Fiyatı Nedir

Faturasız Hat Fiyatları (GÜNCEL FİYATLAR)

Faturasız Hat Fiyatları; Genel fiyat artışlarından mobil iletişim sektörü de nasibini almıştır. Böylece Son yapılan zamlarla birlikte faturalı ve faturasız hat fiyatları değişkenlik göstermiştir. Ülkemizde aktif olarak hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat fiyatlarını sizler için araştırdık. Farklı fiyat tarifeleri ile satılan faturasız hat fiyatları inceleyerek sim kart satın alabilirsiniz.

Faturaları hatların aksine ücretli olarak satılan faturasız hatlar halen ülkemizde çok fazla talep görmektedir. Yüksek fatura ödemek istemeyen ne harcadığını bilmek isteyenlerin ilk tercihi olan faturasız hat almak için kimliğiniz ile her hangi bir operatöre başvuruda bulunmaz yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat fiyatları ne kadar, en uygun sim kart fiyatları nelerdir hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell İkinci El Telefon Alma ve Satma

Faturasız Hat Ücretleri 2023

Faturasız hat ücretleri 2023 yılında liste fiyatları bölgesel olarak değişiklik gösterebilir. Yeni faturasız hat alımında seçim yaparken hoş geldin kampanyası ile beraber verilen sim kartlar tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Faturasız sim kart ile beraber hattınıza yüklenecek bedava TL ve bedava internet sayesinde faturasız hat fiyatı oldukça cazip olacaktır.

Sizlere güncel olarak Turkcell, Voadafone, Türk Telekom ve Bimcell hat fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Özellikle son günlerde Bimcell hat fiyatlarının uygun olması ve hattınza yüklenen hediyeler ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Hat Ne Zaman Açılır? Kaç Günde Aktif Olur?

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell faturasız hat ücreti bayilerde en az 440 TL ile satışa sunulmaktadır. Bölgesel olarak fiyat değişikliğine uğrayan Turkcell hat fiyatları 450 – 500 TL arasında satılmaktadır.

Türkcell Faturasız Hat Fiyatları 2023

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone faturasız hat sahibi olmak istiyorsanız Vodafone bayilerinden satın alacağınız sim kart için ortalama 2023 Yılında 490 TL  bir ücret ödemeniz gereklidir. Genelde Vodafone mağazaları kendi fiyatlarını belirlediği için fiyat değişikliği görülebilir.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom faturasız hat fiyatı ise 190TL’den satışa sunulmaktadır.  Yeni sim kart alımlarında ilk ay hoş geldin hediyesi olarak hattınıza ücretsiz konuşma paketi ve bedava internet yükleyen Türk Telekom mağazalarından sim kartınızı kimliğiniz ile beraber hemen satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Bimcell Hat Ne Kadar 2023

Bimcell hat ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse Bimcell hat fiyatı 2023 yılında 350 TL ile satışa sunulmaktadır. En düşük ücretli ile alabileceğiz faturasız bimcell hat ücreti 150 TL ödedikten sonrası hattınıza hoş geldin hediye olarak 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Hat Fiyatları 2023

Sizlere bu yazımızda Güncel faturasız hat fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Aldığım Hat Ne Zaman Açılır?

Yeni alınan hat ortalama en fazla 24 saat içerisinde aktifleşmektedir.

Hat Taşıma İşlemi Kaç Gündür?

Hat taşıma işlemleri yasal olarak 4 gün süremektedir.

Vodafone Konuşma Ücreti Dakika Başı Ne Kadar?

1,88 TL

8 Yorum

 1. Kira’ya %25 sınırı konuyor
  Ama GSM hatlarına hiçbir sınır yok.
  Aralarında anlaşarak istedikleri gibi at oynatabilirler
  Halktan da en küçük bir tepki yok maalesef.

 2. bimden 150 tl ye alın zamanla diğer hatlara geçiş yaparsınız beğenmezseniz 500 vermekten iyidir.

 3. Bunun dogrusu hatti alirsin kullandigin kadar odersin
  Kesinlikle ve kesinlikle Ptt nin ucretsiz hat dagitmasi gerekir. Ptt beyenneyende ozele firmalrda parasiyla konussun

 4. Hem hatanızı satın hemde kendinize yeni musteri kazanin birde bi hat 550 tl ohh ne guzel bi dunya…

 5. Hayir bu sim kartlar avrupada sokaklarda dağıtılırken bizim ülkemizde bu kadar pahalı olması doğru mu? Sokaklarda derken baya marken önlerinde senetlerin içerisine 1000 lerce kart var al kontör yükle kullan

 6. Merhaba acaba vodafone online üzerinden faturalı hat alsak ve tabii seçilen paketlerin taahütsüz fiyati 50 tl den başlıyor ve 30 günden önce faturasıza geçemiyorsunuz. Bu durumda taahhütten de vazgeçileceği için toplamda 100 tl ödemiş oluyoruz. Hem de 2 ay bol bol paket kullanmış oluyoruz ve 100 tlye daha ucuza gelmiş olur mu. Gerçi diğer vergileri de var bunların ama.

  1. 2 ay öncesi bedavaydi şimdi neden 500 TL bu firmaların hepsi anlaşmalı kimse hat almasin bakın nasıl ucuzluyor yani mecbur sunuz demeye getiriyolar

   1. Mecbursun ama. Devlet bunları boşuna mi tekellestirdi? Boşuna mi piyasaya başka bir operatör sokmuyorlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu