Teknoloji Haberleri

Brawl Stars Elmas Hilesi

Brawl Stars Elmas Hilesi;  Sanal ortamlarda oynanan oyunlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. İlgiyle oynanan ve hakkında merak edilenleri olan oyunları sizler için ele almaya devam ediyoruz…  Kullanıcı sayısını artan Brawl Stars oyunu hakkında bazı merak edilenleri sizler için paylaştık. Brawl Stars Hilelerini ve Brawl Stars Elmas Hilesini Android, iOS ve Bluestacks gibi istediğiniz tüm uygulamalarda kullanabilirsiniz. Bugünlerde hemen herkes, internette Brawl Stars hilelerini ya da Brawl Stars elmas Hilesini araştırmaya başladı.

Bedava Oyunlu Steam Hesapları

Brawl Stars Elmas Hilesi

Hile araştırmalarının sebebi ise Brawl Stars oyununda elmas olmadan gelişmenin çok çok zor olması ve elmas fiyatlarının yüksek olması sebebiyle herkesin kolay bir şekilde elmas elde edememesi oluyor. Bu nedenle oyunda gerçekten kullanabileceğiniz bir Brawl Stars Elmas Hilesi çok zor bulunuyor. Bazı hile siteleri ise sizden telefon numaranızı isteyerek belirli bir ücret kesmek istiyorlar ancak bunlar güvenli bir yöntem değil ve bazı siteler de zaten size elmas göndermiyor. İnternette Brawl Stars Hileleri adı altında bir çok video da dönüyor. Ancak videodaki tüm süreci birebir yapmanıza rağmen işe yaramayabilir. Bu nedenle sizin için en doğru şekilde Brawl Stars Elmas Hilesi nasıl yapabilirsiniz onu anlatacağız.

Brawl Stars Hileleri

Brawl Stars oyunu Supercell tarafından geliştirilen ve istediğiniz kişilerle birlikte 3 vs 3 veya 10 kişilik hayatta kalma bölümlerinden istediğinizi seçebilir ve oyun oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Brawl Stars oyunu çok iyi şekilde tasarlanmasının yanı sıra her geçen gün de oyuncu sayısının arttığını görüyoruz. Brawl Stars elmas hilesi yöntem sistemi ile ne zaman ve ne kadar elmasa ihtiyaç duyarsanız hemen ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Bu hile ile oyun keyfiniz daha uzun sürüyor.

Online hile sistemlerini Android, iOS veya Bluestacks gibi istediğiniz platformda hemen kullanabileceksiniz. Bazı hilelerin kullanımı da oldukça kolay oluyor. Bu hileler sayesinde Brawl Stars elmas ve altınlarını istediğiniz zaman alarak kullanabilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Brawl Stars Hileleri sayesinde istediğiniz kadar elması, herhangi bir apk ile uğraşmadan, oldukça basit adımlar ile çok kolay bir biçimde sahip olabiliyorsunuz.

Brawl Stars hilelerine ulaşmak için internette pek çok ücretsiz site var. Bu sitelerden bedava elmas ya da altın almak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 1. İlk önce Google arama motoruna “Brawl Stars Elmas Hilesi” yazarak sonuçları listeleyin.
 2. Ardından Brawl Stars hile sitelerinden birisine tıklayın.
 3. Hesabınıza göndermek istediğiniz elmas ve altın miktarını buraya girin.
 4. Ardından Brawls Stars Kullanıcı Adınızı ve oyunu oynadığınız platform bilgisini yazın.
 5. Sonrasında ise sizden küçük görevler isteyecekler. Bunlar online olarak bir kod gönderme, anket doldurma veya yorum yapma olabiliyor.
 6. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra hesabınıza istediğiniz tutarlar 1 saat içerisinde aktarılıyor.

Unutmayın ki Brawl Stars elmas oluşturucu uygulamaları, girdiğiniz Brawl Stars kullanıcı ismine sadece günde bir kez elmas ya da altın gönderiyor. Her kullanımınızdan 24 saat bekledikten sonra yeniden elmas alabilirsiniz. Ayrıca altın ve elmas alma işlemlerinde herhangi bir problemle karşılaşmamak için cep telefonunuzda kullanmanızı daha kolay olabiliyor.

brawl stars elmas hilesi - sınırsız elmas hilesi 2022 konusu

Brawl Stars oyununda altınlar ve elmaslar silahların ve karakterlerin kilidini açtıkları için oyuncular için son derece öneme sahip oluyorlar. Ancak kimi oyuncular, oyun içerisindeki aşamaları geçerek elmas ya da altınları toplarken sıkılabilirler. Bu durumda da oyun keyfini artırmak için Brawl Stars Elmas Hilesi’ne başvurabiliyorlar.

Bu hileler ile istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar elmas kazanın, kısa bir süre içerisinde ve oyuna herhangi bir para yatırmanıza gerek kalmadan sahip oluyorsunuz. Diğer online oyunlarda da olduğu gibi Brawl Stars oyunundan da daha fazla zevk almak için bazen oyun sırasında çeşitli kaynakları almak için para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak bu gereksiz ve zorunlu para harcamanızın önüne geçmek için ortaya çıkan Brawl Stars hileleri sayesinde, istediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar ücretsiz elmas ve altın alma şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda Brawl Stars elmas hilesi her zaman aktif oluyor. Bu hileleri kullandığınız zaman Brawls Stars oyun hesabınıza istediğiniz tutarda elmas puanları gönderiliyor.

Brawl Stars Yopmail Hesapları – En İyi Yopmail Hesapları

Ücretsiz Elmas Almak İçin Bazı Kodlar

Aşağıda size vereceğimiz Brawl Stars kodları ile ücretsiz elmas kazanabilirsiniz. Bu kodlar ile mücevher satın alırken içerik oluşturucuyu desteklemek için kullanırsınız ancak en fazla 1000 ücretsiz mücevher almamızı sağlıyor. Bu kodlar 300 kişi tarafından kullanıldıktan sonra ise otomatik olarak kaldırılır ve oyuncuların kullanabilmesi için yeni kodlar türetiliyor. Sizin için güncel ve çalışabilecek kodların listesini veriyoruz. Eğer bu kodları kullanmak isterseniz şu adımları takip edin:

 1. Brawl Stars oyununa girin ve ekranın sol tarafındaki “Satın al” butonuna tıklayın.
 2. İçerik Oluşturucu Desteğine gitmek için kaydırın.
 3. Ardından, desteklemek istediğiniz YouTuber tarafından türetilmiş olan ve hediye edilen aşağıda verdiğimiz içerik oluşturucu kodu ekrandaki alana girin.
 4. Favori içerik oluşturucunuzu desteklediğiniz zaman onu istediğiniz zaman değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Son alınan ve güncel ücretsiz Brawl Stars elmas kodları ise şunlar:

 • BR4WLER
 • GEM4S
 • FR33G4M
 • IJ4ZQMUP
 • LUCK3
 • SECRET
 • GR4TIS
 • OY78AJ3
 • 4VINFIN
 • OY7BDL2S
 • KOMGDK
 • OY78FK
 • D7AK13
 • LWTRKE
 • BR4LW5
 • BCUTKG63

Bunların yanında sadece oyun içerisinde oynamanıza devam ederek de bedava elmas kazanmanız mümkün oluyor. Ancak bu adımlar ile elmas kazanma olasılığınız biraz düşük olduğu için oyuncular tarafından çok da fazla tercih edilmiyor. Bildiğiniz gibi Brawl Stars oyunu içerisinde kutular, büyük kutular ve mega kutular alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu kutuların içerisinde ise elmas kazanma olasılığınızın olduğunu da biliyorsunuz. Bedava elmas kazanma ihtimalinizin toplamı ise %9’dur.

Bu kutular aracılığı ile:

 1. Wl Brawl Boxes açarak 3 veya 5 elmas kazanabilirsiniz.
 2. Box Big Box açarak 3 veya 15 elmas kazanabilirsiniz.
 3. MegaBox açarak da 3 veya 25’ten fazla elmas kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

 

Ayrıca bakınız:

Brawl Stars Karakter Hilesi ve Taktiği 

Brawl Stars Bedava Hesaplar 

Şekilli Harfler Şekilli Nickler

 

Brawl Stars Elmas Kazandım Ne İşe Yarar?

Kazanılan elmasları oyun içerisinde jeton katlayıcı, kostüm ve mücadele hakları gibi şeyleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Nedir ve Oyunda Kaç Karakter Bulunur?

Brawl Stars oyunu çok oyunculu olan bir strateji oyunudur. Oyunda 44 karakter bulunmaktadır.

Brawl Starsı Kimler İndiremez?

9 yaşından küçükler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu