Teknoloji Haberleri

CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme

CS GO Duvar Arkası Vurma Kodu

CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme; Birçok oyun hakkında paylaştığımız bilgilerimize bugün bir yenisini daha ekledik ve Counter Strike’ın wall hack hilesi hakkında merak edilenleri sizler için paylaştık. Counter Strike Global Offensive ya da bilinen adıyla CS GO, dünya çapında en popüler ve en çok oynanan oyunlardan birisi oldu. Sende bu oyuna meraklıysan ve CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görmek istiyorsan aşağıdaki adımları takip etmen yeterli oluyor.

Legend Online Bedava Hesaplar Elmaslı

CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme

İster tek başına istersen de arkadaşlarınla bir takım oluşturarak giriş yapabileceğin Counter Strike’ın bu son sürüm oyununda artık e-spor müsabakaları da düzenleniyor. Eskiden beri olduğu gibi bazı kodlar ve CS GO hileleri de oldukça fazla kullanılarak oyuncuların daha fazla eğlenmesine katkı sağlanıyor.

Biz de bu yazımızda herkes tarafından merak edilerek araştırılan CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme hilesi yapmak için neler gerekiyor? Konsol ekranına ne yazmalıyız? CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası vurma kodu nedir? Diye araştırarak seninle paylaşıyoruz. Aşağıdaki adımları takip et ve bu eğlenceli oyun dünyasında yeteneklerini daha iyi sergile!

CS GO Aim Hack Kodu 2023

Yıllardan beri hepimizin oynarken hiç sıkılmadığı birkaç oyundan birisi olan CS GO’da Bedava CSGO Hesapları kullanırken bazı kodlar ya da hileler yazarak, rakiplerimizden daha önde olmayı isteriz. Tabii ki diğer oyuncuların canını sıksa ve legal bir şey olmasa da bu durum herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Biz her zaman hilesiz ve normal bir şekilde oyunu oynamanızı istiyoruz. Ayrıca zaten e-spor müsabakalarında da hileler ve şifreler kesinlikle kullanılması yasaklanıyor.

CS GO Wallhack, Counter Strike oyununu oynarken, duvarların arkasındaki rakiplerini kolayca görmenizi sağlayan bir hile olarak karşımıza çıkıyor. Bu hileyi kullanırken hem duvarların hem de harita üzerinde bulunan bütün cisimlerin arkasında senden gizlenmeye çalışan rakiplerini kolaylıkla görebilirsin. E-spor müsabakalarında ve online oynanırken CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodu kullanmak yasak olsa da arkadaşların ile aranda oynadığın oyunlarda eğlencesine bu kodu kullanabilir ve farklı bir CS GO deneyimi yaşayabilirsin.

cs go wall hack kodu 2022! cs go duvar arkası görme kodu - haberler

CS GO Wall Hack İndir

Bu aşamada hatırlatmamız gereken bir nokta olduğunu düşünüyoruz. Katılmak istediğin bir e-spor maçında ya da oyun içerisindeki Rekabetçi serverlarda CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodunu kullanmak yasaktır. Eğer bu kodu kullandığının tespit edilirse derhal yarışmadan diskalifiye olursun veya online server’dan atılırsın. Ancak arkadaşlarınla oynamak istediğin zaman, kendi arandaki eğlence düzeyini artırmak için CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodunu kullanmanda bir sakınca olmaz.

Sen de CS GO oynarken duvarların arkasını görme istiyorsan ve bu kodu kullanarak nesnelerin arkasındaki düşmanlarını alt etmek istiyorsan, aşağıda seninle paylaştığımız adımları takip etmen yeterli olacak. Aşağıda senin için anlattığımız adımları doğru bir şekilde tamamladıktan sonra ise CS GO wallhack kodu aktif hale geliyor. İstediğin zaman da kodu tekrar kapatabilirsin.

CS GO Wall Hack 2023

CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodu sayesinde artık harita üzerinde bulunan bütün nesnelerin ve duvarların arkasında seni bekleyen düşmanlarını görebilir ve daha onlar seni fark etmeden onları alt edebilirsin. CS GO Wallhack kodunu kullanmak için de herhangi bir ekstra program yüklemene gerek yok. Sadece oyundaki console ekranına aşağıda paylaştığımız birkaç tane kodu yazman ve onaylaman yeterli oluyor.

Counter Strike Global Offensive oyununda, arkadaşlarınla oyun oynamak ve daha keyifli vakit geçirmek için kendi aranızda oluşturduğunuz oyun sunucusunda VS atarken, arkadaşını trollemek ve daha fazla eğlenmek için CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodu kullanabilirsin. Bu kodu aktif hale getirmen için yapman gerekenleri aşağıda anlatıyoruz. Oyun keyfiniz bol olsun

CS GO Wall Hack Hilesi Nasıl Yapılır?

CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodunu aktif hale getirmek için ilk önce oyuna giriş yaptıktan sonra oyun konsolunu açman gerekiyor. Console ekranı açılınca da konsola “sv_cheats 1” yazarak, bundan sonra yazacağın hilelerin aktif olmasını sağlamalısın.

Bu kodu yazarak enter tuşuna bastıktan sonra yine console ekranına “r_drawothermodels 2” yazarak enter tuşuna basın ve CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme kodunu aktif hale getirin. Bu kodu da yazdıktan sonra konsolun aktif olacak ve sonrasında oyuna tekrar döndüğün zaman duvarların arkasını görmeye başlayacaksın. İşte yapman gereken işlem bu kadar basit!

Bedava Twitch Prime Hesapları

CS GO Wall Hack Kapatmak

CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görmeyi aktif hale getirmek için console ekranına “sv_cheats 1” yazarak enter tuşuna basman ve sonrasında da yine console ekranına “r_drawothermodels 2” kodunu yazarak enter tuşuna basman yeterli oluyor. Bu iki küçük kod parçacığını kullanarak CS GO Wallhack’i aktif hale getirebilirsin.

CS GO Wall hack’i kapatmak istiyorsan da yine console ekranına “r_drawothermodels 1” yazarak enter tuşuna basman yeterli oluyor. Hem CS GO Wall Hack kodu – duvar arkası görme hilesini açmak hem de geri kapatmak işte bu kadar kolay!

Daha önce de söylediğimiz konuyu son bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Counter Strike Global Offensive oyununu oynarken CS GO Wallhack hilesini kullanmak için sadece kendi oluşturduğun ve arkadaşlarınla eğlenmek için oynadığın bir sunucu kullanmalısın. Diğer oyuncuların da erişimine açık sunucularda bu hileyi kullanmamalısın.

 

Wall Hack Hilesi Nedir?

Bu hile sayesinde oyunda duvar arkasındaki nesneleri görürüz.

CS GO Kaç Yaş İçin Uygundur?

Oyun 18 yaş ve üzeri için uygun görülmüştür.

CS GO Kaç GB Yer Kaplıyor?

15 GB

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu