Candy Crush Saga Sınırsız Can ve Güçlendirici Hilesi💯

Candy crush Saga sınırsız can ve güçlendirici hilesi oyun severlerin araştırdıkları konuların başında gelmektedir. Şeker oyunu olarak bilinen mobil oyun dünyada yaklaşık 33 milyon kişi tarafından indirilen oyun her saat içerisinde 5 can ile oynanabilmektedir.

Bölümler arasında oyuncu istenen hedefe ulaşamamış ise canlar gitmektedir. Ancak 1 saat sonrasında canlar yenilenmekte ve oyuna kalındığı yerden devam edilebilmektedir. Geçilen oyunlar için ise herhangi bir can kaybı yaşanmamaktadır.

Candy Crush Saga Sınırsız Can ve Güçlendirici Hilesi💯

Oyunun son yıllarda farklı versiyonları ve benzerleri çıkmış durumdadır. Ancak oyun kendi güncelliğinden ve popülerliğinden herhangi bir şey kaybetmemiştir. Uzun süreler hit oyun listelerinde üst sırada kalan uygulama hala ilk günkü popülerliği ile indirilmekte ve oynanmaktadır. Farklı oynanış şekilleri ve etapları ile güncellemeler yapılan oyun, King Games firmasının en bilinen oyunu konumundadır.

Oyunlar sırasında kaybedilen canların geri gelmesini beklemeyen kişiler ise şeker oyunu can hilesi gibi aramalara başvurmaktadırlar. Bunun için birçok farklı yöntem bulunabilmektedir. Apk ve diğer işlemler ile sınırsız can ve altın sahibi olunabilmektedir. Ancak bunun için yapılması gereken hususların eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir.

candy crush saga sınırsız can ve güçlendirici hilesiPin
candy crush saga sınırsız can ve güçlendirici hilesi

Bazı forum sitelerinde çeşitli işlemler ile oyunun hilesinin ortaya çıkabildiği yazılmaktadır. Oyun esnasında bu işlemler gerçekleştirilebilir. Ancak bunların tam olarak işe yarayıp yaramadığı konusunda tam bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak ekstra bir işlem olmadığı için yapılmasında herhangi bir işlem çokluğu ya da risk bulunmamaktadır.

OSM Yenilmezlik Taktikleri (Yeni Sezon)

Candy Crush Saga Sınırsız Can Apk

Candy Crush Saga sınırsız can apk ile elde edilebilmektedir. Bunun için internette bulunan .apk siteleri kullanmak mümkündür. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir konu bulunmaktadır. Oyun zevki yaşarken virüs ve benzeri tehlikelere bulaşmak da mümkündür. Bu nedenle bilinen ve güvenilir sitelerden indirmek gerekmektedir.

Sitelerden indirilen dosyaların yükleme işlemleri ise şunlardır.

Telefonun bilinen kaynaklar dışından dosya yüklenmesine izin verilmesi gerekmektedir.

Verilen izinden sonra siteye giriş yapılır.

Belirtilen .apk dosyası indirilir.

İndirilen dosyanın bulunduğu konum açılır.

Dosyanın verilmesi gereken izinler var ise kontrol edilir ve verilir.

Dosyanın yüklemesi yapılır.

İşlemlerin bitmesinin ardından oyun açıldığında sınırsız can ve altın gibi konuların otomatik geldiği görülecektir. Bu sayede oyun istenilen kadar oynanabilmektedir. Şeker oyunu sınırsız can uygulaması şeklinde de bilinen uygulama ile kesintisiz şekilde oyuna giriş yapılabilmektedir.

Candy Crush Saga sınırsız altın hilesi için .apk sitelerinden indirme işlemi yapılabilmektedir. Bu indirmeler ile birlikte sınırsız altın sahibi olunabilmektedir. Sınırsız altın ile güçlendirici alınabilmekte ve oyun daha kolay bir şekilde ilerleyebilmektedir. Özellikle güçlendirici hilesi ile kısa sürede ciddi ilerleme kaydedilebilir.

Şeker oyunu hilesi için indirilen uygulamalar oyunun orijinal .apk dosyasında yapılan birkaç değişiklik ile mümkün hale gelmektedir. Özellikle Android telefonlarda bu işlemler daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

iOS işletim sistemlerinde ise biraz daha karışık ve uzun işlemler gerekmektedir. Ancak burada da  son yıllarda rahat bir şekilde uygulama değiştirme ve güncelleme işlemleri yapılabilmektedir.

Candy Crush Saga Saat İleri Alma

Candy Crush Saga saat ileri alma ile birlikte canların gelmesi sağlanabilmektedir. Bu işlemler için herhangi bir uygulama ya da farklı bir yükleme yapılmasına gerek yoktur. Telefon ayarlamaları ile birlikte yeni canların gelmesi bu şekilde mümkün olmaktadır. Ayarlar kısmında yapılacak değişiklikler ile canlar yeniden yüklenmektedir. Bunun için yapılması gerekenler ise şunlardır.

Şeker oyunu saat ileri alma için öncelikle ayarlar kısmı açılır.

Ayarlar kısmında tarih ve saat kısmı açılır.

Açılan kısımda saat biraz ileri alınır.

Oyuna girildiğinde canların yüklendiği görülecektir.

Özellikle saatin çok fazla ileri alınmaması gerekmektedir. Oyuna girilmeyen zamanlarda oyun ve sistem saati birbirini dengelemektedir. Ancak saatler çok fazla ileri alındığında eğer oyunda 0 can var ise sorun yaşanabilmektedir. Normalde 0 olacak olan can miktarı eksi sayısına düşebilmektedir. Bu nedenle saatin aşırı şekilde ileri alınmaması gerekmektedir.

Yapılan işlemlerin sonunda oyunda istenilen süre kadar oynamak mümkündür. Oyun geliştiriciler tarafından konulan sınırların kaldırılması ile istenen oyunun daha fazla oynanabilir olmasıdır. Bu nedenle birçok oyun sever bu şekilde hilelere başvurabilmektedir. Zevkli ve uzun süren oyun keyfi için yapılan işlemlerin tamamı daha fazla can ve güçlendirici almak için uygulanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular❓

Candy Crush Saga oyunu ücretli mi?

Candy Crush Saga Tamamen Ücretsizdir

Candy Crush Saga kim yaptı?

Candy Crush Saga ilk olarak facebook için King.com tarafından tasarlandır akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla beraber uygulama mağazalarına eklendi

YouTube video
Yorum yapın