Teknoloji Haberleri

FM 22 Mobile En İyi Taktikleri

Football Manager 2022 Mobile En İyi Taktik

FM 22 Mobile En İyi Taktikleri; Sanal oyunlar günümüzde hemen hemen herkes tarafından ilgiyle oynanmaktadır. Futbol severlerin en başta tercih ettiği oyunlardan biri de FM 22 Mobile dır. Mobil oyunlar arasında, kendi kategorisinde başı çeken oyunlardan birisi tabii ki FM 22 Mobile oyunu oldu. Sen de eğer iyi bir oyuncu olmak için FM 22 Mobile en iyi taktikleri arıyorsan doğur yerdesin!

En İyi Film İndirme Siteleri

FM 22 Mobile En İyi Taktikleri

Aslında orijinal Football Manager PC sürümünün mobile uyarlanmış hali olan FM 22 Mobile oyunu, bilgisayar oyunu oynayanların az da olsa dışladığı ve gerçek oyun keyfine yakışmadığını düşündüğü bir kategoridir. Ancak bu tür düşüncelere girmene hiç gerek kalmadan ve dışlanmış hissetmeden güzel bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan FM 22 Mobile en iyi taktikleri burada bulacaksın. Ayrıca mobil futbol oyunlarını seviyorsan Pes 2021 Mobile Promosyon Kodları (Yeni Güncel Kodlar) da deneyebilirsin.

FM Mobile 22 oyununda daha iyi olmak istiyorsan ve güncel bir taktik bulmak istiyorsan size yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü FM 22 Mobile en iyi taktikleri içerisinde 3lü savunma ve 4lü savunma başta olmak üzere pek çok farklı taktiğe dair bilmeniz gerekenlere değinmek istiyoruz. Futbol oyununda taktik dizilimin ve oyun içi stratejinin her şey olduğu FM 22 Mobile oyununda sen de güzel bir oyun stratejisi kurabilirsin.

Football Manager 2022 Mobile En İyi Taktik

FM 2022 Mobile oyununda en az kullanılan taktiklerden birisi üçlü savunma taktiğidir. Takım mentalitesinin, ön planda olduğu, her oyuncunun takıma katkı sağlaması gerektiği 3-4-3 taktiğinde özellikle oyun alanını daraltarak daha atak bir strateji kurabilirsin. Ancak özellikle ofansif 3-4-3 taktiğinde takım içerisinde kreatif oyunculara sahip olman gerekiyor. Eğer bu taktiği kullanıyorsan ama yaratıcı bir oyuncun yoksa maalesef oyun sırasında büyük eksiklik ve zorluk yaşayabilirsin.

Ama tam tersinde yaratıcı oyuncuların ne kadar fazla ise bu taktikte o kadar güzel ve başarılı hücumlar gerçekleştirebilirsin. Bu sayede rakiplerinin defans hattını zorlayabilir ve oyunları rahatlıkla kazanabilirsin. 3-4-3 taktiğinde oyun genişliğini mümkün olduğun “Dar” tutmalısın. Oyun temposu “Hızlı” olmalı ve en önemlisi de yaratıcı özgürlük “Özgür” olarak ayarlanmalıdır. Eğer bilgisayar oyunları seviyorsan da Bedava Fifa 22 Hesapları alarak deneyebilirsin.

football manager 2022 mobile – bilgisayar oyunu – ios/android – resmi site

FM 22 En İyi Taktik

3-4-3 taktiğinde savunma çizgisin “İleride” tutmalı ve oyuncuların müdahalelerini “Normal” olarak düzenlersen hücum katkısı daha fazla olur. Ofsayt taktiğini de “Yok” olarak ayarlayabilirsin. Zaman geçirmeyi de kapatabilirsin. Çünkü bu taktikte hücum oyunu oynadığın için zaman geçirmeye vakit yok 🙂 Pasa dair her şeyi de “Karışık” olarak ayarlayarak oyuncularının yeri geldiğinde yeteneklerini sergilemesini sağlamalısın.

FM 22 Mobile en iyi taktiklerinde, 3-4-3 taktiğinden sonra en çok kullanılan taktiklerden birisi de 4-2-3-1 taktiğidir. En eski taktiklerden birisi olan 4-2-3-1, pek kimse tarafından bilinmese de güzel bir oyun sistemi kurguladıktan sonra bu taktikte başarısız olmak oldukça da zor oluyor. Özellikle hücum hattında birkaç iyi oyuncu ve ayağı iyi bir santrforun da varsa, hem savunmada güçlü kalarak çok zor gol yer; hem de iyi bir hücum hattı ile adete gol makinesine dönüşebilirsin!

FM 22 Mobile Taktikleri 4lü Savunma

Oyunda henüz yeni yeni yükselmeye başladıysan ve alt liglerde mücadele ediyorsan, 4-2-3-1 taktiği ile başarı şansın daha da yüksektir. Bu taktiği kullanarak üst liglere doğru tırmanmaya başlayabilirsin. Bu taktikte en iyi mantalite seçimi “Hücum” olmalı ve oyun genişliğini “Dar” olarak seçmelisin. Tempo “Normal” olarak seçilmeli, Yaratıcı özgürlük “Dengeli” olarak biraz daha garanti ve takım oyunu kurgusu tutturmalısın.

Savunma çizgisi “Dengeli”, müdahaleler “Normal” ve Ofsayt taktiği de “Yok” olarak seçilerek daha stabil bir oyun hattı tutturmalısın. Oyun içerisinde zaman geçirme “Yok” olarak seçilmeli ve pasa dair her şey “Kısa” olmalıdır. Çünkü bu taktik sağlam bir hücum hattı gerektirdiği için topu daha çok kendi ayağında tutmalı ve garanti paslarla oynamalısın. FM 22 Mobile en iyi taktikleri ile mobil oyunlar içerisinde en popüler futbol oyunları arasında ilk sıralarda gelen FM 22 Mobile oyununda keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.

Bedava Pepsi Kodları

FM 22 Kaybetmeyen Taktikler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyun dünyası da kendisini geliştirerek futbolsevere keyifli oyun sunan FM 22 mobile oyununda daha fazla oyun kazanmak için FM 22 Mobile en iyi taktiklerinden birisini kullanabilirsin. Oyun içerisinde çok büyük güncellemeler ve güzel değişiklik gelmesi ile birlikte oyun içerisinde kullanılan taktikler de büyük bir öneme sahip oldu. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da FM 22 Mobile en iyi taktiklerini paylaşarak başarıyı getirmek istiyoruz.

Oyunda kurduğun kadronun yanı sıra, güzel bir FM 22 Mobile en iyi taktikleri kurguladığın zaman başarı senin yanında olacak. Ancak şu da bir gerçek ki her kullandığın taktik için de uygun oyuncular seçmelisin. Eğer oyuna yeni yeni başlıyorsan ve çok fazla bütçen yoksa da elinde var olan kadro ile FM 22 Mobile en iyi taktiklerinden birisini kullanmalı; rakiplerinin önüne geçmelisin.

FM 22 Mobile Oyun ıcı Editör

Seninle paylaştığımız FM 22 Mobile en iyi taktikleri ile birlikte takımını çok daha iyi bir seviyeye taşıma şansına sahip olabilirsin. Ayrıca liglerde başarı elde ettikçe kupa koleksiyonunu da geliştirebilirsin. Şunu da söylemek gerekiyor ki her oyunda aynı taktik de bazen işe yaramayabilir. Çünkü rakibinin diziliş tarzı da burada önemli bir paya sahip oluyor. Her karşılamaya öncesinde küçük bir hazırlık yaparak rakibinin taktiğine karşı taktik kullanabilirsin.

Oyun içerisinde hemen hemen her rakibine özel olarak bir taktik istiyorsan da 4-2-3-1 taktiğini deneyebilirsin. Çünkü bu taktik ile hem savunma oyuncularının yerleşimi yerinde oluyor hem de hücum hattını da güçlü tutabilirsin!

 

FM 22 İOS Kaç TL?

Fiyatı 109,99 TL’dir.

FM 22 Android Kaç TL?

Fiyatı 89,99 TL’dir.

Dijital Oyunlarda Genellikle Belirtilen Yaş Sınırı Nedir?

18

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu