Teknoloji Haberleri

En İyi Video İndirme Programı

En İyi Video İndirme Programı; İnternet, yaşadığımız çağda hayatımızın her alanına hakimiyet kurmuş ve bizim için birçok kolaylık sağlamıştır. İnternetle birlikte farklı pek çok programı kullanabilmekteyiz. Video indirme programları da sıklıkla kullandığımız uygulamalardandır. Peki bu programlardan hangileri sizin işinize daha çok yarayacak gelin birlikte bakalım… Bilgisayarınıza indireceğiniz, indirme programları sayesinde istediğiniz videoyu, müziği ve filmi rahatlıkla indirebilir, doyasıya video izleme olanağına sahip olabilirsiniz. Fakat kullanmış olduğunuz tarayıcının indirme yöneticisi yarıya kadar videoları indirip daha sonra indirme hızını düşürebilir.

Bu nedenle iyi bir program sayesinde hem hızlı hem de ücretsiz video indirme şansı yakalayabilirsiniz. En iyi video indirme programı ile istediğiniz uzunluktaki videoları rahatlıkla bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu yazımızda en kullanışlı indirme programlarından bahsedeceğiz, siz de indirmek istediğiniz videoları bu programlar sayesinde daha rahat indirebilirsiniz.

En İyi Video İndirme Programı

Video indirime programı arayanlar için en iyi ve en çok tercih edilen video indirme programlarını sizler için derlemeye çalıştım.

Zoom’a Alternatif Ücretsiz Video Görüşme Programları

İnternetten Video İndirme Programı Türkçe Full

Farklı indirme programları ile tarayıcınız birlikte çalışarak, video indirme işlemini gerçekleştirir. İnternetten video indirme programı Türkçe full ise dosya indirmeniz için zamanlama, indirilen dosyaları dışarı aktarma, listeleme gibi özellikleri bir arada barındırabilir. Burada yapmanız gereken, indir butonuna basmak olacaktır. En iyi indirme programlarına bakacak olursak;

 • Download Manager (Idm)

Download manager (ıdm) ücretlidir. Harika bir indirme hızına sahiptir, aynı anda birden fazla video indirme özelliğine sahiptir. Buna ek olarak en çok izlenen videoların listesini gösterir, Proxy sunucuları ve FTP gibi protokolleri destekler. Dünya üzerinde en iyi indirme programı olarak bilinen download manager (ıdm) kendi indirme hızını 5 katına kadar çıkarabiliyor. İnternetten video indirmenin en riskli yanı, internet gittiği zaman indirilmekte olan içerikler yarıda kalabiliyor. Fakat download manager (ıdm) internet geri geldiğinde indirme işlemine kaldığı yerden devam ediyor. Bu durumda en çok tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Kolay bir ara yüze sahiptir, bu nedenle herkes rahatlıkla kullanabilir. Program 30 gün boyunca kullanıcısı için ücretsizdir, fakat 30 gün sonunda belli ödemelere tabi tutuluyor. Bu durum da programın eksi yönlerinden biridir.

 • Free Downloand Manager ( FDM)

Free downloand manager ( FDM) özellikleri;

 • Kullanıcısı için oldukça hızlı bir şekilde indirme olanağı sunar,
 • Verimli çalışma prensibi ile pek çok kullanıcıya erişmeyi başarmıştır.
 • Güvenli olduğu için bilgisayara virüs taşıma gibi durumlar yaşanmaz.
 • En sevilen videoları da programda görebilirsiniz.
 • Proxy desteği sağlamaktadır.
 • Proxy desteğinin yanı sıra, http- HTTPS – FTP ve bit torrent desteği de sağlamaktadır.
 • Harika bir tasarıma ve kolay kullanım için özel olarak tasarlanmış bir ara yüze sahiptir.
 • Windows ile mac os desteği vermektedir.

Free downloand manager ( fdm) ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi indirme programlarının başında gelir. Neredeyse tüm işletim sistemleri için uygun bir programdır. Eğer büyük dosya indirme gibi bir durumunuz varsa bu işlemi kontrollü bir şekilde yapmaktadır. İndirilen dosyaları kaydetmeden önce inceleyebilme imkanı da sunar. Aynı anda pek çok dosyayı indirebilirsiniz.

 • Ninja İnternet Download Manager

Bu programın en çok dikkat çeken yanı zarif ve özel ara yüze sahip olmasıdır. Aynı anda birden fazla dosyayı kolayca indirebilme özelliğine sahiptir. Böylece kullanıcısına vakit kaybı yaşatmaz. İndirme zamanlama desteği de vermektedir. Tüm bunlara ek olarak sıralı indirme imkanı da sunar. Ninja internet download manager, yenilikçi ve modern bir indirme yöneticisidir. Programın en sevilen yanı ise indirme sırasında duraklatma, devam ettirme ve sonra indir seçenekleridir. Bu programı kullanmadan önce indirmek istediğiniz videoyu ya da filmi önceden izleyebilirsiniz.

 • Eagleget

Eagleget, hızlı bir indirme olanağı sunar, yazılım denetleme özelliği ile kötü amaçlı yazılımları cihazlarınızdan uzak tutar. Sıralı indirme olanağı da sunar. Chorome, IE, firefox, opera tarayıcılarına  entegre olabildiği protokoller ise;

 • Http,
 • HTTPS,
 • FTP,
 • MMS,
 • RTSP,

İndirirken, duraklat, sonra devam et ve zamanla gibi özelliklere sahiptir. Programın en sevilen yanı ise tamamen ücretsiz olmasıdır.

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? Programsız Yasaklı Sitelere Giriş

 • Uget

Tamamen ücretsiz ve son derece hızlı olan bu programı Linux, android, BSD ve Windows ile uyum sağlayabiliyor. Uget için farklı temalarda yer alıyor, özellikle koyu teması ile bir hayli dikkat çekmeyi başarmış bir yükleme programıdır. Uget diğer özellikleri ise;

 • Reklamsız bir şekilde kullanım olanağı sunar,
 • Aynı anda birçok içeriği rahatlıkla indirebilirsiniz.
 • Dünyaca popüler videoları içerisinde barındırır. Buradan da izleyip indirebilirsiniz.
 • Yüksek eklenti kütüphanesine sahiptir.
 • Uget 300’e varan şifre çözme eklentisi mevcuttur.

Bilgisayara Video İndirme Programı

Eğer bilgisayara video indirme programı, arıyorsanız mutlaka internet download accelerrator programını kullanmanız tavsiye edilir. Bu program tüm tarayıcıları destekler, bozuk indirme sorunlarını ortadan kaldırıp indirmeye devam eder. İndirdiğiniz dosyaları kolayca yönetebilirsiniz. Diğer programlara göre daha eskidir, fakat kesinlikle etkili ve başarılı bir programdır.

Sizlere bu yazımızda en iyi video indirme programı hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz hangi video indirme programını kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Download Manager Neden En Çok Tercih Edilen Uygulamadır?

Çoğu indirme programlarında internet kesildiğinde video indirme işlemi iptal olurken download manager uygulamasında internet kesilip geldiğinde video indirme işlemi kaldığı yerden devam eder.

Free Downloand Manager Ücretli midir?

Free downloand manager programı ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Program Kullanmadan Video İndirme İmkanı Var mıdır?

Evet, bazı uygulamalar üzerinden bunu yapmak mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu