Teknoloji Haberleri

Fortnite Aimbot Wallhack Hilesi

Fortnite Hileleri Güncel

Fortnite Aimbot Wallhack Hilesi; Sanal oyun oynama furyası tüm dünyayı etkisi altına almıştır diyebiliriz. Son zamanlarda hızla yükselişe geçen ve ilk tercih edilen oyunlardan biri de Fortnite olmuştur. Dünyanın en çok sevilen bilgisayar oyunlarından birisi olan Fortnite oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan Fortnite Aimbot Wallhack Hilesini merak edenler için bütün detayları paylaşıyoruz.

Bedava Pubg Mobile Hesapları (Yenilendi)

Fortnite Aimbot Wallhack Hilesi 2023

Sen de Fornite oyununa bayılıyorsan ve oyunu hileli olarak oynayarak daha keyifli zaman geçirmek istiyorsan, senin için hazırladığımız bu yazımızda Fortnite aimbot wallhack hilesi için sorularının cevabını bulacaksın. Sonrasında da oyunu ister hileli istersen de normal şekilde oynayarak oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin.

Epic Games üzerinden Bedava Oyunlu Epic Games Hesapları sayesinde indirilmeye başladığı günden beri ülkemizde oldukça tutulan ve milyonlarca oyun sever tarafından da sevilmeyi başaran Fortnite oyununun keyfini çıkarmak ister misin?
Aslında çoğu oyuncunun PUBG ile kıyasladığı Fortnite oyunu, pek çok kişi tarafından sevilmeyi başardı ve kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından indirilerek oynanmaya başlandı. Fornite oyununu oynarken, Fornite aimbot wallhack hilesi sayesinde oyunu daha seri bir şekilde oynayabilir ve kendin için çok daha zevkli hale getirebilirsin. Ayrıca bazı hileleri kullandığından oyunda ban cezası alırken, bazı hileleri kullandığın zaman ban yeme olasılığın çok çok düşük oluyor.

Fortnite Hileleri Güncel

Fornite aimbot wallhack hilesinin diğer hilelerden farklı olarak, sadece kendi için üretilmiş bir yükleme programının olması kendi loader’i üzerinden yüklenerek ekstra bir program kurulumuna da ihtiyaç duymaması büyük kolaylık sağlıyor. Sen de sadece loader’ini indirerek oyuna kolay bir şekilde enjekte edebilirsin. Fornite hilelerini sorunsuz bir şekilde indirip ve Bedava Fortnite Hesaplar (Güncel Liste) birisini kullanarak hilenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsin.

Hileleri kullanırken de bazı tuşlara ihtiyaç duyabilirsin. Örnek vermek gerekirse F1 tuşuna bastığın zaman “Aim mode toggle” aktif olurken, F2 tuşuna bastığın zaman da “Auto shoot rage toogle” aktif oluyor; bunları da istediğin zaman kısayol olarak kullanma şansın bulunuyor. Ayrıca PageUp/ PageDown tuşlarına bastığın zaman da “Aim speed to target” hızlanıyor veya yavaşlıyor.

Fortnite aimbot wallhack hilesi kullanırken Normal Up/Down tuşlarına bastığın zaman da “Aim fow size” artar veya azalırken normal Left/Right tuşlarına bastığın zaman da “View fov” değişiyor. Home tuşu “Head Only aim”i aktif hale getirirken End tuşu da “turn off loot and weapon esp” özelliğini düzenliyor.

fortnite hileleri: fortnite aimbot ve diğer hileler

Fortnite Hile Bedava Güncel Hileler

Fornite aimbot wallhack hilesini aktif hale getirmek için hileyi bilgisayarına indir ve hemen oyun lobisinden çalıştır. Sonrasında da istediğin gibi kullanmaya başlayabilirsin. Fortninye 3. Sezon 3. Bölüm’ün “Takılmaca” ismi ile piyasaya sürülmesinden sonra oyun severlerin ilgisi daha da artmaya başladı. Fortnine yeni bölümde ada, tamamen büyük bir parti alanına dönüştürüldü. Adada bulunan Gerçeklik Şelalesinden atlayabilir; etrafta dolaşan hayvanlardan istediğinin üstüne binebilir ve ekipçe büyük yolculuklara çıkabilirsin.

Yeni bölümle birlikte haritaya eklenen güncel silahları toplayarak yepyeni bir oyun deneyimi de seni bekliyor. Fortnite 3. Sezon’da istediğin gibi Takıl ve istediğin gibi eğlen! Etrafta bulunan Fortnite mantarları da bol bol göreceksin. Adada bulunan Gerçeklik Ağacının büyümesi ile birlikte yeni bir bölge daha ortaya çıktı ve ismi de yukarıda belirttiğimiz gibi Gerçeklik Şelalesi oldu. Burada da bol bol zıplatan mantarları göreceksin.

Bedava Cyberpunk 2077 Hesap ve Cyberpunk Key

Fortnite Hile 2023

Fortnite 3. sezon 3. bölümde yer alan Zıplatan Mantarlar, mor ağaç ormanı içerisinde yer alıyor. Muhteşem bir çevre detayının eklendiği bu bölümde istersen bitki örtüsünün güzelliklerini inceleyebilir; şelalelerde yüzebilir; mağaraları gezerek seni bekleyen sürpriz ganimetleri bulabilir veya gayzerlerde bekleyerek suyun seni havaya fırlatmasını sağlayabilirsin. Peki haritadaki Vantuzlu Topu da keşfetmeye hazır mısın?

Fortnite yeni sezonda bekleyen Vantuzlu Topu bularak biraz hızlanmaya ne dersin? Fornite aimbot wallhack hilesi kullanarak oyuna giriş yaptıktan sonra eskiden beri bir efsane olan Vantuzlu Topu bulmalısın. Bu sayede etrafta istediğin gibi yuvarlanabilir ve vantuz etkisiyle yüzeylere yapışarak ilerleyebilirsin. Ancak sadece eskideki gibi yuvarlanmakla bitmiyor; 3. sezon yeni bölümün ruhuna uygun olarak düzenlenmiş Toplu Tren Yolculuklarına katıl ve orada da eğlencenin dibine vur!

Fortnite V-Papel Hilesi

Fortnite’ın yeni bölümünde bulabileceğin Hayvan Binekler sayesinde istediğin hayvanın sırtına binerek etrafı gezebilirsin. Oyunda hızlı olmak için sadece Vantuzlu Topu değil, hayvan binekleri de kullanabilirsin. İstediğin zaman etrafta boş dolaşan kurtlara ya da yaban domuzlarına binerek de gezebilirsin. Üstelik savaşmak için hayvandan inmene de gerek kalmıyor! Binek üstündeyken de Fortnite aimbot wallhack hilesi sayesinde ateş etme şansın bulunuyor; sakın ıskalama!

Peki etrafta bulunan Gerçeklik Tohumu Kabuklarını da gördün mü? Fortnite 3. sezon 3. bölümde, Gerçeklik Ağacından Gerçeklik Tohumu Kabukları dökülüyor. Bu tohumlardan birisini alarak toprağa ekebilir ve gerçeklik fidanı yetiştirebilirsin. Her maç geçtikçe de bu fidan aynı yerde büyümeye devam edecek. Fidanın otlarını temizledikçe de seni bekleyen sürpriz ganimetleri kazanabilirsin. Bu yüzden Fortnite aimbot wallhack hilesi ile girdiğin her maçtan sonra fidanının otlarını temizlemeyi unutma!

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Fortnite Hile Nasıl Yapılır?

Fortnite yeni sezonda seni bekleyen silahlardan da haberdar mısın? Yeni sezon ile birlikte gelen yepyeni silahlar sayesinde atış yeteneklerini daha iyi gösterebilir ve mücadelenin kazananı sen olabilirsin! Ayrıca hem kısa hem de uzun menziller için gelen ayrı ayrı silahlar arasında Çekiç Taarruz Tüfeği en işe yarayanı da diyebiliriz. Çünkü istediğin zaman düşmanına sert darbeler indirebilir ve Fortnite aimbot wallhack hilesi ile kazanan sen olabilirsin!

Fortnite 3. bölüm: 3. sezondaki Savaş Bileti sayesinde farklı tarafları bir araya getir ve yapbozun her parçasını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Ayrıca unutma! Fortnite aimbot wallhack hilesi ile sezonda ilerleme kaydettikçe dünya çapında herkesin bildiği ünlü arkeolog INDİANA JONES’u açma fırsatı da seni bekliyor!

 

Fortnite Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Fortnite İnternet Olmadan Oynanır mı?

Hayır oynanmaz.

Fortnite Mobil Oyun Yaş Sınırı Nedir?

En az 18 yaşında olmak gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu