reklam
Teknoloji Haberleri

Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar

Crysis 1 Hileleri

Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar; Oyun dünyası gün geçtikçe çeşitlenmekte ve piyasaya farklı oyunlar sürmektedir. Piyasaya girdiğinden beri kullanıcı sayısını arttıran popüler oyunlardan biri de Crysis dir. Son döneme damgasını vuran ve yeni nesil grafik oyunları arasında ilk sıralarda gelen birinci şahıs nişancı oyunların başında Crysis geliyor diyebiliriz. Biz de bu yazımızda Crysis hile kodları paylaşıyoruz.

Bedava Cyberpunk 2077 Hesap ve Cyberpunk Key

Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar 2023

PC oyunları arasında piyasa çıktığı günden itibaren ön plana çıkan FPS oyunu Crysis oldu. Peki sen de bir Crysis hayranıysan ve oyunda çok daha eğlence almak istiyorsan bu yazımızı senin için hazırladık. Crysis oynarken de hile yapmanın yollarını arıyorsan bu yazımızda Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar paylaşmak istedik. Kolay yoldan hile yapmayı arıyorsan aşağıda seninle paylaştığımız konsol komutları kullanabilirsin.

Sen de hızlı bir şekilde Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar kullanmak için istersen oyunun yapılandırma dosyalarını da düzenleyebilirsin. Burada paylaştığımı Crysis hileleri sadece PC oyunları için kullanabilirsin. Çünkü burada konsol komutlarını kullanman ya da oyun dosyalarında birkaç değişiklik yapman gerekiyor. Aşağıda anlattığımız adımları takip ederek Crysis Config Dosyalarını düzenledikten sonra da hileleri kullanabilirsin.

Crysis 1 Hileleri

Crysis oyununun config dosyalarını yapılandırmak istersen, hangi dosyalarını değiştirmek istiyorsan kısa bir bilgilendirme hazırladık. Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar kullanmak istiyorsan ilk önce bu dosyaların nerede olduğunu bilmen gerekiyor. Bunun için de oyunun kök dizinindeki Yapılandırma Klasör’üne ulaşman gerekiyor.

Bedava Oyunlu Steam Hesapları kullanarak indirdiğin oyun klasörüne ulaşmak için de bilgisayarının C klasörü içerisindeki Program Files klasörünü açıp sonrasında da Electronic Arts Crytek klasörüne bakabilirsin. Bu klasör içindeki Crysis klasörünü açıp Game Config’e ulaşmalısın.

Tabii ki oyunu bilgisayarına kurarken farklı bir dosya yolu oluşturduysan da bu dosya yolunu takip ederek oyunun config klasörünü açmalısın. Eğer bu yolları bulamadıysan da dosya arama aracı üzerinden bu klasörü bulup açmalısın.

Crysis 3 Hile Kodları

İlk önce Crysis zorluk seviyesini değiştirebileceğin dosyalara bakalım. Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar ararken, oyunun zorluk seviyesini değiştirebileceğin 4 farklı dosya göreceksin. Bu dosya isimleri “diff_easy.cfg” “diff_normal.cfg” “diff_hard.cfg” “diff_bauer.cfg” olarak göreceksin. Oyunda hile yapmaya çalışırken bazen kodları da bozbileceğini unutmamalısın. Bu sebeple her zaman bu dosyaların bir yedeğini bulundurmalısın. Sonrasında orijinal klasör içerisindeki dosyayı Not Defteri veya benzer bir program ile açmalısın.

Ardından, aşağıda seninle paylaştığımız Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar ekleyerek oyunda hileleri aktif hale getirmelisin. Sonrasında da dosyayı kaydederek oyunu yeniden başlatıp giriş yapabilirsin. Dosyayı kaydetmeden önce eklemen gereken hile kodları kullanmak için son satıra şu kodu girmelisin: g_godMode = 1. Onun bir alt satırına da şu kodu girmelisin: type = “code”.

crysis remastered trilogy'nin çıkış tarihi açıklandı | donanımhaber

Crysis 1 Hile Trainer

Crysis hile kodlarını etkin olarak kullanmaya başlamak için az önce düzenlediğin zorluk derecesi dosyasında, hangi zorluk derecesini düzenlediysen oyunu da ozorluk seviyesinde başlatmalısın. Eğer sonrasında bu hileleri devre dışı bırakmak istediğin zaman da en son eklediğin kodları silip tekrar kaydedebilirsin. Hile modu aktif iken oyun hile kodlarını konsol ekranına yazmak için “ tuşuna basarak konsol ekranını indirmelisin.

Konsol ekranını açtıktan sonra “con_restricted = 0” kodunu yazıp enter tuşuna basarak hileleri aktifleştirebilirsin. Bundan sonra ise aşağıda seninle paylaştığımız Crysis hile kodları arasından istediğini seçerek kullanabilirsin. Örnek vermek gerekirse oyunda bir silah almak istiyorsan “i_giveitem” yazdıktan sonra silah kodunu yazıp hileyi aktif hale getirebilirsin. Eğer bir Claymore almak istersen “i_giveitem Claymore” yazıp enter’a basabilirsin.

Crysis 1 Hileleri Nasıl Yapılır?

Crysis oyununu Bedava Steam Cüzdan Kodları (YENİ LİSTE) kullanarak da indirebileceğin gibi oyunu oynarken hileleri yapmak için yukarıda anlattığımız adımları takip edip seni bekleyen silahları ortaya çıkarabilirsin. Ancak konsole ekranı büyük harf/küçük harf duyarlı olduğu için kodları yazarken dikkat etmelisin. Silah hileleri dışında Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar kullanarak oyunda çeşitli özellikleri kullanabilirsin.

Crysis hilelerini aktifleştirip kullanmak için, Crysis config dosyalarında yukarıda anlattığımız değişiklikleri yapman gerekiyor. Ancak daha önce de dediğimiz gibi bu dosyalar içerisinde birkaç değişiklik yapacağımız için, sonrasında oyun kodlarını bozmaması adına bu dosyaların öncesinde bir yedeğini alarak kenarda tutmalısın. Herhangi bir aksi durumda geri alabilirsin.

Crysis 2 Hile Kodları Nereden Bulurum?

Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar etkinleştirmek için Crysis’in yapılandırma dosyalarında gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra neredeyse sınırsız bir geliştirme imkanı seni bekliyor olacak. FPS oyun türünde halen lider konumunda bulunan “Crysis” grafik ağırlıklı bir PC oyunudur. Crysis oyununda hile yapmak için bu config dosyalarını değiştirdikten sonra konsol komutlarını kullanmalı ve istediğin gibi geliştirmeleri yapmalısın.

Aslında Crysis Hile Kodları Güncel Kodlar kullanmak için hile kodlarını aktif hale getirmek kimi oyuncuyu zorlasa da yukarıda anlattığımız adımları takip ettikten sonra aslında kolay bir şekilde hileleri kullanabileceksin. Bunun için Crysis oyununun yapılandırma dosyalarını bulduktan sonra sana verdiğimiz değişiklikleri yaparak tekrar kaydetmelisin. Ardından da konsol ekranını kullanarak, aşağıda sana verdiğimiz Crysis Hile Kodları Güncel Kodları yazarak istediğin hileyi aktif hale getirebilirsin.

Roblox Bedava Robux Kazan

Crysis Remastered Hile Kodları

Crysis Hile Kodları Güncel Kodları kullanmak için sana verdiğimiz klasör yollarını deneyip yine de config dosyalarına ulaşamdıysan hemen bir dosya arama aracı kullanabilirsin. Sonrasında da klasör içerisinde olan ve istediğin zorluk seviyesine karşılık gelen config dosyası üzerinde gerekli güncellemeleri yapmalısın.

Daha önce de söylediğimiz gibi bu şekilde düzenlemek istediğin .cfg uzantılı dosyanın bir yedeğini de almayı unutma. Sonrasında da aşağıda seninle paylaştığımız Crysis Hile Kodları Güncel Kodları ile istediğin hileyi aktif hala getirebilirsin. Şimdiden keyifli oyunlar!

Tanrı modu > g_godMode = 1
Sınırsız Mühimmat > i_unlimitedammo = 1
Düşmanlar Seni Görmezden Gelir > ai_IgnorePlayer = 1
Sınırsız Silah Taşıyın > i_noweaponlimit = 1
AI Seni Görmezden Geliyor >ai_IgnorePlayer = 1
Tüm Araçlar İçin Sonsuz Sağlık > v_goliathmode = 1

Sprint Sırasında Tüketilen Enerjiyi Ayarla (varsayılan 110’dur) > g_suitSpeedEnergyConsumption =
numara
Sprint Sırasında Yakın Dövüş Saldırılarını Etkinleştir > g_meleeWhileSprinting = 1
Anında Enerji Rejeni > g_playerSuitEnergyRechargeDelay = 0
Ekstra Sağlık > g_playerHealthValue = 900.0
Öldüğünüz Düşme Hızını Ayarlayın (varsayılan 13,7’dir) > pl_fallDamage_SpeedFatal =
numara

Oyun İçi Zamanın Hızını Ayarlayın (1 varsayılandır) > time_scale =
numara
Ne Kadar Hızlı Yüzebileceğini Ayarla (varsayılan 4’tür) > pl_swimBaseSpeed ​​=
numara
Zırh Modu Enerji Kalkanlarının Ne Kadar Hasar Alacağını Ayarla (varsayılan 200’dür) > g_suitarmorhealthvalue =
numara
Sudan Ne Kadar Hızlı Atlayabileceğinizi Ayarlayın (varsayılan 1’dir) > pl_swimJumpSpeedBaseMul =
numara
Anında Enerji > g_playerSuitEnergyRechargeTimeArmor = 0

Hareket Halindeyken Anında Enerji > g_playerSuitEnergyRechargeTimeArmorMoving = 0
Anında Sağlık Yenileme > g_playerSuitArmorModeHealthRegenTime = 0
Hareket Halindeyken Anında Can Yenilemesi > g_playerSuitArmorModeHealthRegenTimeMoving = 0
Hasar Almadığınız Maksimum Hız (varsayılan 8’dir) > pl_fallDamage_SpeedSafe =
numara

Hız Modunda Hareket Hızını Çarpın (varsayılan 1,75’tir) > g_suitSpeedMult =
numara
Gizlemenin Enerji Tüketimini Çarpın (varsayılan 1’dir) > g_suitCloakEnergyDrainAdjuster =
numara
Güç Modunda Yapılan Her Atışın Enerji Tüketimini Çarpın (varsayılan 15’tir) > g_suitRecoilEnergyCost =
numara
Yumruk Gücünü Çarpın (varsayılan 1’dir) > cl_strengthscale =
numara

Oyuncu Hareket Hızını Çarpın (varsayılan 1’dir) > g_walkmultiplier =
numara
Regen Başlayana Kadar Beklemek Yok > g_playerSuitHealthRegenDelay = 0
Zorluğu Ayarla (1-4, 4 en zorudur) > g_difficultyLevel =
numara
Enerji Yenileme Süresini Sıfıra Ayarlayın > g_playerSuitEnergyRechargeTime = 0

Sağlık Yenileme Süresini Sıfıra Ayarlayın > g_playerSuitHealthRegenTime = 0
Sıfıra Yürürken Regen Zamanını Ayarlayın > g_playerSuitHealthRegenTimeMoving = 0

 

Crysis 1 Oyunu Kaç GB RAM?

Oyun 8 GB RAM.

Crysis 1 Oyunu Kaç GB Yer Kaplar?

Toplamda 20 GB yer kaplar.

Dijital Oyunlarda Yaş Sınırı Var mıdır?

Evet her oyunun belirlediği bir yaş kriteri bulunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu