Teknoloji Haberleri

Clash of Clans Köy Düzenleri

Clash Tuber Köy Düzenleri

Clash of Clans Köy Düzenleri; Hem telefonda hem de bilgisayar üzerinde oynanan sanal oyunlar günümüzde hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Oyun denince akla ilk Clash of Clans gelmektedir. Girdiğimiz klanlar sayesinde, telefonlarımızdan silinmeyecek oyunların arasında tabii ki Clash of Clans da yer alıyor. Peki en iyi Clash of Clans köy düzenleri nasıl olur birlikte bakalım.

Bedava Oyunlu Epic Games Hesapları

Clash of Clans Köy Düzenleri

Clash of Clans köy düzenleri, son zamanların en çok araştırılan ve herkes için paylaşılan konular arasında yer alıyor. Biz de merak edilen ve sorulan konu hakkında bir araştırma yaparak senin için fikir oluşturması için nelere yapılabileceğine bakmak istedik. Bu yazımızda Clash of Clans dünyasında kullanabileceğin en avantajlı köy tasarımları ile daha hızlı yükselmene destek olmak istiyoruz. Seviye atlama konusunda hızlı olmak için hazır Clash of Clans Bedava Hesaplar (Güncel Liste) birisini de alarak kullanabilirsin.

Clash of Clans oyunun getirdiği güncellemeler ile savaşlar artık gerçek anlamıyla başladı diyebiliriz. Çünkü oyun içerisinde savaş kazanmak, eskisine göre daha fazla önem kazanıyor. Bunun için de oyun mantığının ve oynanışının giderek gelişmesi ve savaş taktiklerinin oluşturulmaya başlanması ile hem savunma hem de kaynak koruma gibi çeşitli köy düzenleri oluşturularak savaşlara farklı bir boyut gelmeye başladı. Ayrıca hızlı gelişme konusunda da farklı köy düzenleri oluşturabilirsin.

Clash Tuber Köy Düzenleri

Eğer Clash of Clans oyununu sık sık oynuyor ve daha hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsan, seviye atlamak için daha heyecanlısın demektir. Ayrıca oyunda daha hızlı seviye atlamak, oyundan aldığın keyfi de daha fazla artırıyor. Gelin şimdi biraz da köy tasarımlarının nasıl olabileceğine ve en çok kullanılan tasarımlara biraz göz atalım:

Clash of Clans köy düzenleri arasında, daha hızlı seviye atlamak için en çok tercih edilen düzenlerden birisi Kupa Köy Düzeni oluyor. Bu köy düzeni sayesinde bir sonraki seviyede daha iyi bir ligde mücadele etmeye hızla adım atabilirsin. Clash of Clans Kupa köy düzeninde, savunma binalarını Belediye Binası’nın etrafına konumlandırırsın. Bu düzende depoların korunaksız gibi olsa da asıl amaç Belediye Binası’nı korumak olduğu için savunma konusunda büyük avantaj elde edersin.

köy binası 8 düzeni - clash of clans köy düzenleri - köy binası düzenleri -  brawl stars haritaları

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans kaynak koruma tasarımı, özellikle seviyeniz arttıkça vazgeçilmez bir tasarım haline geliyor. Çünkü bu aşamada gelişmeni yavaşlatan konulardan birisi olan kaynak korumayı sağlamış oluyorsun. Clash of Clans Hileleri kullanmana da gerek kalmadan, savunma binalarının depoları koruyacak şekilde konumlandırılması ile kaynak koruma konusunda büyük avantaj elde edebilirsin. Belediye Binası ve depolarını yakın konumlandırarak hem depoları hem de Belediye Binasını koruyarak savaşlardan en az hasar ile çıkabilirsin.

Clash of Clans köy düzenlerinden en çok kullanılanlardan birisi de Klan Savaşı Tasarımı oluyor. Çünkü 11. seviyeye ulaştıktan sonra büyük savaşlar başladığı için Bu tasarımın sağladığı bonus ile birlikte hem gelişimini hızlandırabilir hem de klan savaşlarına katılarak büyük bir yardımcı kaynak elde edebilirsin. Klan savaşı tasarımı, daha çok rakiplerinin dengesini bozmak üzerine kurulu oluyor ve çok büyük avantaj elde etmiş oluyorsun. Çeşitli internet siteleri üzerinde birbirinden farklı Clash of Clans köy düzenleri olsa da ileri seviyeler için en çok tercih edilen düzenlerden birisi klan savaşı köy düzeni oluyor. her üzerine birçok içerik bulunuyor.

Clash of Clans Köy Düzeni Link

Clash of Clans’a yeni başlayanlar ve köy düzenleri hakkında pek fikri olmayanlar için internet üzerinden pek çok farklı site ve köy düzeni tasarımı bulunabilir. Ancak bu düzenler arasında her zaman istediğin birisini bulamayabilirsin veya hangisinin daha avantajlı olduğunu bilemezsin. Özellikle seviyeniz yükseldikçe diğer oyuncularla iletişime geçerek fikir alışverişi yapmak ve güzel bir düzen oluşturmak her zaman mümkün olmayabilir.

Bu durumlarda da Clash of Clans’daki gelişimini hızlandırmak ve oyun bilgini artırmak için çeşitli Clash of Clans Discord gruplarına katılarak güzel bir ortam sağlayabilirsin. Clash of Clans’da, seviyen ilerledikçe yapmak gereken geliştirmelerin bir çoğunu tamamlamış oluyorsun. Sonrasında da artık asıl hedefini kupa kazanmak olduğunu düşünüyorsun; bu nedenle en çok kullanılan yerleşim de kupa tasarımı oluyor. Bu tasarımda, belediye binasını merkeze alıyorsun ve savunma binaların da daha çok merkeze yakın konumlandırılarak bir kısmını da köşelere yakın olarak yerleştiriyorsun.

Clash of Clans 9. Seviye Köy Düzeni Kopyala

Clash of Clans köy düzenlerinin planlarken, depolarının bir kısmını da merkeze yakın olarak konumlandırarak hem belediye binasını hem de ekstra olarak kaynaklarının bir kısmını da koruyabilirsin. Çünkü 9. seviyeden sonra artık hala geliştirme bekleyen binaların için de bu köy düzeni çok fazla tercih sebebi oluyor. Çünkü savunma binalarını hem belediye binasının hem de depolarının etrafına konumlandırdığın için her bir deponun savunma binalarının menzili içerisinde olması önem taşıyor.

Clash of Clans köy düzenlerinde, köyünün farklı konumlarında açacağın depolar ile olası ham madde kaybını en aza indirerek zararlarını azaltabilir ve gelişme sürecine de destek sağlamış olursun.. Çünkü savaşı kazanmanın yanında, savaş sonrasında gelişim de önem taşıyor. Gelişimini yavaşlatmamak için dikkat etmen gereken en önemli faktörlerden birisi kaynak kaybının önlenmesi olduğu için depo koruma konusuna da ekstra dikkat etmelisin. Aksi takdirde gelişim hızında ciddi bir azalma yaşayabilirsin.

Clash Royale En İyi Desteler

Clash Tuber Köy Düzeni 7

Kimi zaman da gelişim aşamasını güvenle sürdürmen gerekir. Bu durumda da en iyi yöntemlerden birisi tamamen savunma konumuna geçerek depolarını ve belediye binanı merkeze alarak, savunma binalarını da bu binaların çevresine konumlandırmalısın. Bu sayede savaşlarda minimum kaynak kaybı yaşayarak savaş sonrasında gelişimini hızlı bir şekilde sürdürebilirsin.

 

Clash of Clans Kaç Yaş İçin Uygundur?

Oyun 18 yaş ve üzeri için uygundur.

Clash of Clans Ücretli midir?

Oyun ücretsizdir.

Bilgisayar Oyunlarında Yaş Sınırı Neden Var?

Çünkü küçükleri hem psikolojik hem de fizyolojik olarak korumak amaçlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu