reklam
Teknoloji Haberleri

BluTV Bedava Premium Hesaplar

BluTV Bedava Premium Hesaplar; Dizi, film ve canlı yayın izleme imkanı tanıyan BluTV dijital bir platform olarak ilgi görmektedir. Blutv vodafone ile yaptığı anlaşma sayesinde ücretsiz bir şekilde blutv izleme olanağı sunuyor.

Vodafone bedava BluTV üyeliği; Online dizi/ film platformları arasında yer alan BluTV ile Vodafone arasında yapılan anlaşma ile başlatılan kampanya sonrasında, belirlenen tarifelere gelenlere Vodafone bedava BluTV üyeliği hediye ediyor.

Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Vodafone Bedava BluTV Üyeliği

Vodafone’un başlattığı BluTV Bizden Kampanyası ile Vodafone tarafından belirlenen BluTV kampanyalı Vodafone tarifelerine geçen kişiler için özel olarak sunulan Vodafone bedava BluTV üyeliği hediye ediliyor!

Sizler de bu kampanyayı kaçırmayın diye konu hakkında detaylı inceleme yaparak “Vodafone bedava BluTV üyeliği nasıl alınır?” “Vodafone BluTV hediyeli tarifler hangileri?” “Bedava BluTV üyeliği kullanım şartları neler?” araştırarak yazımız içeriğinde sizinle paylaşıyoruz. Gelin şimdi “Vodafone bedava BluTV üyeliği nasıl alınır?” beraber bakalım.

BluTV Bedava Premium Hesaplar

Vodafone tarafından belirlenen bedava BluTV üyeliği hediye edilen tarifelere geçen kişilere, verilecek olan BluTV Bizden Paketi, hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. BluTV üyeliğinin yanı sıra Vodafone Netflix Hediye Kampanyasına katılarak, bedava Netflix üyeliği de kazanabilirsiniz.

Paketinizi aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra size gönderilecek olan bilgilendirme SMS’inde verilen linke tıklayarak, bedava BluTV üyeliği oluşturabileceğiniz kupon kodunuzu alabilir ve tam 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava BluTV üyeliği oluşturma işlemlerinizi kolaylıkla tamamlama şansına sahip olacaksınız.

Hediye BluTV üyeliğinizi tanımlamak adına size gönderilecek olan Kupon Kodu’nun aktive ederek, aynı anda 4 ekran üzerinden, isterseniz BluTV’nin kendi internet sitesi üzerinden, isterseniz de BluTV mobil uygulaması üzerinden izlemeye başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava BluTV Üyeliği Nasıl Alınır?

Vodafone BluTV Bizden kampanyası ile başlattığı hediye BluTV paketinden yararlanabilmeniz için, Vodafone tarafından belirlenen kampanyalı paketlerden birisine abone olmanız ve ilk gelen 5500 müşteri arasında yer almanız gerekiyor.

Vodafone’un hediyesi olan bedava BluTV üyeliği için, Vodafone tarafından belirlenen faturalı tarifeler, Vodafone ek paketle veya Vodafone paket aşım ücretleri gibi kriterlere uygun olan bireysel faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekiyor. Vodafone BluTV hediye kampanyasından yararlanmanız için sadece tek kullanımlık bir kupon kodu hattınız için tanımlanıyor.

Size SMS ile gönderilecek olan kupon kodunu, BluTV üyelik aşamasındaki BluTV Kupon Kodu linki üzerinde yar alan ilgili alana girerek indirim kodunuzu tanımlamanız gerekiyor. Ücretsiz bir şekilde BluTV üyeliği oluşturduktan sonra da bedava BluTV üyeliğiniz ile tam olarak 6 ay boyunca ve 4 farklı ekran üzerinden izleyebileceğiniz BluTV üyeliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone BluTV Hediyesi Kullanım Şartları Neler?

Size hediye edilen BluTV üyeliğiniz, Vodafone kampanyalı tarifenizi aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra hattınız üzerinde otomatik olarak tanımlanıyor. Hediye edilen bu paket tekrar etmez, 6 aylık tek kullanımınız ile sınırlıdır. Vodafone BluTV hediyeniz, sizin aktivasyonunuzu takip eden 6. ayın sonunda ( 180. günün sonunda ) otomatik olarak iptal ediliyor.

Bu kampanya ile sizlere hediye edilen BluTV üyeliğiniz, Vodafone hat aktivasyonunu yaptıktan sonra, 1 ay içerisinde yine sizin tarafınızdan gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için, 1 ay içerisinde bedava BluTV üyeliğinizi açmanız gerekiyor.

Ayrıca bu hediye kampanyasından yararlanabilmeniz için, BluTV hediyesi olan Vodafone hattınızı aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra Vodafone tarafından size gönderilecek olan onay kısa mesajının ardından üyelik oluşturma ve aktivasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Online dizi/film izlemeyi sevenler için oluşturulan ve yerli platformumuz olan Exxen TV izleyen veya merak eden kişi sayısı da oldukça fazla. Siz de Bedava Exxen Hesapları görmek ve bu platformu izleme için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Bedava BluTV Üyeliği Esasları Neler?

Bedava BluTV üyeliğinizi oluştursanız dahi yurtdışı kullanımlarınız ve özel servislerden yapacağınız işlemler ayrıca ücretlendiriliyor. Size hediye edilen paket dışında yapacağınız ekstra kullanımlar, paketlerin geçerli olduğu tarifenin ücretleridir ve tarafınıza ücret yansıtılır. Ayrıca şunu da hatırlatmak isteriz ki burada hediye edilen BluTV paketi, aktive edildikten sonra iptal edilemez ve üst üste alınamıyor.

Sizlere hediye edilecek olan BluTV paketini, bir GSM numarası sadece bir defa kullanabilir ve bir GSM numarasının üzerinde sadece bir adet aktif hediye paketi bulunabilir.

Hediye kampanyası, geçerli olmayan bir başka tarifeye geçmeniz durumunda da Vodafone tarafından otomatik olarak iptal edilir. Ayrıca, belirlenen faturalı Vodafone faturalı hat aboneleri, numarasını başka bir GSM operatörüne taşıma, Vodafone faturasız hatlardan birisine geçiş yapma, hat dondurma, hattı iptal etme ve hat kapama gibi işlemleri yapmaları durumunda da yine paket aboneliği otomatik olarak iptal ediliyor.

Başlatılan bu kampanyadan, hali hazırda bir BluTV aboneliği olan müşteriler de yararlanabilirler. Müşteri, Hediye BluTV Paketinden yararlanarak, şu an mevcut olan BluTV üyeliğinin bitiş tarihine ek olarak 6 ay daha BluTV üyeliği eklenerek kampanyadan yararlanabilirler.

Exxen TV Bedava Premium Hesap (ÇALIŞAN HESAPLAR)

Bedava BluTV Üyeliği Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Unutmayın ki kampanya dahilinde size verilen kullanım haklarını bir başka kişiye transfer edemez, paket şifrelerinin satışı yoluyla nakit paraya çeviremez, para iadesi alamaz ve bir başka kişiye devredemezsiniz.

Vodafone tarafından hediye edilen BluTV üyeliği, sadece yurt için kullanımlar için geçerli oluyor. Yurtdışında yapacağınız data kullanımlarınız, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ekstra olarak ücretlendirilerek tarafınıza yansıtılıyor. Ayrıca buradaki hediyeyi kullanmanız için, telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.

Şunu da hatırlatmak isteriz ki Vodafone, her zaman tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak, değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor. Vodafone, BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde gerekli bildirimlerini yaparak, tarifede değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

Bu bilgiler internet ortamında derlenerek bulunmuştur. Hesaplar tarafımızca oluşturulmamıştır. Hesapların güncelliği ve güvenirliği bilinmemektedir. Sizlere tavsiyemiz her zaman yeni bir üyelik satın alarak izlemenizdir.

 

BluTV Kaç Gün Deneme Süreci Mevcuttur?

BluTV nin 7 günlük ücretsiz bir deneme süreci bulunmaktadır.

BluTV Aynı Anda Farklı Cihazlardan İzlenebilir mi?

BluTV aynı anda farklı cihazlardan izlenemez ama farklı zamanlarda izlenebilmektedir.

Disney Plus Ücretsiz Deneme Süresi Var mı?

Hayır, yok

Yazımızı Puanlamak İster misin?

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu