reklam
Teknoloji Haberleri

En İyi Akıllı Telefon Önerileri

En İyi Telefonlar

En İyi Akıllı Telefon Önerileri; artık günümüz çağı teknoloji çağı haline gelmiş durumdadır. Artık 7’den 70’e hemen hemen her insan bu teknoloji çağına ayak uydurmuş durumdadır. Zamanının çağında telefon dahi olmayan bir nesil de artık günümüz çağı olan teknoloji çağına ayak uydurmuş durumdadır ve bu nedenle de teknolojiye duyulan ihtiyaç ve ilgi her geçen gün giderek artmaktadır.

Teknoloji çağının önemli parçaları olan internet, bilgisayar, robotik cihazlar gibi buluşlar olsa da teknoloji çağına geçişin ve neredeyse artık kullanmayan hiçbir kimsenin kalmadığı cep telefonları günümüzde en önemli yerlerden bir yere sahiptir.

Akıllı cep telefonları artık 3 yaşındaki çocuğun da 75 yaşındaki dedelerimizi, ninelerimizin de vazgeçilmezi ve hayatlarında çok önemli bir yer haline gelmiştir. Bu icadın yani cep telefonunun bu kadar fazla insan tarafından kullanılmasının ve herkesin çoğu işinin oradan halletmesinin sonucu olarak da telefonlar hakkında çok fazla sorular araştırılmaya başlanmıştır bunların başında da En İyi Akıllı Telefon Önerileri konusu gelmektedir.

https://teknocep.net/cep-telefonu-ek-vergi-nasil-hesaplanir/

En İyi Telefonlar Nelerdir?

Aslına bakacak olursak En İyi Akıllı Telefon Önerileri hakkında net bir şekilde şu marka telefon ya da şu model telefon en iyidir diye net bir şey demek pek de doğru değildir. Telefonu herkesin kulanım amacı farklıdır ve herkesin telefondan olan beklentisi farklıdır ve zaten de bu sebepten dolayı binlerce çeşitte belki de on binlerce çeşitte güncel piyasada akıllı cep telefonu vardır ancak bu yazımızda bizler sizlere bizlere göre alınabilecek ve her bütçeye uygun olarak kategori ettiğimiz akıllı cep telefonlarını belirteceğiz.

Bazı kişiler akıllı cep telefonları ile neredeyse bütün işlerini hallederken bazıları da sadece iletişim aracı olarak kullanıyor bazıları da fotoğraf çekimleri yaparak belki de geçimlerini sağlıyorlar bu sebepten dolayı da En İyi Akıllı Telefon Önerileri konusu oldukça popüler olmuştur.

Fiyatı En Uygun Telefonlar Nelerdir?

Bazı kişiler pahalı telefonları seçerken bazıları da uygun fiyatlı telefonları tercih etmektedirler. Daha pahalı akıllı telefonlar En İyi Akıllı Telefon Önerileri arasında yer almaz ve o telefonlar daha iyidir ya da daha kalitelidir gibi bir algı bazı insanlarda vardır ancak aslına bakacaksak telefonun parası ile kalitesi ya da telefonun özellikleri arasında çok ciddi bir ilgi yoktur. Çoğu telefonlar artık günümüz şartlarını göz önünde bulundurduğumuz taktirde fiyat/performans telefonu olarak adlandırılıyor.

Örnek verecek olursak 30 bin TL fiyatında bir telefon ile 20 bin TL fiyatındaki bir telefon aynı özelliklere ya da çok benzer özelliklere sahip olabiliyor bu da demek oluyor ki 20 bin TL olan telefonu olmak daha mantıklı oluyor bu da fiyat/performans telefonu demek oluyor.

en i̇yi akıllı telefon önerileri
en i̇yi akıllı telefon önerileri 3

En İyi Akıllı Telefon Önerileri

Bizler bugün sizlere En İyi Akıllı Telefon Önerileri için günümüz şartlarında alınabilecek en uygun telefonlardan, orta fiyatlı telefonlardan ve pahalı telefonlardan En İyi Akıllı Telefon Önerileri listeleyeceğiz.

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

Xiaomi Redmi 9A

LCD ekranı ve 60 Hz ekranı ile tatmin edici bir ekran kalitesi sunan Xiaomi dünya piyasasına çıktığı günden itibaren herkes tarafından sevilmiş ve tam bir fiyat/performans ürünü olarak değerlendirilmiştir. Bizlere sunduğu 5000 mAh bataryası ile de uzun bir şarj ömrü sunmaktadır.

Samsung Galaxy A13

Samsung telefonları piyasaya ilk çıktığı zamandan bu yana her zaman kaliteli ve beğenilen bir telefon olmuştur. Full HD ekran kalitesi ile iyi bir ekran kalitesi sunmaktadır. Kamera olarak tatmin edici bir kameraya ve uzun süre giden bir şarj ömrüne sahiptir.

Orta Fiyatlı Telefonlar

Samsung Galaxy A52

Amoled ekran ve 120 Hz ekran yenilemesi ile ekran konusunda gerçekten kaliteli bir ekrana sahiptir. Tasarım ve renk seçenekleri olarak gerçekten çok güzel bir telefondur. İşletim sistemi olarak oldukça iyi bir performansa sahiptir ve gerek depolama alanı gerekse de kamera kalitesi olarak da oldukça iyi bir telefondur. Bu kategoride iyi bir fiyat/performans telefonudur.

Oppo Reno5 Lite

Amoled ekran ve 60 Hz yenileme hızı ile iyi bir ekran kalitesine sahiptir. Tasarım olarak çok fazla beğeni toplamasa da depolama alanı ve kamera kalitesi olarak beğenilen bir telefondur. İşletim sistemi ve batarya kalitesi olarak da rakipleri ile yarışacak derecede olan bu akıllı telefon da beğenileri toplamıştır.

Yüksek Fiyatlı Telefonlar

Samsung Galaxy Z Flip4

Katlanabilir telefon olarak akıllı telefon tarihinde büyük bir heyecan uyandıran bu telefon Amoled ekran ve 120 Hz yenileme hızı ile oldukça kaliteli bir ekrana sahiptir ve gerek hafızası gerekse de batarya ömrü olarak oldukça iyi bir telefondur ancak bu telefonun kamerası rakipleri ile kıyaslandığı zaman biraz sizleri memnun etmyebilir.

Iphone 14 Pro

Gerek Iphone tarihinin gerekse de telefon tarihinin en çok ses uyandıran telefonlarından birisi olan bu cihaz sizleri her açıdan oldukça fazla memnun edecektir zaten bildiğiniz üzere de bu telefonun kamerası ile de yurt dışında film dahi çekilmiştir ve de Iphonelerde kronik sorun olan şarjın az dayanması da bu telefonda giderilmiştir.

https://youtube.com/watch?v=9QReuovaP1o

Akıllı Telefonlar Nasıl Şarj Edilmeli?

Aslına bakacak olursak bu soru her telefon için aynı cevabı vermez ancak genellikle telefon üreticilerinin tavsiyeleri %15-20 arasında şarja takıp %80 civarında da geri şarjdan çekilmesidir.

Ucuza Akıllı Telefon Alınır Mı?

Elbette ki herkes pahalı ve lüks telefon alacak diye bir kural yoktur her fiyat aralığına En İyi Akıllı Telefon Önerileri bulunur. Bu sizin telefondan ne beklediğinize ve nasıl kullandığınıza bağlıdır. Sadece ucuza alınan telefonların kullanım ömürleri pahalı telefonlara göre biraz daha azdır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu