Teknoloji Haberleri

CS:GO da Kan Silme Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

CSGO Kan Silme Kodu Shift

CS:GO da Kan Silme Kodu Nedir, Nasıl Yapılır; Counter Strike oyunu dünya çapında sevilen ve kullanıcı sayısı fazla olan bir oyundur. Çok sevilen oyunlardan biri olan Counter Strike hakkında merak ettiğiniz bazı bilgileri sizler için paylaştık. Bilgisayar oyunları arasında yılların eskitemediği oyunlardan biri Counter Strike oyunudur. Biz de herkesin severek oynadığı bu oyunda CS:GO da Kan Silme Kodu Nedir? Nasıl Yapılır? diye araştırdık ve sizinle paylaşıyoruz.

CS:GO’da Kan Silme Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

Counter Strike oyununun en çok tutulan 1.5 ve 1.6 sürümünden sonra CS:GO da çok popüler oldu ve çoğu oyuncu da Bedava CSGO Hesapları alarak oynamaya başladı. Ancak oyun maalesef bütçesi düşük olan kişilerin bilgisayarlarında veya ekran kartı güçlü olmayan cihazlarda bazen donma yapabilir ve kötü bir oyun deneyimi yaşatabilir. Bu sorunların temel sebebi de yüksek grafik özelliklerinden kaynaklı olarak FPS sıkıntısı oluyor.

Peki bu tür problemler ile karşılaşmamak için ilk önce FPS nedir ve neden düşürmemiz gerekiyor konusundan bahsedelim. Online oyun severlerin en çok duyduğu şeylerin başında FPS, yani Frame Per Second geliyor. Bu kavramın Türkçe manası ise bilgisayarınızın 1 saniye içerisinde gösterdiği görüntü sayısıdır.

FPS denilen oldu, oyun oynadığınız sırada, 1 saniye içerisinde bilgisayarınızın ekranına verilen görüntü sayısıdır ve bu sayı ne kadar düşük olursa görüntüler o kadar yavaş gelir. Görüntüler yavaş geldikçe de oyununuz o kadar fazla donar ve oyun içerisindeki olayları o kadar yavaş görürsünüz.

FPS sayıları için de genellikle 30 FPS, 60 FPS, 120 FPS ve 144 FPS gibi kavramlar kullanılıyor. Sen de oyun içerisindeki yaşanan hareketleri kesik kesik görüyorsan FPS değerin düşük; ne kadar akıcı bir şekilde görüyorsan da o kadar yüksek FPS ile oyunu oynuyorsun anlamına geliyor.

CSGO Kan Silme Kodu Shift

Eğer oyun grafiklerini ne kadar yükseltirsen de FPS değerin o kadar düşer ve bu nedenle de o kadar yavaş bir oyun deneyimi yaşarsın. Ancak özellikle profesyonel turnuvalara katılan e-sporcular başta olmak üzere pek çok oyunsever, mümkün olan en temiz ve en akıcı görüntü kalitesini yakalayarak oyundaki en küçük hareketleri bile görmek ister. Bu nedenle de CS:GO’da Kan Silme Kodu kullanırlar.

Biz de senin için CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme ile birlikte en çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi olan CS:GO da kan silme kodu nedir? Nasıl yapılır? konusunu araştırarak yapman gerekenleri bu yazımızda seninle paylaşıyoruz. Bunun için oyundaki konsol ekranına [bind “shift” “+speed;r_cleardecals”] kodunu yazarak bir tuşa ataman ve sonrasında da atadığın o tuşa basarak istediğin zaman CS:GO kan silme kodunu kullanabilirsin.

cs go sistem gereksinimleri neler? cs go kaç gb, minimum sistem gereksinimi  i̇çin gerekli pc donanım özellikleri - medya haberleri

CSGO Kan Silme Kodu 2023

Counter Strike Global Offensive yani kısa ve hepimizin bildiği ismi ile CS:GO oyunu 2012 yılında piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir FPS oyunudur. Bu oyunu piyasaya süren Valve firması, Steam platformu üzerinden oyunun ücretsiz olarak indirilmesine izin veriyor. Oyunun ilk zamanlarda Half-Life modu olarak sunulmasına rağmen sonradan Counter Strike versiyonu çıkarılarak büyük çapta merak uyandırdı ve milyonları kendine bağladı.

Oyun modunun büyük yankı uyandırmasından sonra Valve, CS’nin haklarını satın alarak bu alana dahil oldu. Counter Strike’ın en çok tutulan sürümlerinden birisi olan CS 1.6’dan sonra CS:S yani Counter Sstrike Source çıksa da pek tutulmadı ama CS:GO büyük yankı yarattı. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan ve her geçen gün bu oyuncular arasına yenilerini de katılan bu oyunda CS:GO da kan silme kodu nedir? Nasıl yapılır? merak edenler için paylaşımda bulunuyoruz.

CS GO Kan Silme Kodu WASD

2012 yılında piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren çok hızlı bir şekilde çıkış yapan ve aylık on binlerce oyuncuyu bünyesine katan Counter-Strike: Global Offensive oyununda daha iyi bir oyun performansı yakalamak isteyenler için CS:GO da kan silme kodu nedir? Nasıl yapılır? adım adım anlatacağız. Özellikle Twitch gibi çeşitli platformlarda oyun oynayan veya e-spor turnuvalarına katılan kişilerin kullandığı CS:GO da kan silme kodunu seninle paylaşıyoruz.

Daha iyi bir oyun performansı elde etmek için kan efektlerini silmen işine yarayabilir ve daha yüksek FPS ile daha etkili bir grafik kalitesi kullanabilirsin. Dünyanın efsanevi oyunları arasına katılan CS:GO, Counter Strike serisinin en son oyunu olmakla birlikte sadece bilgisayarlar üzerinde değil PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows and OS X ve Linux cihazlarda oynanması için de imkan sağlandı.

En Güzel CS GO Nickleri ve İsimleri (Counter Strike)

CS:GO’da Kan Silme Kodu Kullanma

Konsol ekranı üzerinden girebileceğin çeşitli kodlar sayesinde birçok özelleştirme yapabileceğin CS:GO oyununda, rekabetçi oyun modunu değiştirmeden, oyun içi bir takım değişiklikler yapmana izin veriliyor. İstersen kendi Crosshair yani hedef göstergeni veya FPS ayarlarını çeşitli kodlar sayesinde değiştirebilirsin.

En çok merak edilen CS:GO da kan silme kodu ile etrafa saçılan kanları, bomba izlerini ve mermi delikleri gibi çeşitli grafikleri kapatarak daha hızlı bir oyun deneyimi elde edebilirsin. Bunu için –bind “shift” “+speed; r_cleardecals”– kodunu kullanacaksın. Ayrıca “Shift” yerine istediğin tuşun ismini yazarak da kendi istediğini tuşu kullanarak kodu aktif hale getirebilirsin.

Sanalika Diamond Hilesi

CS:GO’da Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?

CS:GO da kan silme kodu nedir? Nasıl yapılır? Diye merak ediyorsan ilk önce konsol’u etkinleştirmen gerekiyor. Bunun için ilk önce CS:GO oyununu açarak “Ayarlar” kısmına gidin. Bu kısımda yer alana “Oyun” (Game) sekmesinin en altında yer alan kısımda konsolu etkinleştirin.

Konsolu etkinleştirdikten sonra ise yine Ayarlar sekmesinin içerisinde bulunan “Arayüz Ayarları”nı açın ve aşağıda yer alan “Konsol tuşu ata” (Toggle Console) düğmesine tıklayarak istediğiniz bir tuşu seçin. Bu tuşa basarak konsol ekranını açın. Konsola bind shift “r_cleardecals” kodunu kopyalayarak yazın ve ardından Enter tuşuna basarak kodu aktif hale getirin. İşte bu kadar basit. Keyifli oyunlar!

 

CS:GO Kaç GB Yer Kaplar?

Oyun 17 GB yer kaplamaktadır.

CS:GO Kaç Takımdan Oluşur?

Oyun 2 takımdan oluşur.

CS:GO Takımları Kaç Kişilik?

5’er kişilik takımlardan oluşur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu