Teknoloji Haberleri

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları

Fotoğraftan Nesne Silme Uygulaması Ücretsiz

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları; Kimi zaman en güzel fotolarınızı bozan unsurlar olabiliyor. Sevdiğiniz fotoğraflarda istemediğiniz görüntüler bazen can sıkıcı da olabiliyor. En güzel fotoğraflarınızın bir kenarında seni huzursuz eden bir nesne ya da arka planda istemediğiniz kişiler mi var? İşte imdadınıza yetişecek olan en iyi fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları!

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları

Bir heyecanla çektirdiğiniz fotoğraflara istemediğiniz davetsiz bir misafir girip fotoğrafın istediğiniz gibi olmasını engeller. Ancak bu tür durumlara karşı geliştirilen pek çok uygulama sayesinde, profesyonel bir photoshop bilgin olmasa dahi, oldukça kolay bir şekilde istemediğiniz nesneleri ve insanları en güzel anılarınızda çıkarabilirsin. Çok özenle, oldukça da mükemmel bir fotoğraf çekmiş olabilirsin; ancak tam fotoğrafı çektiğin esnada orada olmasını istediğin bir nesne ya da kişi aniden kadrajına girmiş ise istediğin zaman oradan kaldırarak istediğin mükemmel fotoğrafa kavuşabilirsin.

Eski zamanlarda bunun için iyi bir photoshop programına ve bu programı kullanma becerisine ihtiyacın varken, artık bu detayları temizlemek oldukça kolaylaştı. Özellikle de cep telefonuna ya da tablet bilgisayarına bile indirerek kullanabileceğin mobil uygulamaların yaygınlaşmasıyla birlikte, kadrajınıza giren ve istemediğiniz ögeleri sadece birkaç adımda fotoğraftan çıkarabilirsin. En İyi Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları ile alacağın küçük destekler sayesinde istediğin fotoğrafı çok daha mükemmel hale getirme şansına sahip olabilirsin.

Fotoğraftan Nesne Silme Uygulaması Ücretsiz

Senin için hazırladığımız bu yazımızda, istediğin zaman, direk olarak cep telefonundan yaptığın çekimlerde, istemediğin nesneleri ve insanları fotoğraflardan kaldırmak silmek için kullanabileceğin en iyi uygulamaları araştırdık. Sen de bu uygulamaların hangileri olduğunu bilmek istiyorsan ve programlar hakkında bilgi almak istersen, senin için hazırladığımız detayları yazımızın devamında bulabilirsin. Bu uygulamaları ister cep telefonuna istersen de tablet bilgisayarına yükleyerek istemediğin kişiler ya da nesneleri fotoğraftan silebilirsin. Bu uygulamaların pek çoğu ücretsiz olmakla birlikte, ücretli versiyonlarında daha fazla özellikleri de açarak kullanabilirsin.

Burada paylaştığımız uygulamaları sadece istemediğin nesneleri ya da insanları fotoğraftan silmek için değil, bunun yanında cep telefonundan çektiğin fotoğrafları daha da iyi hale getirmek için kullanabilirsin. Bu sayede fotoğraflarını düzenlemek, renklendirmek, istediğin filtreleri uygulamak ve kaliteyi çok daha üst düzeye çıkarmak için istediğin uygulamaları aşağıda bulacaksın. Bu yazımızda fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

fotoğraftan nesne silme uygulamaları 2022

Fotoğraftan Nesne Silme Snapseed

Artık hemen hemen herkesin cebinde en az 1 tane olan cep telefonu üzerinden sık sık fotoğraflar çekerek paylaşıyoruz. Ama çok özenerek çekindiğimiz fotoğraflara birden istemediğimiz kişiler ya da nesneler girerek manzaramızı ve arka planımızı bozabilir. Biz çok iyi bir poz yakalamışken bu tür pürüzler nedeniyle fotoğraflar çöp olamayacak! Artık fotoğrafın arka planında istemediğin kişileri ya da nesneleri kaldırabileceksin.

Senin için, internet üzerinde en iyi fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları arasında önerilen uygulamalardan birisi Snapseed oluyor. Bu uygulama üzerinden fotoğraftan nesneleri ve insanları ücretsiz bir şekilde kaldırarak fotoğraflarını güzelleştirebilirsin. Çektiğin fotoğrafların kalitesini daha da üst seviyeye çıkarmak ve mükemmel bir fotoğraf albümü oluşturmak için çok iyi bir araç sağlıyor. Hem kullanabileceğin filtreler ve dokular hem de resimleri üst üste getirerek ve renklendirerek, photoshop bilginiz olmasa dahi çok üst düzey fotoğraflar elde edebilirsin.

Fotoğraftan İnsan Silme Uygulaması Ücretsiz

Fotoğraf düzeltme araçları sayesinde, fotoğrafta görünmesini istemediğiniz ve arka planda çıkan insanları kolaylıkla kaldırabilirsin. Fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları arasından istediğini indir ve fotoğraflarını hemen düzenlemeye başla. Düzenleme işlemi için de istediğin resmi açarak silme seçeneği seç; ardından da parmağınla fotoğraftan silmek istediğin nesneyi ya da insanı hassas bir şekilde seçerek kolaylıkla kaldırabilirsin.

Resim üzerinde bütün düzenlemeleri yaptıktan sonra da resmi dışa aktararak istediğin gibi paylaşabilirsin.
İstediğin resmi rötuşlamak ve resimde göze batan nesneleri ve insanları silmek için, fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları arasından Photo Retouch uygulamasını da kolaylıkla kullanabilirsin. Sadece saniyeler içinde, bir fotoğraftan istemediğin nesneleri ve insanları, hiç bozulma olmadan çıkarabilirsin. Bunun için, uygulamayı açtıktan sonra “Nesneleri sil” seçeneğine tıklaman ve fotoğraftan silmek istediğiniz ögeyi seçerek değişiklikleri uygulaman yeterli!

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme, PP Resmini Büyütme

Fotoğraftan Nesne Silme Sitesi

Kullanımı oldukça basit olan fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları sayesinde fotoğrafçılık yeteneğini bir başka seviyeye çıkarabilirsin. Ayrıca bu uygulamaların, fotoğrafları hızlı onarım, ögeleri klonlama ve fotoğraftaki filigranları kaldırma gibi ek özellikleri sayesinde çok daha kişisel fotoğraflar oluşturabilirsin. Ayrıca düzenlediğin fotoğrafları tek bir tuşla, direk olarak sosyal medya hesaplarından da paylaşabilirsin.

Özellikle Retouch uygulaması sayesinde, çok güzel araçlara sahip olabilir; fotoğraflarındaki ögeleri klonlayabilir, istemediğin nesneleri kolay bir şekilde silebilir ve fotoğrafınızdaki küçük detayları oldukça kolay bir şekilde düzeltebilirsin. Uygulama üzerinden resimlerinize filtre ve efekt ekleyebilir ve özel bir formatta fotoğraflarınızı kesebilir; istersen de fotoğrafın arka planını sadece saniyeler içinde değiştirebilirsin.

Instagram’da Kapalı ve Gizli Hesapları Görme Uygulamaları

Fotoda Gölge Silme Uygulaması

İnternet üzerinde bulabileceğin ve kullanımı da tamamen ücretsiz olan pek çok fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamaları sayesinde fotoğraflarını istediğin gibi düzenle ve paylaş! Çektiğin en özel fotoğraflardan istemediğin nesneleri ve kişileri silmek için kullanabileceğin en iyi uygulamalardan birisi de Photoshop Express’tir. Uygulamayı kullanarak fotoğraflarını özelleştirebilir ve inanılmaz sonuçlar elde edebilirsin.

Sen de en çok istediğin fotoğraflarını düzenlemek, fotoğraflarına çeşitli efektler eklemek, filtreler uygulayarak düzenlemek ve en değerli anlarını çok daha da iyi hale getirmek için fotoğraftan insan ve nesne silme uygulamalarından istediğini indirerek kullanabilirsin. Fotoğraflardaki gürültü ve titreşimleri ortadan kaldırın; perspektifi ayarlayın ve tabii ki istenmediğin nesneleri de ortadan kaldırarak anılarınızı saklayın!

 

Photoshop Express Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Retouch Uygulaması Ücretli midir?

Ücretlidir.

Snapseed Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu