reklam
Teknoloji Haberleri

Coinbase Video İzle Para Kazan

Bedava Kripto Kazan

Coinbase Video İzle Para Kazan; Sanal dünya hayatımızın içine girdiği için artık farklı terimler duymamız da gayet normalleşti. Bugün Kripto para borsalarından biri olan Coinbase hakkında bazı merak edilenleri sizler için paylaştık. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase video izle para kazan yöntemi nasıl uygulanıyor? sizin için araştırdık. Coinbase Earn ile kripto paralar hakkında bilgi alırken bir taraftan da para kazanabiliyorsunuz. Coinbase’in bu hizmeti sayesinde video izle para kazan çok kolay bit şekilde işliyor.

İnternetten Para Kazanma Yolları (Kolay Para Kazanma)

Bedava Kripto Kazan

Bu platformu kullanırken, çeşitli kripto paralara ait bilgilendirme videolarını izledikten sonra bir quiz’e yönlendiriliyorsunuz ve doğru cevabı bulduğunuzda da her soruya verilen farklı ödül oranında kripto para kazanıyorsunuz. Zaman içerisinde farklı kripto para birimlerinin bu platforma eklenmesi ile daha fazla eğitim içeriğine erişerek bedava kripto kazanabilirsiniz.

Çünkü ismini duyurarak reklam yapmak isteyen kripto para birimleri, bu platform üzerinden daha çok kişiye ulaşmak istiyor ve dağıttığı ödüller ile de Coinbase video izle para kazan sistemini daha çok kişiye ulaştırıyorlar. Not: Buradaki yazımız sadece bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir!

Coinbase, kendi üzerinde bir hesap oluşturarak hesap doğrulaması yapan kişilerin, farklı kripto paralar hakkındaki kısa eğitim videolarını izledikten sonra gelen soruyu doğru cevaplamaları halinde, 1$ – 3$ – 5$ ödül değerinde kripto parayı hesaplarına tanımlıyor. Eğitim videosu bittikten sonra, doğru cevabı bildiğiniz durumda, küçük miktarda kripto para hemen hesabınıza tanımlanıyor. Kısa bir süre içerisinde ( yaklaşık 1 saat ) 20$ – 25$ dolar kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Kimimizin aklına da “video arka planda oynasın ve videoları geçeyim de para kazanmaya bakıyım” diye gelebilir ancak bu durum, yukarıda da bahsettiğimiz gibi maalesef mümkün olmuyor. Çünkü eğitim videosu bitince size bir soru soruluyor ve ödülü kazanmak için bu soruya doğru cevap vermeniz gerekiyor. Soruyu doğru yanıtlamak için de videoda anlatılan kripto paraları doğru bir şekilde anlamış olmanız gerekiyor. Ancak burada da merak etmeyin, yanlış cevap verseniz dahi soru yeniden sorulduğu için doğru yanıtı bulana kadar deneme şansınız oluyor.

son dakika: coinbase'de şok eden ayrılık tüm dengeleri değiştirecek! › cointürk

Coinbase Video İzle Para Kazan

Coinbase, sıradan insanların kripto paralar hakkındaki ön yargılarını ve kripto paraların ulaşılabilirliğinin biraz da olsa kısıtlı olmasından kaynaklı olarak, geleneksel yöntemlerle ilgili sorunlar olduğunu düşünerek, daha fazla insanı kripto para dünyasına çekmek için Coinbase Earn hizmetini devreye soktu ve pek çok kripto paradan da oldukça fazla ilgi görüyor. Bizler de bunu bir avantaja çevirerek Coinbase video izle para kazanma şansını elde etmiş oluyoruz.

Peki bedava kripto kazanmak için ne yapmalıyız? Burada, izlememiz gereken 4 aşama bulunuyor:

 1. Eğer Coinbase hesabınız yok ise ilk önce bir Coinbase hesabı oluşturun ( buradaki link üzerinden hesap oluşturur ve 100$’lık kripto para alım satımı yaparsanız ekstra 10$ daha bedava kripto kazanabilirsiniz ).
 2. Kimlik bilgileriniz ve fotoğrafınız ile kimlik doğrulaması adımını tamamlayın.
 3. Eğitim videolarını izleyin ve gelen soruyu doğru yanıtlayın. Soruyu doğru yanıtladıktan kısa bir süre sonra hesabınıza kripto para tanımlanmış oluyor.
 4. Kripto parayı dönüştürüp Türkiye’deki bir kripto para borsasına gönderin ve satışını gerçekleştirerek banka hesabınıza parayı alabilirsiniz.

Şimdi gelin bu aşamaları nasıl geçeceksiniz? sırası ile beraber bakalım.

Coinbase Hesabı Nasıl Açılır?

Coinbase hesap açmak için şu adımları takip edin:

 1. Coinbase resmi web sitesine giderek “Başlayın” butonuna tıklayın.
 2. Sizden, profil oluşturmanız için istenen ad, soyad, e-posta adresi ve parolanızı yazın.
 3. Kullanıcı sözleşmesi ve Gizlilik politikasını okuyarak onaylayabilirsiniz.
 4. Ardından, aşağıda bulunan “Hesap oluştur” butonuna tıklayın. Yukarıda istenen bilgilerden birisini eksik girmeniz ya da sözleşmeleri onaylamamanız durumunda bu buton inaktif oluyor ve tıklayamıyorsunuz.

Bu adımları tamamladıktan sonra Coinbase hesabınıza giriş yapın ve bir sonraki aşama olan hesap doğrulamanızı gerçekleştirin.

Bedava Exxen Hesapları 

Coinbase Hesap Doğrulama Nasıl Yapılıyor?

Coinbase hesap doğrulaması yapmak için şu adımları takip edin:

 1. Coinbase hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ana ekran üzerinde Ödüller bölümü içinde yer alan “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin” alanına tıklayın.
 2. Burada çeşitli kripto paraları ve video izledikten sonra kazanabileceğiniz para ödüllerini görebilirsiniz. Bunların herhangi birisine tıkladıktan sonra sizi kimlik doğrulama adımına yönlendiriyor.
 3. Bu aşamada ise size ait olan TC kimlik kartı, Sürücü belgesi ya da Pasaportunuzun fotoğrafını çektikten sonra bir de kendinize ait selfie çekiyor ve sisteme yüklüyorsunuz.
 4. Ardından, ilgili birimler tarafından hem hesap bilgileriniz, hem kimlik bilgileriniz hem de fotoğrafınız eşleştirilerek doğrulanıyor.

Bu aşamada bekleyeceğiniz süre tamamen sistemin yoğunluğuna göre değişiyor. 1 saat içerisinde de doğrulama işleminiz tamamlanabilir, 48 saate kadar da uzayabilir. Doğrulama işlemi tamamlanınca size buna dair bir bilgilendirme maili geliyor. Bu aşamada ister mailinizi kontrol edebilir, isterseniz de ara ara uygulamaya girerek, kimlik doğrulama aşamasına geldiğiniz gibi “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin” bölümü altındaki kripto paralara tıklayın. Eğer direkt olarak video izleme aşamasına geçerseniz kimlik doğrulamanız başarılı bir şekilde yapılmış oluyor. Şimdi gelin Coinbase video izle para kazan nasıl işliyor? beraber bakalım.

Coinbase Video İzle Para Kazan Nasıl İşliyor?

Hesap doğrulamasını da başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Coinbase video izle para kazan sistemi için şu adımları takip edin:

 1. Eğer Coinbase platformuna bilgisayar üzerinden hesabınıza giriş yaparsanız, açılacak olan ana sayfa üzerinde yer alan “Öğrenin ve kazanın” menüsüne tıklamanız gerekiyor.
 2. Eğer Coinbase mobil uygulamasını kullanarak hesabınıza giriş yaparsanız da girişte açılacak olan ana sayfayı aşağı kaydırınca göreceğiniz “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin – Kazanmaya başlayın” bölümüne tıklamanız gerekiyor.
 3. Bu bölüm içerisinde ise video izleyerek para kazanabileceğiniz kripto para çeşitlerini ve her bir kripto paranın, kendi videolarınız izledikten sonra verdiği para ödüllerini görebilirsiniz.
 4. Video izledikten sonra soruya doğru cevap vererek para kazanmak istediğiniz kripto paranın üzerine tıklayın.
 5. Bu aşamadan sonra ise karşınıza, seçtiğiniz kripto para birimi ile ilgili bilgilendirici ve yaklaşık 1 dakika uzunluğunda birkaç adet video çıkıyor. Videoların tamamını izledikten sonra ise sadece size yöneltilen 1 soruluk bir test geliyor.
 6. Bu soruya, az önce izlediğiniz videolardan edindiğiniz bilgiler doğrultusunda doğru cevap verin. İsterseniz de yukarıda daha önce de bahsettiğimiz gibi yanlış cevap verseniz dahi tekrar cevaplama hakkınız olduğu için doğru cevabı bulana kadar şıkları işaretleyebilirsiniz.
 7. Doğru cevabı verdikten sonra ise kazandığınız $ cinsinden ödülünüzü görebilirsiniz. Bu şekilde, size açılan tüm videoları izleyerek tamamlayın ve sorulara doğru yanıtları vererek ödülleri toplayın.
 8. Kazandığınız ödüller ise 1-2 dakika içerisinde, ana menü üzerinde yer alan “Varlıklar” bölümünde görünecektir. Ancak tabii ki bu tutar kripto para cinsinden hesabınıza yatmış oluyor.

Bu yöntem ile bedava kripto kazanarak hesabınıza yatan kripto paraları nasıl çekeceğinize ise bir sonraki başlığımızda bakalım.

Binance Para Çekme İşlemi

Kazandığım Bedava Kripto Paramı Nasıl Çekeceğim?

Coinbase üzerinden video izle para kazan şansını yakaladıktan sonra hesabınızda bulunan kripto paraları, Türkiye’deki bir kripto para borsasına attıktan sonra Türk Lirası’na çevirerek banka hesabınızdan çekebilirsiniz. Bunun için ilk önce Türkiye’de işlem gören bir kripto para borsassında hesabınızın olması gerekiyor. Biz bu örneğimizde Binance Türkiye borsasını ve para transferi için de XLM kripto parasını kullanacağız. Bu yol hem hızlı hem de kolay olduğu için tercih ediyoruz, siz farklı bir borsa farklı bir kripto para kullanabilirsiniz. Ancak izleyeceğiniz yöntem aynı mantıkta ilerliyor. Kazandığınız bedava kripto paraları çekmek için şu adımları takip edin:

 1. Coinbase hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ana ekran üzerinde yer alan “Takas” kısmına gidin. Mobil uygulamada ise ekranın alt-orta kısmında bulunan iki yönlü ok işaretine basmanız gerekiyor. Seçenekler arasından ise “Dönüştürme” işlemini seçerek ilerleyin.
 2. Buradaki ekranda görünen “Gönderen” kısmına kazandığınız ve hesabınıza tanımlanan kripto parayı; “Alıcı” kısmına ise “Stellar Lumens” kısa ismi ile “XLM” kripto parasını seçin. XLM coini, hem diğer kripto paralara göre para transferi sırasında çok çok az miktarda komisyon alıyor ve aynı zamanda da Binance Türkiye üzerinden bu kripto paranın alım-satım işlemini yapabiliyoruz. Dediğimiz gibi siz farklı bir kripto para birimi ve farklı bir kripto para borsası seçebilirsiniz. Arından “Tümünü dönüştür” butonuna basarak ve bu adımı hesabınızda olan bütün kripto paralar için tekrarlayarak kazandığınız kripto paraları XLM’ye dönüştürün.
 3. Tüm kripto paralarınızı XLM’ye dönüştürdükten sonra ise bu aşamanın başında yaptığımız gibi ana menü üzerinden yine Takas menüsüne giderek bu sefer de “Gönder” seçeneğine gidiyoruz. Açılacak olan sayfada ise XLM’yi seçtikten ve “Tümünü gönder” butonuna tıklayın.
 4. Burada, Coinbase platformunda, para gönderme işlemi için tüm adımları hazırlamış oluyoruz. Sonrasında ise Binance Türkiye hesabınıza giriş yapın ve menü üzerinden “Cüzdan >> Yatırma” adımlarını takip ederek, burada çıkacak olan kripto para seçenekleri arasından XLM’ye tıklayın. “Ağ seç” kısmından “Stellar Lumens” ağına tıklayın.
 5. Ardından açılacak olan ekrandaki “Cüzdan adresi” kısmında yazan kodu kopyalayarak Coinbase’e tekrar dönerek ekrandaki “Alıcı” kısmına; yine Binance Türkiye’ye dönerek bu sefer de “XLMMEMO” kısmında yazan kodu kopyalayarak yine Coinbase ekranındaki “XLMMEMO” kısmına yapıştırın. Coinbase ekranından kripto para gönderme işlemini onaylayın.
 6. Bu işlemin ardından, 1-2 dakika içerisinde Binance Türkiye hesabınıza XLM’leriniz geçmiş oluyor. XLM’ler Binance Türkiye hesabınıza geçtikten sonra da XLM’leri TRY’ye (Türk Lirası) dönüştürüp, TL’lerinizin banka hesabınıza havalesini gerçekleştirebilirsiniz.

Konu ile alakalı bir sorunuz olursa konu altındaki yorumlar kısmına yazara bilgi isteyebilir ve kendi tecrübelerinizi de buradan paylaşarak diğer hesaplara destek olabilirsiniz.

Bedava Google Play Kodu ( 25 TL ve 50 TL Kodlar) 

 

Coinbase Hesap Doğrulama İşlemi Kaç Saat Sürer?

Hesabınızın doğrulanması 1-48 saat arasında değişmektedir.

Coinbase Para Gönderme İşlemi Kaç Dakika Sürer?

Birkaç dakika içerisinde para, alıcının hesabında olur.

Kripto Para Nedir?

Sanal para birimidir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu