden de tuşlamalarla zaman kaybetmelerinden kaynaklanıyor.

İşlem ve tuşlama sırasını bilmemek, müşterilerin dakikalarca tuşlamalarla oyalanmasına, hatta aramanın kesilmesine ve sonlanmasına da yol açabiliyor.

Acil durumlarda aramanın sonlanması ya da müşteri temsilcisine bağlanmanın uzaması, müşterileri oldukça gerebiliyor.

Tuşlamalar arasında kaybolmak ve gerilmek istemiyorsanız; telesekreterin size yönelttiği soruya ‘Müşteri hizmetleri’ ya da ‘Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum’ şeklinde yanıt vermelisiniz.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2023

Garanti BBVA müşteri temsilcisine oyalanmadan direk nasıl bağlanabileceğinizi aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • İlk olarak Garanti Bankası müşteri hizmetleri numaralarından birini arayın.
 • Telesekreterin size yönelttiği TC kimlik no ve banka/kredi kartı son 4 hane sorularını akıllı telefonunuzun klavyesinden doğru bir şekilde tuşlayın.
 • Telesekreter yönlendirmesini işittiğinizde öncelikle 1’i, daha sonra 3’ü, son olarak da 5’i tuşlayın.

Arka arkaya 1-3-5 tuşlamalarını yaptığınızda müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Ancak müşteri temsilcisinin yoğun olduğu hallerde müşteri temsilcisine bağlanmak için ortalama 15-25 dakika aramayı sonlandırmadan da beklemeniz gerekebileceğini de hatırlatmak istiyoruz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Yapabileceğiniz İşlemler

Müşteri hizmetlerini arayarak bireysel, kurumsal ya da KOBİ bankacılığına dair her konuda bilgi alabilir, çoğu işleminizi gerçekleştirebilir, uzaktan internet ve mobil bankacılık desteği alabilirsiniz.

Korona virüs salgınının arttığı ve ülkemizde binlerce kişinin ölümüne neden olduğu şu günlerde evlerinizde bankacılık işlemlerinizi müşteri temsilcileri sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Kredi başvurusunda bulunma, başvuru durumunu takip etme vb. kredilere dair işlemler
 • Kredi kartı kullanılabilir limit sorgulama, hesap ekstresi sorgulama, şifre değiştirme, hesap kesim günü değiştirme vb. kredi kartına dair işlemler
 • Vodafone, Türk Telekom, Turkcell, İzsu, TEDAŞ vb. birçok aboneliğe ait fatura borcu ödeme
 • MTV, gümrük vergisi vb. vergi ve ceza ödemeleri
 • Kredi kartına otomatik ödeme talimatı verme
 • Kayıp, çalıntı ve dolandırıcılık ihbarında bulunma
 • Döviz alım, satım, altın alım satım vb. yatırım işlemleri
 • Hisse alım satımı dahil her türlü hisse işlemleri
 • Kurumsal aboneliklere dair bankacılık işlemleri
 • KOBİLERE dair bankacılık işlemleri

Kısacası ‘para çekme’ ihtiyacınız dışındaki tüm ihtiyaçlarınızda ve bankacılık işlemlerinizde Garanti BBVA müşteri hizmetleri numaralarını çevirebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Garanti BBVA müşterisiyseniz; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Telefonu Nedir?

Garanti bankası müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi ile Hangi İşlemi Gerçekleştiremezsiniz?

Müşteri temsilcisi ile hemen hemen tüm sorunlarınıza çözüm getirebilirken para çekme ile ilgili işleminizi gerçekleştiremezsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açıktır?

7/24 çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu