Teknoloji Haberleri

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) Hileleri

Ets2 Para Hilesi Programsız

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) Hileleri; Bilgisayar oyunları hemen hemen her yaş grubundan insanın  ilgiyle oynadığı oyunlardır. Macera oyunlarının başında gelen ve günden güne kullanıcısını arttıran oyunlardan biri de Euro Truck Simulator 2 oyunudur. Hepimizin oynamaktan bıkmadığı ve adeta kendi dünyamızı bulduğumuz bilgisayar oyunlarının başında Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) geliyor. Bu yazımızda da Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hilelerini seninle paylaşıyoruz.

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) Hileleri

Bilgisayar oyunları arasında her zaman yerini almış olan ve başlı başına tam bir macera olan Euro Truck Simulator 2 oyunumuza biraz da eğlence eklemek için küçük hileler kullanmak isteyebiliriz. ETS 2 oynarken kullanabileceğimiz hileler arasından özellikle de Ets2 Para Hilesi Programsız yapmak fazlaca merak ediliyor. Sen de Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hileleri kullanarak devasa bir taşımacılık şirketi oluşturabilirsin. Bedava Oyunlu Steam Hesapları alarak da oynayabileceğin ETS 2 hileleri için yapman gerekenleri aşağıda paylaşıyoruz.

Yıllardır, masa başında uzun yol tır şoförü yetiştirme misyonunu üstlenen ve dünyadaki taşımacılık ağının büyük destekçisi olan Euro Truck Simulator 2 oynarken bir oyun oynuyormuş gibi değil, gerçek hayatta taşımacılık yapıyor gibi oyunla bütünleşiyoruz. Oyunun ücretli olmasından kaynaklı kimi zaman para vermek istemediğimiz anlarda da imdadımıza Bedava Steam Cüzdan Kodları (YENİ LİSTE) yetişerek oyun keyfimizi artırmak için yardımcı oluyor. Oyunun içerisine girdiğimiz zaman da ister şehirler arası, istersek de ülkeler arası bir yolculuğa başlayarak yollara düşüyoruz. ETS 2 maceramızı daha da hareketlendirmek ve çok daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak için Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hileleri tam bize göre!

ETS2 Para Hilesi Programsız

Sen de taşımacılık filonu daha hızlı büyütmek istiyorsan ve Ets2 Para Hilesi Programsız yapmak istiyorsan detayları yazımızda bulabileceksin. Özellikle sabırsız ve hızlı gelişmek isteyen oyuncular için araştırılan ETS 2 hileleri sayesinde oyunun daha başlarında istediğin kadar para bulabilir ve en iyi tırlarla oyuna başlayabilirsin. Tabii ki kullandığımız tırın hem kalitesi hem de görselinin güzel olması bizi oyuna daha çok bağlıyor. Bunun için de en kolay yolun Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hilelerinden geçtiğini biliyoruz.

Online oyunlarda değil de kendi bilgisayarınız üzerinden Single Player modunda oynadığınız zaman diğer oyuncuları etkilemeyecek şekilde hile kullanmak isteyenler bu adımları takip edebilir. Oyuna sıfırdan başlıyorsan ve filonu hızlı bir şekilde geliştirmek, büyütmek, oyunda taşımacılığı istediğin gibi yönetmek istiyorsan Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hileleri arasından ETS 2 para hilesi kullanmak isteyebilirsin.

euro truck simulator 2 on steam

ETS 2 Para Hilesi Kodu

Bunun için de şu adımları takip edebilirsin:

İlk önce bilgisayarındaki Belgelerim klasörü içerisindeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü aç. Buradaki config dosyasını bulman gerekiyor. Dosyayı açtıktan sonra da CTRL + F tuşu ile arama yaparak “uset g_console” yazısını bul. Buradaki komutun karşısındaki değeri “1” olarak ayarlamalısın.

Komutu değiştirdikten sonra dosyayı kaydedersen hileleri aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsin. Oyunu çalıştırdıktan sonra oyundaki console ekranını açmak için klavyeden ESC tuşunun hemen altındaki tuşa basman gerekiyor. Açılan console ekranına da istediğin hile kodunu yazarak oyundaki serüvenine başlayabilirsin.

Kısa, Komik, Şekilli Oyun Nickleri

ETS 2 Seviye Hilesi Programsız

ETS 2 seviye hilesi programsız yapmak için de yukarıda anlattığımız gibi oyunun console modunu aktif hale getirmene gerek duyuyor. Sonrasında da console ekranına gerekli şifreyi yazarak istediğin şifreyi aktif hale getirebilirsin. Bu aşamada da yazımızın devamında senin için paylaştığımız şifrelerden ihtiyacın olanı kullanabilirsin. Paylaştığımız kodlar arasında bazı kodlar hile olmasa da bilgi aktarımı da yapıyor. ETS 2 hileleri programsız çalıştırmak için consol üzerinden istediğin işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Burada ihtiyaç duyacağın Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hilelerini sadece oyunda daha hızlı gelişmek için değil, çeşitli oyun içi bilgileri almak için de istediğin gibi kullanma şansına sahip olabilirsin. ETS 2 oynarken hızlı bir şekilde para ve tecrübe kazanmak için programsız hilelerin yanında Cheat Engine programını da kullanabilirsin. Bu şekilde ETS 2 hilesi yapmak biraz daha zor bir yöntem olsa da yine istediğin gibi para ve tecrübeye sahip olabilirsin.

ETS 2 Hile Kodları Güncel

Şirketinize rastgele sürücü ekler: cheat driver
Dünya hariştasını açar: edit
Şirket verilerini gösterir: cheat company
Şirket ratinglerini değiştirir: cheat rating (0-23)

Bilgisayar bilgilerini gösterir: sys_info
Ana menüye döner: exit
Oyundan çıkmanızı sağlar: quit

Polisleri kaldırır: g_police 0
Polisleri getirir: g_police 1
Trafiği yok eder: g_traffic 0

Trafiği getirir: g_traffic 1
Zamanı değiştirir: g_get_time XX
FPS’i gösterir: g_fps

Kamerada serbest dolaşımı aktif eder: g_flyspeed
Oyunu hızlı kaydeder: save
VSync kapatır/açar: r_vsync
Oyun hızını değiştirir: warp XX

ETS 2 Hileleri Cheat Engine

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hileleri Cheat Engine ile yapmak istiyorsan ilk önce Cheat Engine programını bilgisayarına indirerek kurman gerekiyor. Sonrasında da programı çalıştırarak açılır pencerenin sol üst tarafında yer alan arama butonuna tıklamalısın. Burada, bilgisayarına yüklü olan programlar arasından Euro Truck Simulator 2 oyununu seçmelisin. Ardından, “First Scan” yazan kısma oyunda şu an sahip olduğun para miktarını yazmalısın. Para miktarını yazan yeri bulduktan sonra da karşına çıkacak olan sonuçların tamamını seçerek sağ tıklayın ve “Value” değerini seçin.

Buradaki değere oyunda sahip olmak istediğin para miktarını yazarak değişiklikleri kaydedin.

Son olarak da Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) hileleri için yaptığın değişikliklerin kaydedilmesi ve oyuna yansıması için de ETS 2 oyunda herhangi bir menüye girip geri çıkmalısın. Artık istediğin para ile oyuna devam edebilirsin. Burada yapman gereken işlemlerin tamamını Euro Truck Simulator 2 oyunu açık bir vaziyette yapman gerektiğini hatırlatıyoruz. Ekstrem durumlarda yaptığın değişikliğin para miktarında değilde yanlış yere yazdığın için oyunun farklı dinamiklerinde değişiklik yapabileceğini ve oyunda bozulmalara neden olabileceğini de söylüyoruz. Bu nedenle değişiklikler para miktarına yansımadıysa geri alıp para tutarını değiştirmelisin.

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu Nasıl Yapılır?

Euro Truck Simulator 2 Hileleri

Yukarıda paylaştığımız yöntemlerden istediğini kullanarak hem oyun için para hem de tecrübe puanı kazanabilirsin. Tek yapman gereken işlemler ise yukarıdaki yöntemlerden senin için uygun olanını deneyerek oyun değişikliklerini kaydetmek oluyor. Cheat Engine ile tecrübe puanını değiştirmek istiyorsan, aynı ETS 2 para hilesinde olduğu gibi tecrübe puanını yazarak aratmalı ve istediğin tecrübe puanını yazdıktan sonra kaydetmelisin. Yanlış yeri değiştirdiysen de doğrusunu bulana kadar denemelisin.

 

Euro Truck Simulator 2 Oyununda Kaç Tane Tır Modeli Vardır?

Oyunda 7 tane tır modeli vardır.

Euro Truck Simulator 2 Kaç TL’dir?

Oyunun ücreti 149 TL’dir.

Euro Truck Simulator Oyun Yaş Sınırı Kaçtır?

12 yaş ve üzeri

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu